بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر پکیج بوتان

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص تعمیر پکیج دیواری بوتان از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر پکیج بوتان

قیمت تعمیر پکیج بوتان

نام خدمت قیمت تومان
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
توافقی
توافقی
توافقی
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر پکیج بوتان

 • تعمیر انواع پکیج دیواری و زمینی در محل
 • 0 تا 100 نصب و راه اندازی پکیج
 • عیب یابی، رفع خطا و تعمیر برد پکیج
 • اسیدشویی، جرم گیری و رسوب زدایی پکیج
 • لوله کشی و تعویض قظعات پکیج
 • تنظیم باد پکیج
 • خدمات سرویس کامل و دوره ای پکیج

چرا تعمیر پکیج بوتان پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر پکیج بوتان با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر پکیج پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

یکی از جدیدترین وسایل گرمایشی که امروز در اکثر خانه‌ها از آن استفاده می‌شود، پکیج‌های دیواری بوتان است. بوتان، یکی از پرآوازه‌ترین شرکت‌های تولیدکننده محصولات گرمایشی است که در ایران طرفداران بسیار زیادی هم دارد، اما با این اوصاف ممکن است پکیج دیواری بوتان شما دچار مشکل شود و به‌درستی کار نکند که در این موقع باید برای تعمیر پکیج بوتان خود از تعمیرکار معتبر پکیج دیواریکمک بگیرید. پین ورک؛ نمایندگی معتبر تعمیرات پکیج بوتان، با در اختیار داشتن بهترین تعمیرکننده‌های پکیج‌های دیواری آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است تا تمامی مشکلات و ایرادات پکیج بوتان شما را در محل موردنظر شما رفع و تعمیر نماید. این اطمینان به شما داده می‌شود که تمامی متخصصان پین ورک آموزش‌دیده هستند و در کمترین زمان، بالاترین کیفیت ممکن را به ارائه می‌کنند. برای دریافت خدمات مرتبط با تعمیر پکیج بوتان به سایت یا اپ پین ورک مراجعه کرده و سفارش خود را به‌صورت کاملاً رایگان ثبت نمایید.

تعمیر پکیج بوتان را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر پکیج بوتان

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?ارورهای رایج پکیج بوتان کدام است؟
از رایج‌ترین کدهای خطایی که در پکیج بوتان به نمایش درمی‌آید؛ E01: علت نمایش این ارور به خاطر روشن نشدن دستگاه است. E02: علت بروز این کد به خاطر ایراد در کلیدهای حرارتی مبدل است. E03: اگر مشکلاتی از قبیل؛ ترموستات و یا فن دستگاه متوجه پکیج شما بشود این خطا روی دستگاه نمایان می‌شود. E04: این خطاب بیانگر ین است که فشار آب کم است و باید سطح فشار آب به 0/5 برسد. E06: اگر سنسور تشخیص دمای دستگاه معیوب شود و کار نکند این ارور روی نمایشگر پکیج تشکیل می‌شود. E07: این ارور هم مانند ارور E07 است با این تفاوت که باید ان تی سی گرمایشی باید به‌کلی تعویض شود. برای این کار می‌توانید از تعمیرکاران پکیج پین ورک کمک بگیرید. E011: علت بروز این خطا نمایانگر خرابی برد یا مشعل دستگاه است که باید توسط تعمیرکار پکیج موردبررسی قرار گیرد.
?علت روشن نشدن پکیج بوتان چیست؟
اولین قدم برای بررسی علت عدم روشن شدن پکیج، بررسی شیرهای ورودی گاز به دستگاه است. مطمئن شوید که شیرهای گاز به‌درستی متصل شده و باز هستند. دلیل دیگر روشن نشدن پکیج بوتان ممکن است به خاطر هوا داخل لوله باشد و دستگاه روشن نمی‌شود. برای بررسی‌های دقیق‌تر این موضوع نیاز است که تعمیرکار پکیج دیواری بوتان دستگاه را بازدید کند.
?علت خاموش شدن پی‌درپی پکیج بوتان به خاطر چیست؟
دلایل متعددی برای خاموش شدن ناگهانی و پی‌درپی پکیج وجود دارد ولی از اصلی‌ترین منشأهای این مشکل، خرابی برد دستگاه است. از دیگر دلایل احتمالی بروز این مشکل؛ عدم تنظیم بودن فشار آب یا گاز است که برای بررسی و رفع این مشکل با پین ورک، نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان تماس بگیرید.
?علت بالا رفتن بیش‌ازحد دمای آب خروجی از پکیج بوتان به خاطر چیست؟
از دلایلی که ممکن است دمای آب خروجی را بیش‌ازحد افزایش دهد؛ میزان گاز ورودی به دستگاه، کم بودن فشار آب و گرفتگی مجاری آب پکیج است که باید موردبررسی قرار گیرد.
?مزایای ثبت سفارش برای تعمیر پکیج بوتان در پین ورک چیست؟
بهترین تعمیرکاران پکیج بوتان را می‌توانید در کنار خود داشته باشید. با ثبت سفارش در اپلیکیشن پین ورک در کمترین زمان به تعمیرکار پکیج بوتان در تهران دست پیدا می‌کنید. به دلیل پیگیری پشتیبان پین ورک از روند اجرای کار خیالتان از تعمیرکار پکیج بوتان باکیفیت بالا و تحویل به‌موقع راحت باشد. به دلیل ثبت سفارش آنلاین و تلفنی دیگر وقت خود را در ترافیک تلف نمی‌کنید و در هر زمان و مکانی می‌توانید از خدمات تعمیرکار پکیج بوتان استفاده نمایید. در صورت بروز هر مشکل و نقدی می‌توانید با پشتیبانان پین ورک تماس بگیرید و مطمئن باشید که تمامی کارها پیگیری می‌شود.
?مزایای ثبت سفارش برای تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان در پین ورک چیست؟
بهترین تعمیرکاران آبگرمکن دیواری بوتان را می‌توانید در کنار خود داشته باشید. با ثبت سفارش در اپلیکیشن پین ورک در کمترین زمان به تعمیرکار آبگرمکن دیواری بوتان در تهران دست پیدا می‌کنید. به دلیل پیگیری پشتیبان پین ورک از روند اجرای کار خیالتان از تعمیرکار آبگرمکن دیواری بوتان باکیفیت بالا و تحویل به‌موقع راحت باشد. به دلیل ثبت سفارش آنلاین و تلفنی دیگر وقت خود را در ترافیک تلف نمی‌کنید و در هر زمان و مکانی می‌توانید از خدمات تعمیرکار آبگرمکن دیواری بوتان استفاده نمایید. در صورت بروز هر مشکل و نقدی می‌توانید با پشتیبانان پین ورک تماس بگیرید و مطمئن باشید که تمامی کارها پیگیری می‌شود.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 7

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین