پین‌ورک درخواست آنلاین خدمات منزل

ترفند هایی برای نگه داشتن هندزفری در گوش

نگه داشتن هندزفری در گوش

روش هایی ساده برای نگه داشتن هندزفری در گوش :

چه کار کنیم هندزفری در گوشمان ثابت بماند؟

هندزفری ها یک همراه همیشگی برای گوش دادن به موسیقی در یک پیاده روی ورزشی هستند. هرچند خیلی از ما، از آن ها به عنوان سلاحی در برابر صحبت آزار دهنده اطرافیانمان هم استفاده می کنیم!!! در هر شرایطی که از هندزفری استفاده می کنید قطعا بار ها این اتفاق برای شما هم افتاده که هندزفری هنگام راه رفتن یا چرخاندن سر از گوش شما خارج شود. باید بدانید این یک معضل جهانی است! اما این معضل مدتی است توسط دانشمندان پین ورک حل شده است! کافی است شما هم این چند ترفند را بدانید تا هندزفری تا ابد در گوشتان باقی بماند

۱)  کابل را پشت گوش خود بپیچید. به جای قرار دادن پایه های هندزفری در گوش و آویزان ماندن سیم آن (که سنگینی آن باث افتادن هندزفری از گوش می شود) ، آنها را برعکس در گوشتان قرار دهید و سیم را مانند عکس در پشت گوش خود بچرخانید.

در صورتی که قبلا از این روش استفاده نکرده باشید، ممکن است در ابتدا احساس عجیب و غریبی داشته باشید! اما به شما این اطمینان را می دهم که این ساده ترین و بهترین ترفند نگه داشتن هندزفری در گوش است.

نگه داشتن هندزفری در گوش 1

۲) سری هندزفری را به آرامی داخل گوش فرو ببرید. بهتر است از هندزفری هایی با سری لاستیکی استفاده کنید. زیرا راحت در گوش قرار گرفته و محکم ثابت می ماند. بعد از وارد کردن هندزفری در گوش آن را با دست بچرخانید تا ذقیقا در جای درست خودش قرار بگیرد.

همین حالا بخوانید!
کاربرد لیمو ترش در خانه; چگونه با لیمو ترش وسایل خانه را تمیز کنیم؟

نگه داشتن هندزفری در گوش 2

۳) معمولا وقتی ما یک هندزفری جدید میخریم با چند عدد سری لاستیکی یا سیلیکونی (مانند شکل) مواجه می شویم. آن ها را نادیده نگیرید. هر کدام از آن ها را آزمایش کنید تا متوجه شوید کدام یک از اندازه های مختلف این سری ها، برای شما راحت تر است. حتی ممکن است یکی از گوش های شما کمی بزرگتر از دیگری باشد، و شما بخواهید از دو اندازه مختلف برای هندزفری تان استفاده کنید!

نکته: حتی در بعضی کشور ها قابلیت خرید هندزفری با سایز و ابعاد سفارشی نیز وجود دارد. اما بهتر است به همین ترفند ها اکتفا کنیم!

نگه داشتن هندزفری در گوش 3

۴) گوش خود را با گوش پاک کن، پاک نکنید. این کار باعث جمع شدن موم داخل گوش شده و جدا از مضرات آن برای گوش و آسیب دیدن آن، در این حالت باقی ماندن هندزفری در گوش سخت می شود. البته به خاطر داشته باشید حتما هدفون و هندزفری هایتان را هر چند وقت یکبار تمیز کنید. برای مطالعه روش اصولی تمیز کردن هندزفری اینجا کلیک کنید.

نگه داشتن هندزفری در گوش 4

2
نویسنده مطلب زهرا طباطبایی
زهرا طباطبایی هستم! از روز های اول فعالیت "مجله پین ورک" دست به قلم شدم و نوشتم و یاد گرفتم و با بزرگ شدنش من هم بزرگ تر شدم... و توی این مدت، به قول " آنتوان کلیما " همیشه برام خود نوشتن مهم بوده; خیلی مهم تر از انتشارش!!! امیدوارم قلمم رو دوست داشته باشید :)

2 دیدگاه

  • Abbas shah
    3 ماه پیش

    مطالب فوق عالی بود . خسته نباشید

  • حسين
    3 هفته پیش

    عالى هستش واقعا كمكم كرد