بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر فن کویل

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص نصب و تعمیر فن کویل سقفی و دیواری از پین ورک معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر فن کویل

قیمت تعمیر فن کویل

نام خدمت قیمت تومان
سرویس و اسید شویی فن‌کوئل 150.000 تومان
هواگیری سیستم آبگرم 65.000 تومان
بازو بسته کردن کویل آبگرم 150.000 تومان
تعویض برد 95.000 تومان
تعویض سنسور 95.000 تومان
تعمیر برد 150.000 تومان
تعویض قاب 95.000 تومان
تعویض فن 150.000 تومان
تعویض بلور فن 150.000 تومان
تعویض شیربرقی 100.000 تومان
تعویض پمپ درین 100.000 تومان
تعویض سینی درین 100.000 تومان
آبندی لوله درین 80.000 تومان
تعویض کلید سلکتور 95.000 تومان
نصب و تعمیر ترموستات دیواری 140.000 تومان
نصب شیر چند راهه 100.000 تومان
شستن فیلتر 65.000 تومان
آموزش و تنظیمات ریموت 100.00 تومان
تعویض سیم 45.000 تومان
ترمیم سیم 45.000 تومان
تعویض ترمینال 65.000 تومان
تعویض خازن 95.000 تومان
تعویض استپ موتور 65.000 تومان
باز و بسته کردن فن کوئل 250.000 تومان
شستشوی سیکل آبگرم فن کویل 150.000 تومان
صدا گیری بلورفن 110.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
65 هزارتومان
110 هزارتومان
250 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر فن کویل

 • نصب و راه اندازی انواع فن کویل دیواری، زمینی و سقفی در تهران
 • سرویس و تعمیر فن کویل مسکونی و اداری
 • اسیدشویی مدار فن کویل
 • سرویس کامل و دوره ای فن کویل
 • تعمیرات انواع برندهای فن کویل مثل؛ ال جی، سامسونگ و …

چرا تعمیر فن کویل پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص نصب و تعمیر فن کویل با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر فن کویل پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

فن کویل جزو سیستم‌های تهویه پرطرفدار در مجتمع‌های مسکونی، تجاری، ادارات و بیمارستان‌ها است که به تناسب هوای مناسب را در فصول سرد و گرم سال برآورده می‌کند. فن کویل مانند هر دستگاه دیگری نیاز به توجه، نگهداری و تعمیر فن کویل دارد. اگر به دنبال نصاب فن کویل و تعمیرکار فن کویل هستید، پین‌ورک همراه شماست. کافی است سفارش خود را در اپلیکیشن و یا وبسایت پین‌ورک ثبت نمایید.

برای استفاده از خدمات تعمیر فن کویل کافیست درخواست خود را ثبت کنید.! زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص نصب و تعمیر فن کویل سقفی و دیواری از پین ورک معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل حاضر است.

تعمیر فن کویل

مشکلات متداول فن کویل

۱- دما به درستی تنظیم نمی‌شود;

به احتمال خیلی زیاد ترموستات شما دچار خرابی شده است. یعنی دما را به درستی سنس نمی کند. اگر مشکل از ترموستات فن کویل باشد، باید آن را تعویض یا تعمیر کرد. البته این موضوع را مد نظر قرار دهید که همواره مشکل می‌تواند از خود سیستم فن کویل نیز باشد، ولی درصد بالایی از موارد مشکل ناشی از خرابی ترموستات است.
همچنین اگر خودتان قادر به نصب و راه اندازی ترموستات هستید، می‌توانید ترموستات سالم اتاقی دیگر را با این ترموستات جایگزین کرده تا پیش از خرید ترموستات جدید از این موضوع که مشکل از ترموستات است، اطمینان حاصل شود.

۲- مشکلات برق دستگاه;

در دستگاههای سه فاز در اثر قطع و وصل برق امکان جابه جایی فازها وجود دارد و بهم خوردن ترتیب فاز در کمپرسورهای اسکرال باعث از بین رفتن کمپرسور می‌شود. که این ایراد با استفاده از دستگاه کنترل فاز قابل حل می‌باشد.

_ آتش گرفتن ترموستات:

 • برای کابل کشی ترموستات باید به نوع ترموستات که از برق ۲۴ ولت یا ۲۲۰ ولت یا ۱۱۰ ولت استفاده می کند دقت شود.
  در ترموستات ۲۴ ولت مانند دستگاه گودمن یا ریم های مدل SBHC  برای کابل کشی از هواساز تا ترموستات از کابل آیفونی با تعداد زوج لازم استفاده می شود. (در این کابلها صرفا اطلاعات دیتا انتقال می یابد).
 • در ترموستات های ۲۲۰ ولت مانند دستگاه ریم (مدل RILE) برای کابل کشی از هواساز تا ترموستات از کابل با ضخامت بالاتر مانند یک میلیمتری ۷ رشته ای استفاده می گردد.
  در صورت استفاده از کابل آیفونی در ترموستات ۲۲۰ ولت احتمال اتصالی و آتش گرفتن ترموستات بسیار بالا می باشد. حتما درنظر داشته باشید برای استفاده از گرمایش دستگاه ترموستات باید در حالت زمستانی قرارگیرد. و نه اینکه در حالت فن (دائم کار). بعد از اتمام هر فصل حتما فیلتر هواساز توسط سرویس کاران مجاز تمیز شود.

_ مصرف برق از یک فاز:

 • در بعضی از واحدهای با متراژ بالا مشاهده گردیده به علت صرفه جویی از دو دستگاه تهویه مطبوع استفاده می‌گردد که در هنگام خواب دستگاه اتاق های خواب روشن بوده و در طول روز دستگاه دیگر کار می کند. با این کار شما از دستگاه با ظرفیت کمتر استفاده می کنید که باعث کم کردن مصرف برق می گردد. اما به علت عدم اطلاع پیمانکار برق هر دو دستگاه از یکی از فازهای موجود تغذیه می گردد.
 • این امر باعث مصرف برق بسیار در یک فاز می گردد و در بعضی موارد باعث قطع شدن فیوز می شود. مصرف بیش از اندازه برق در یک فاز باعث محاسبه تصاعدی هزینه برق گردیده و مبلغ فیش برق بسیار زیاد خواهد شد. برای حل این مشکل باید منبع تغذیه برق هر دستگاه سرمایش از روی یک فاز برداشته شود تا مصرف برق بر روی هر سه فاز تقسیم گردد.

۳- فن ترموستات کار نمی‌کند;

اگر در ابتدای تغییر فصل (زمستان به تابستان یا بر عکس) این مورد پیش آمده است احتمال دارد مشکل از سیستم تهویه مطبوع شما باشد. از آن اطمینان حاصل کنید سپس در نظر داشته باشید اگر ترموستات شما از نوع دیجیتال است هم مد حالت عملکرد (سرمایش یا گرمایش) به درستی انتخاب شده باشد و هم فن روی حالت خاموش نباشد.

در صورت نیاز به تعمیرکار با متخصصین ما در پین ورک با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ در تماس باشید و یا درخواست خود را در اپلیکیشن یا وبسایت پین ورک ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص نصب و تعمیر فن کویل سقفی و دیواری از پین ورک معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل حاضر است.

۴- ترموستات با تاخیر شروع به کار می‌کند;

به احتمال زیاد ترموستات شما خراب شده است و باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید. اگر مطمعن هستید که مشکل از ترموستات نیست اطمینان حاصل کنید دمای تنظیم شده ترموستات درست باشد.

در صورت حل نشدن مشکل متخصصین ما در پین ورک مشکلات شما را در محل برطرف خواهند کرد.

راه اندازی, سرویس و تعمیر فن کویل در تهران

فن کویل شامل یک فن و یک کویل است. که به کویل گرمایشی و کویل سرمایشی تقسیم می شود و بادزن و فیلترهوایی که قابل تعویض است. کویل‌های گرمایشی و سرمایشی دارای لوله‌های ساده و یا پره دار می‌باشند که نکته نگهداری آن‌ها این است که باید تمیز و بدون منفذ باشند. جنس کویل‌ها از لوله های مسی ساخته شده است و جنس فن ها نیز از آلومینیوم تشکیل شده است.

باید به طور مرتب بررسی شود که آب از درون کویل ها نشتی نداشته باشد که باعث یخ زدن آب شود. به همین منظور از محلول ضدیخ استفاده می‌شود. فن کویل‌ها به علت ایجاد تهویه مطبوع و مناسب بسیار طرفدار دارند.

فن کویل‌ها ساختار پیچیده‌ای ندارند، اما باید برای تعمیر کردن آن از متخصص استفاده شود. در صورتی که از فرد متخصص در این زمینه استفاده نشود مشکلاتی بعد از تعمیر ایجاد میشود. که آسیب های زیادی را ایجاد میکند، که شاید مجبور شوید فن کویل خریداری کنید.

متخصصین ما در پین ورک قادر به تعمیر انواع مدل های فن کویل می‌باشند. از جمله:

ارائه انواع خدمات تعمیرات فن کویل در پین ورک

از هر نوع فن کویلی که استفاده می کنید تعمیر و نگهداری فن کویل را به ما بسپارید. خدمات ما در تعمیر فن کویل به شرح زیر است:

 • تعمیر فن کویل.
 • سرویس فن کویل.
 • اسیدشویی فن کویل.
 • تعویض ترموستات فن کویل.
 • رفع آبریزی فن کویل.
 • راه اندازی سرمایش فن کویل.
 • راه اندازی گرمایش فن کویل.
 • رفع کد خطا فن کویل.
 • رفع مشکلات بردی فن کویل.
 • تعمیر موتورفن فن کویل.

در صورت نیاز به تعمیرکار با متخصصین ما در پین ورک با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ در تماس باشید و یا درخواست خود را در اپلیکیشن یا وبسایت پین ورک ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص نصب و تعمیر فن کویل سقفی و دیواری از پین ورک معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل حاضر است.

تعمیر و سرویس الکترو موتور فن کویل

در تعمیر فن کویل یکی از مشکلات بسیار زیاد خرابی موتور فن کویل است. همونطور که در تصویر می بینید. یک نمونه از درب موتور فن کویل است که بعد از باز شدن ملاحظه می‌شود که بسیار کثیف شده و بوش آن گشاد شده که این موضوع باعث صدا دادن موتور فن کویل می‌باشد. تعمیرکار فن کویل برای تعمیر فن کویل و موتور فن کویل می‌بایست دستگاه را باز کرده و موتور فن کویل خراب را به مرکز تخصصی پین ورک بیاورد تا با بهره‌گیری از بهترین بوش‌ها و فیبرو فنرها و با کیفیت‌ترین متدها نسبت به تعمیر موتور فن کویل اقدام نماید.

علاوه بر خرابی بوش احتمال دارد که شافت موتور فن کویل خراب شده باشد. که در این صورت شافت نیز توسط دستگاه تراش تراشکاری می‌شود. اگر در هر صورتی شافت موتور، خورده شده باشد، ایراد فن کویل با تعویض بوش و درب امکان پذیر نمی‌باشد.

تعمیر فن کویل

سرویس بلور فن کویل

یکی از مهمترین مراحل سرویس و تعمیر فن کویل، بازبینی و سرویس بلور آن می باشد. بلور وظیفه اصلی پرتاب باد را برعهده دارد. بلور های فن کویل شامل بلورهای آلومینیومی و پلاستیکی پلنیوم می باشد. بلورهای پلنیوم دارای عمر بالاتر و صدای کمتر می باشند. از مهمترین خرابی های بلور فن کویل، نابالانسی و گرفتگی آن توسط گرد و غبار می باشد. در صورتی که بلور از بالانس افتاده باشد باید بلور تعویض گردد و در صورت گرفتگی آن با غبار, باید آلودگی های آن رفع گردد.

تعمیر فن کویل با بالانس کردن پروانه‌ها

کاهش میزان لنگی پروانه ها در یک فن کویل منجر به افزایش طول عمر و کارکرد بهتر موتور و فن کویل می گردد. یکی از مهترین عوامل ارتعاش در موتور و فن کویل بالانس نبودن پروانه ها می باشد. اگر وزن پروانه به طور کاملا یکنواخت در اطراف محور موتور توزیع نشده باشد. به هنگام چرخش پروانه, نیروی گریز از مرکز متناسب با توان موتور در سمتی که پروانه سنگین تر است به وجود می آید. ماحصل این نیروی گریز از مرکز خوردگی بوش و شفت موتور خواهد بود. از مهمترین دلایل ایجاد لنگی بر روی پروانه ها عبارت اند از : ایجاد گردوخاک زیاد. وجود حشرات بین پروانه ها. نصب غیر اصولی پروانه ها بر روی الکتروموتور و …

هواگیری و اسید شویی فن کویل

بعضی وقت ها مشکل فن کویل ها نداشتن سرما و گرمای مرد نظر است. در تعمیر فن کویل باید در نظر داشت که علاوه بر گرفتگی لوله های کویل فن کویل یکی از دلایل عدم سرما و یا گرمای فن کویل ممکن است به خاطر وجود هوا در داخل کویل های فن کویل باشد. که خیلی از عزیزان احساس می کنند که کویل های فن کویل احتیاج به اسید شویی دارد که در بعضی مواقع این نظریه اشتباه می باشد. و شما با یک هواگیری ساده می توانید هوای داخل کویل را تخلیه کرده و باعث جریان سیال در آن شوید.

نکته دیگر که قابل توجه است این است که برای تعمیر فن کویل باید در نظر داشته باشید که اسید شویی کویل یک کار بسیار حساس می باشد. زمانی که فردی به دلیل نا آگاهی از اسید غلیظ استفاده کند با این کار هم گرفتگی لوله برطرف می شود. ولی محفظه هایی که به وسیله رسوب گرفته شده اند و مانع نشتی کویل شده باز می شوند. کویل شما به تدریج شروع به آب دادن می کند و عملا کویل و لوله های مسی شما خورده می شود.

پین ورک برای اسید شویی کویل راه های بسیار مناسبی را در پیش می گیرد. برای برطرف کردن گرفتگی کویل ابتدا به وسیله فشار بالای آب امتحان می شود تا در صورتی که فشار آب بتواند گرفتگی کویل ها را باز کند و نیازی به اسید نباشد. در صورتی که با فشار آب گرفتگی لوله ها باز نشد طی یک مرحله با اسید خیلی ضعیف امتحان می شود تا حداقل آسیبی به کویل های فن کویل نرسد.

تعمیر فن کویل

هزینه سرویس و تعمیرات فن کویل سقفی و دیواری

لیست قیمت در جدول بالای صفحه به صورت حدودی در اختیار شما عزیزان قرار دارد. اغلام دقیق قیمت و هزینه ی تعمیر و تعویض قطعات فن کویل شما. بعد از ثبت سفارش و مدل دستگاه شما و میزان خرابی فن کویل, توسط پشتیبانی ۲۴ ساعته به شما اعلام می گردد.

نگران هزینه‌های اضافی نباشید, در پین ورک هیچ گونه هزینه اضافی از شما دریافت نمی شود. تمامی هزینه ها طبق نرخ اتحادیه بوده و در صورت تعویض قطعات توسط تعمیرکاران ما, ضمانت نامه کتبی ۳ ماه الی ۱۲ ماهه تقدیم شما می گردد.

مزایای استفاده خدمات تعمیرات فن کویل پین ورک

 • پین ورک تعمیرکاران و متخصصین آموزش دیده با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه تاسیسات, از جمله تعمیر فن کویل در اختیار دارد.
 • ما دارای چندین مرکز با تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه در تهران هستیم, که می‌توانند همه‌ی مشکلات و ایرادات فن کویل سقفی و دیواری را با هر نوع برند و مدلی تعمیر کنند.
 • دز سریع ترین زمان ممکن تعمیرکار ما در محل حاضر می شود. اولویت ما تعمیر قطعات فن کویل شما است.
 • در صورت لزوم با قطعات اورجینال تعویض می گردد.
 • در پین ورک هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی کنید.
 • در پایان کار ضمانت نامه تعمیر یا تعویض قطعات در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

چرا پین ورک؟!

 • سرعت در ارائه خدمات: با ثبت سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن یک متخصص برای شما تعیین میگردد. پس از هماهنگی و تاییدتان در کمتر از ۱ ساعت برای تعمیر در محل حاضر می شود.
 • متخصصان با تجربه: پین ورک با بیش از ۸۰۰۰ مختصص و تعمیر کار در زمینه تاسیسات مطمعن ترین انتخاب برای شما می باشد.
 • هزینه های منصفانه: در پین ورک تمامی هزینه ها زیر نظر اتحادیه بوده و شما هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی کنید.
 • اولویت با تعمیر قطعات: تلاش ما بر این است که قطعات معیوب فن کویل شما تعمیر گردد, تا از هزینه های اضافی جلوگیری شود. در صورت نیاز به تعویض با قطعات اصلی و اورجینال تعویض میگردند.
 • گارانتی خدمات: تعمیرات و تعویض قطعات فن کویل شما در پین ورک از ۳ ماه الی ۱۲ ماه شامل گارانتی می شود. در پایان کار ضمانت نامه تعویض قطعات به شما تقدیم می گردد.

تعمیرات فن کویل سقفی و دیواری در تمام نقاط تهران

تعمیرات فن کویل سقفی و دیواری در غرب تهران

شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر،شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک. آزادی، فردوس، دهکده المپیک, شهرک امیر کبیر، کن, ورد آورد.

تعمیرات فن کویل سقفی و دیواری در شرق تهران

تهران نو، تهران پارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد. حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد.

تعمیرات فن کویل سقفی و دیواری در شمال تهران

تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌آباد, مبارک‌آباد، اقدسیه. زعفرانیه، آجودانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد. پونک، سعادت آباد، شهرک غرب، ونک, جنت آباد.

تعمیرات فن کویل سقفی و دیواری در مرکز تهران

یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی). تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه. لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان.

تعمیرات فن کویل سقفی ودیواری در جنوب تهران

مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی آباد، نعمت‌آباد، یاخچی آباد، امیربهادر، آذری. اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران. شهرری، کوی سیزده آبان، دولت آباد,شهرک رسالت,بازار چینی فروشان کیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

در صورت نیاز به تعمیرکار با متخصصین ما در پین ورک با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ در تماس باشید و یا درخواست خود را در اپلیکیشن یا وبسایت پین ورک ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص نصب و تعمیر فن کویل سقفی و دیواری از پین ورک معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل حاضر است.

تعمیر فن کویل را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر فن کویل

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?خدمات نصب و تعمیر فن کویل برای چه نوعی از فن کویل ها ارائه می‌شود؟
انواع مدل فن کویل شامل فن کویل سقفی توکار، فن کویل سقفی زمینی، فن کویل دیواری، فن کویل کاستی یکطرفه و فن کویل کاستی چهار طرفه توسط متخصصین فن کویل پین‌ورک نصب و تعمیر می‌شود.
?در صورت بروز چه نشانه‌هایی باید به تعمیر فن کویل بپردازید؟
• روشن نشدن فن کویل • خارج نشدن هوای کافی از فن کویل • بلند شدن بوی سوختگی از فن کویل • چکه کردن آب از دستگاه فن کویل • اختلال در سیستم گرمایش و سرمایش • شنیدن صداهای بلند و ناهنجار از فن کویل • خاموش و روشن شدن بیش از حد فن کویل • کار نکردن فن کویل در حالت سرمایش و گرمایش • کاهش شدن باد در دوره های تند و متوسط و کند فن کویل
?چه مزیت‌هایی در سرویس فن کویل وجود دارد؟
بالا رفتن طول عمر فن کویل تنظیم دقیق میزان خروجی فن کویل پاک شدن فیلترها از گرد و غبار و ایجاد هوای مطلوب کاهش مصرف انرژی دستگاه و پایین آمدن هزینه برق مصرفی جلوگیری از ایجاد هزینه های سنگین تعمیرات با انجام سرویس به موقع
?چه خدماتی برای تعمیر فن فویل توسط پین‌ورک ارائه می‌شود؟
صداگیری بادبزن اسیدشویی فن کویل هواگیری فن کویل سرویس دوره ای فن کویل رفع علت گرم نکردن فن کویل شستشوی فیلتر ها و بادبزن ها عیب یابی فن کویل سقفی جداسازی کویل از بدنه برای شستشوی فیت پلیت ها ششستشوی درون مدار کویل با مایع رسوب زدا سرویس الکتروموتور شامل روغن کاری و تعویض بلبرینگ
?استفاده از خدمات تعمیر فن کویل توسط پین‌ورک چه مزایایی برای شما دارد؟
• می‌توانید با صرف چند دقیقه وقت در اپلیکشن پین‌ورک به چندین متخصص برای نصب و تعمیر فن کویل دسترسی پیدا کنید. • می‌توانید از متخصصین تعمیر فن کویل جهت تشخیص محل مناسب برای نصب فن کویل کمک بگیرید. • می‌توانید از قیمت نصب و تعمیر فن کویل به صورت رایگان اطلاع پیدا کنید. • پین‌ورک خدمات دوره ای جهت تعمیر و سرویس فن کویل به شما ارائه می‌دهد. • شما می‌توانید از بهترین متخصصین در تهران جهت نصب و تعمیر فن کویل از طریق پین‌ورک بهره ببرید. • تعمیرکار فن کویل از پین‌ورک در اسرع وقت در محل شما حاضر می‌شود و در کمترین زمان ممکن تعمیر فن کویل انجام می‌شود. • با صرف هزینه مناسب جهت تعمیر فن کویل و کیفیت بالایی از کار را تجربه می‌کنید.
?دلایل کم شدن شدت باد فن کویل در دوره های تند و متوسط و کند چیست؟
• گرفتن گردوغبار جلوی فیلتر فن کویل • گرفتن گردوغبار جلوی فیلتر فن کویل • نیم سوز شدن سیم پیچ موتور • گریپاچ کردن موتور و حرکت سخت شفت موتور • هرز شدن فن موتور
?اسیدشویی فن کویل چگونه انجام می‌شود؟
متخصصین پین‌ورک با آگاهی کامل به برطرف کردن گرفتگی کویل می‌پردازند. اسیدشویی فن کویل بسیار حساس است و باید توسط متخصص انجام شود. در اسیدشویی فن کویل اگر به دلیل ناآگاهی از اسید غلیظ استفاده شود، کویل به تدریج شروع به آب دادن می‌کند و میله‌های مسی کویل خورده می‌شوند. متخصصین پین‌ورک ابتدا با فشار بالای آب شروع به برطرف کردن گرفتگی کویل می‌کنند. در صورت برطرف نشدن با استفاده از اسید خیلی ضعیف اسیدشویی فن کویل را انجام می‌دهند.
?هواگیری فن کویل چگونه انجام می‌شود؟
گاهی داخل کویل‌های فن کویل به دلیل وجود هوا، سیال به درستی حرکت نمی‌کند و باعث عدم سرما و گرمای فن کویل می‌شود. تنها راه حل این موضوع هواگیری کویل‌های فن کویل می‌باشد. با یک هواگیری ساده هوای داخل کویل تخلیه می‌شود و هوای مورد نظر تامین می‌شود.
?لوله کشی فن کویل به چه صورت انجام می‌شود؟
لوله کشی فن کویل در ساختمان‌های اداری و تجاری و منازل به دو صورت فن کویل دو لوله‌ای و فن کویل چهار لوله‌ای انجام می‌شود. در فن کویل دو لوله‌ای یک لوله جهت رفت و یک لوله جهت برگشت آب قرار داده می‌شود و تنها دستگاه جهت گرمایش یا سرمایش محیط استفاده می‌شود. در فن کویل چهار لوله‌ای نیز دو لوله جهت رفت و دو لوله جهت برگشت آب قرار داده می‌شود و دستگاه فن کویل می‌تواند همزمان بخشی از محیط را سرد و بخشی از محیط را گرم نماید.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
271
خیر 283

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین