بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر مانیتور سامسونگ

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر مانیتور سامسونگ از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر مانیتور سامسونگ

قیمت تعمیر مانیتور سامسونگ

نام خدمت قیمت تومان
اجرت انواع خدمات تعمیر مانیتور (برند و مدل مانیتور در قیمت موثر است) توافقی
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
توافقی
توافقی
توافقی
  • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
  • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

سامسونگ، برند همگام با تکنولوژی است. پس تعمیر مانیتور سامسونگ نیز باید با دقت و تخصص بالایی انجام گیرد.

اگر مانیتور سیستم‌تان دچار مشکل شده باشد، مجبورید آن را خاموش کنید تا زمانی که بتوانید مانیتور را تعمیر کنید. هر چند کار اصلی را در سیستم‌های کامپیوتری، کیس‌ها انجام می دهند؛ اما مانیتور نمایش اطلاعات را بر عهده دارد.

از طرفی این بخش از سیستم، بسیار حساس است. پس باید برای تعمیر، از تخصص و ابزار مخصوص استفاده کرد. در صورتی که دستکاری ناشیانه بر روی مانیتور انجام شود، ممکن است آسیب بیشتری ببیند. از این رو، استفاده از خدمات افرادی که تخصص کافی در این زمینه دارند، اهمیت بالایی دارد.

پین ورک؛ مرکز تخصصی تعمیرات مانیتور سامسونگ، بهترین تعمیرکاران حرفه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد. با اطمینان خاطر می‌توانید، تعمیر هر مدل مانیتور را به دست این گروه تخصصی بسپارید.

کافیست درخواست تعمیر مانیتور سامسونگ خود را ثبت کنید.! کمتر از ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر مانیتور سامسونگ از شرکت ما مشخص می‌شود.

بعد از تاییدتان، تعمیرکار مانیتور سامسونگ در سریع‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر خواهد بود.

انواع مانیتورهای سامسونگ

احتمالا اکثر افراد زمانی که نام مانیتور را می‌شنوند، فکرشان فقط سمت کامپیوتر و مانیتور آن می‌رود. در اصل مانیتور صفحه نمایشگر است که می‌توان آن را بر روی سیستم‌های مختلفی نصب کرد.

به عنوان مثال مانیتورهایی که برای گیمینگ و متصل به دستگاه‌های بازی هستند، مانیتور نصب شده بر روی خودروها و … همگی دارای یک تکنولوژی هستند.

سامسونگ، مدل‌های مختلفی از انواع مانیتور را به بازار عرضه کرده است. مانیتورهای قدیمی و ضخیم، در حال حاضر جای خود را به مانیتورهای ال ‌ای دی، منحنی و عریض داده اند. افرادی که به صورت حرفه‌ای در کار ترید، گیمینگ و … هستند، از مانیتورهای عریض و منحنی بهره می‌برند.

تعمیر مانیتور سامسونگ، نیازمند تخصص بالایی است. به همین علت است که نباید بدون ایرادیابی دقیق، آن‌ها را تعمیر یا دستکاری کرد.

چگونه از مانیتور بهتر استفاده کنیم؟

اگر سری به بازار لوازم الکتریکی بزنید، قطعا خودتان هم تصمیم می‌گیرید از این به بعد بیشتر حواستان به این لوازم باشد!

قیمت‌هایی که احتمالا هنوز هم باور نمی‌کنید واقعی باشند! به راحتی قیمت یک مانیتور از میلیون به ده‌ها میلیون تبدیل شده است. نکاتی که در ادامه بررسی می‌شود، به شما می‌گوید که چگونه، بهتر از این دستگاه، نگهداری کنید.

· محافظ الکتریکی را از یاد نبرید

هر دستگاه برقی که استفاده می‌کنید، توصیه می‌شود، یک محافظ بر روی آن قرار دهید. نمی‌توانید مطمئن باشید که نوسانات برق وجود ندارد. در هر زمانی ممکن است این نوسانات بر روی سیستم تاثیر بگذارند. حتی احتمال سوختگی کامل برد و سایر قطعات هم وجود دارد.

قطعا هزینه‌ای که برای خرید محافظ الکتریکی پرداخت می‌کنید، به مراتب کمتر از هزینه خرید و حتی تعمیرات مانیتور سامسونگ است.

· از محافظ صفحه نمایش استفاده کنید

یکی از رایج ترین مشکلاتی که برای مانیتورها پیش می‌آید، برخورد شی یا ضربه به آن است. ممکن است مانیتور ترک بردارد یا قسمت‌های داخلی آن آسیب ببیند.

اگر یک محافظ نمایشگر بر روی آن نصب کنید، خیالتان از این بابت راحت می‌شود. این محافظ از جنس شیشه مخصوصی است که به اندازه صفحه نمایشگر شما تراش داده شده است.

نگران ظاهر نمایشگرتان نباشید؛ زیرا این محافظ هیچ تغییری در آن نمی‌دهد. البته این ابزار بیشتر بر روی نمایشگرهای تخت استفاده می‌شود و برای مدل‌های منحنی قابل استفاده نیست.

· از پاک کننده‌های مخصوص استفاده کنید

اگر می‌خواهید نیاز به تعمیر مانیتور سامسونگ پیدا نکنید، همیشه آن را از گرد و غبار تمیز نگه دارید. از طرفی، برای تمیز کردن صفحه نمایشگر، باید از پاک کننده‌های مخصوص لوازم الکتریکی استفاده کنید.

محلول‌های پاک کننده را مستقیم بر روی صفحه اسپری نکنید. آن را بر روی پاچه نخی نرم اسپری کنید و با آن صفحه را تمیز کنید.

دقت داشته باشید که نمایشگر باید خاموش شود و پس از سرد شدن، آن را تمیز کنید.

هنگام تمیز کردن مانیتور، به آن فشار، خراش یا ضربه وارد نکنید.

· مانیتور را مدت زمان زیادی روشن نگه ندارید

اگر جزو افرادی هستید که مجبور به استفاده زیاد از مانیتورتان هستید، بهتر است در هر فرصتی آن را خاموش کنید و به آن استراحت دهید.

در مواقعی مانند زمان استراحت خودتان، بهترین موقع است که مانیتور را خاموش کنید. در این صورت فشار زیادی به آن وارد نمی‌شود.

روشن ماندن طولانی مدت مانیتور، عمر آن را کوتاه می‌کند.

· از دستکاری مانیتور خودداری کنید

یکی از کارهایی که اکثر کاربران انجام می‌دهند، این است که خودشان سیستم را دستکاری می‌کنند. اگر احساس کردید، مانیتور دچار مشکل شده است، آن را سریع تر به یک تعمیرکار حرفه‌ای نشان دهید. به خصوص اگر در این زمینه اطلاعاتی ندارید.

در اکثر موارد، دستکاری مانیتور باعث می‌شود تا نه تنها مشکل دستگاه حل نشود؛ بلکه مانیتور ایرادات بیشتری هم پیدا کند.

با وجود این که سامسونگ یکی از برندهای خوش نام و با کیفیت است، باز هم ممکن است به دلایل متعدد، نیاز به تعمیر مانیتور سامسونگ کنید. به هر حال هر وسیله‌ای عمر مفید خود را دارد.

در این مواقع، نکته‌ای که بسیار اهمیت دارد، ایرادیابی دقیق و حل مشکل به صورت حرفه‌ای و تخصصی است.

تعمیر مانیتور سامسونگ و مشکلات رایج آن

با توجه به این که چه نشانه‌هایی از مشکلات مانیتور دارید، باید برای تعمیر آن اقدام کنید. ایرادیابی دستگاه، اهمیت زیادی دارد و باید با دقت انجام گیرد.

برخی از رایج ترین مشکلاتی که کاربران برای مانیتور خود به آن اشاره می‌کنند، در ادامه بررسی می‌شود. تا شما هم متوجه شوید تقریبا چه مشکلی برای سیستم‌تان پیش آمده است.

a) سوختگی پیکسل و راه حل آن

مانیتور، از تعداد زیادی پیکسل تشکیل شده اند. این پیکسل‌ها در کنار هم، تصاویر مختلف را بر روی صفحه نمایش نشان می‌دهند.

عواملی مانند عمر زیاد دستگاه، ضربه، آب خوردگی و … سبب می‌شوند تا پیکسل‌ها دچار مشکل شوند. به این مشکل، پیکسل مردگی می‌گویند که به صورت نقطه‌های سیاه بر روی مانیتور ظاهر می‌شوند.

حرکت پیکسل‌ها سبب می‌شود تا تصویر ایجاد شود. گاهی اوقات، پیکسل در یک جا متوقف می‌شود و یک رنگ خاص و ثابت را در مانیتور ایجاد می‌کند.

با توجه به شدت آسیب دیدگی پیکسل، ممکن است تعمیر و یا نیاز به تعویض پنل باشد.

b) ایراد در واحد پردازش کارت گرافیک

نقش بستن تصاویر روی مانیتور به کمک اجزا و عوامل زیادی صورت می‌گیرد. چیپ گرافیک یا واحد پردازش کارت گرافیک، کار پردازش تصاویر را بر روی مانیتور بر عهده دارد. اگر این بخش به درستی کار نکند، در اصل هیچ تصویری بر روی مانیتور نقش نمی‌بندد.

گاهی اوقات تصاویری که بر روی این سیستم ایجاد می‌شوند، به هم ریخته هستند، تصویر گیر می‌کند یا به طور کلی صفحه مانیتور سیاه است.

اگر چیپ گرافیک دچار مشکل شده باشد، باید آن را تعویض کنید و با یک چیپ مناسب جایگزین کنید.

c) ایراد در پورت HDMI و تعمیر مانیتور سامسونگ

برای انتقال صدا و تصویر به صورت دیجیتال، از پورت HDMI استفاده می‌شود. کیفیت صدا و تصویر، در این صورت بسیار بالاست؛ اما نوسانات برق و اتصال کابل‌های غیر استاندارد، سبب می‌شود تا این پورت دچار مشکل شود.

قبل از این که پورت را بررسی کنید، بهتر است چک کنید، آیا کابل به درستی کار می‌کند یا نه؟ می‌توانید کابل را به دستگاه دیگری متصل کنید. اگر پریدگی صدا یا تصویر دارید، تصویر کیفیت لازم را ندارد و … باید به خرابی پورت شک کنید.

گاهی اوقات پورت با تعمیر تخصصی درست می‌شود. در برخی مواقع نیز مجبور هستید که پورت را تعویض کنید.

d) تعمیر برد پاور مانیتور

برد پاور به عنوان قلب دستگاه است. این بخش، انرژی الکتریکی را به بخش‌های مختلف مانیتور انتقال می‌دهد. اگر این برد به خوبی کار نکند، ولتاژ مناسب به سایر قسمت‌ها نمی‌رسد. از این رو ممکن است با اختلال در عملکرد یا سوختن قطعات دیگر مواجه شوید.

نشانه‌هایی مانند روشن نشدن مانیتور، خاموش شدن ناگهانی، ضعیف شدن نور، نداشتن تصویر و … به شما می‌گوید که برد پاور دچار مشکل شده است. برای تعمیر مانیتور سامسونگ، باید برد پاور را بررسی کنید و مشکلات مربوط به آن را حل کنید.

اگر برد کاملا سوخته باشد، مجبورید آن را تعویض کنید. در این مواقع باید دقت داشته باشید که برد اصل و مرغوبی بر روی دستگاه سوار کنید. در غیر این صورت، مشکلات متعددی مانند خرابی دستگاه و سوختن مجدد برد را در پی خواهد داشت.

e) شکستگی صفحه نمایشگر

برخورد جسم به صفحه نمایشگر یا پرتاب شدن آن می‌تواند شکستگی صفحه نمایشگر را در پی داشته باشد.

معمولا در این مواقع، نمایشگر ترک برمی‌دارد یا بعد از روشن شدن، تصویر آن به هم ریخته است. برای این که مشکل حل شود، سریع تر مانیتور را از برق بکشید و سراغ یک تعمیرکار خبره بروید.

باید ببینید که مشکل تا چه حد جدی است. اگر صفحه نمایشگر شکسته باشد باید آن را تعویض کنید. اگر ضربه سبب سوختن ال سی دی مانیتور شده است، هزینه‌های شما بیشتر هم خواهد شد.

f) تعمیر پنل مانیتور

یکی از بخش‌های مهم و حیاتی مانیتور، پنل آن است. در اصل اگر پنل نیاز به تعویض داشته باشد، حدود ۷۰ درصد هزینه یک مانیتور را باید برای آن پرداخت کنید.

اتفاقا پنل بسیار آسیب پذیر است و با یک ضربه کوچک آسیب می‌بیند.

نشانه‌هایی مانند به هم ریختگی تصاویر، وجود نقطه‌های رنگی روی صفحه نمایش، قطع و وصل شدن تصویر و … همگی نشان از خرابی پنل می‌دهند.

ممکن است یک تعمیرکار دقیق و حرفه‌ای بتواند پنل را برایتان تعمیر کند؛ اما در اکثر موارد، کار از کار گذشته است و مجبورید یک پنل جدید بر روی سیستم سوار کنید.

g) ایراد در مین برد و تعمیر مانیتور سامسونگ

مین برد، به عنوان مغز مانیتور عمل می‌کند. هنگامی که این بخش از کار بیفتد، در اصل دستگاه هیچ کاری نخواهد کرد. اختلال در عملکرد مین برد یا برد اصلی، عملکرد سایر بخش‌ها را هم مختل می‌کند.

مشکلاتی مانند نداشتن صدا یا تصویر، پرش تصویر، روشن و خاموش شدن و … نشانه خرابی مین برد هستند.

مین برد، خود از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. با توجه به این که کدام قسمت از آن مشکل پیدا کرده است، می‌توان با تعویض همان قطعات، مشکل را رفع کرد.

گاهی اوقات به علت نوسانات برق یا استفاده نادرست از مین برد، این قطعه به طور کامل می‌سوزد و باید آن را تعویض کنید.

h) بک لایت مانیتور و خرابی آن

برای این که بتوانید تصاویر را بر روی نمایشگر ببینید، به یک نور پس زمینه نیاز است. این نور توسط بک لایت تامین می‌شود.

بک لایت از یک صفحه تشکیل شده است که روی آن ال ای دی‌هایی نصب شده است. این ال ای دی‌ها نور لازم را به مانیتور می‌دهد تا تصاویر روی آن نمایش داده شوند.

ضعیف شدن نور صفحه، تاریکی صفحه نمایشگر و مواردی از این قبیل نشان می‌دهد که بک لایت دچار مشکل شده است. برخی اوقات با تعویض ال ای دی‌ها به راحتی می‌توان مشکل را حل کرد. بررسی بک لایت باید توسط یک تعمیرکار دقیق و ماهر انجام گیرد.

چگونه می‌توان یک مرکز تعمیر خوب پیدا کرد؟

تعمیر مانیتور سامسونگ باید در اسرع وقت انجام گیرد. به خصوص برای افرادی که کسب و کار اینترنتی دارند یا روز خود را بیشتر پشت سیستم خود می‌گذرانند! مسئله مهم این است که سیستم خود را به یک مرکز تعمیر مناسب بسپارید.

یک مرکز تعمیر خوب، خصوصیات زیر را دارد که می‌توانید به آن‌ها توجه داشته باشید.

· تعمیرکارانی خبره و کارآزموده

یک مرکز تعمیر خوب، تعمیرکاران خود را با حساسیت بالا انتخاب می‌کند. همچنین به هر کدام، آموزش‌های لازم در زمینه کاری آن‌ها را می‌دهد.

شناخت قطعات و تکنولوژی‌های هر دستگاه، اهمیت بالایی در ایرادیابی و تعمیر دارد. از این رو پین ورک، تمامی این اطلاعات را به تعمیرکاران خود می‌دهد. به همین علت است که تعمیر مانیتور سامسونگ و سایر برندها با دقت و مهارت بالا انجام می‌گیرد.

· تضمین فعالیت تعمیرکاران

هنگامی که تعمیرکاران تخصص کافی داشته باشند، کاری تضمینی ارائه می‌دهند. شرکت‌های معتبر مانند پین ورک، کار تعمیر نیروهای خود را تضمین می‌کند. به همین خاطر می‌توانید با اطمینان، مانیتور خود را به آن‌ها بسپارید. ب خصوص در حال حاضر که قیمت این لوازم به شدت افزایش یافته است و تعمیر آن‌ها نیز باید با دقت بیشتری صورت گیرد.

· پشتیبانی دائمی‌در مراکز تعمیر معتبر

مراکز تعمیر معتبر و تخصصی مانند پین ورک، پشتیبان و کارشناسانی دارند که در به صورت دائم، جوابگوی سوالات مشتریان هستند. این کارشناسان در مورد مشکلات مانیتور، انتخاب تعمیرکار، ثبت سفارش، نظرات و انتقادات و … خدمات لازم را ارائه می‌دهند.

· تعمیر مانیتور سامسونگ در محل

اگر بخواهید مانیتور خود را بردارید و مانند گذشته به یک مرکز تعمیر ببرید، هزینه، انرژی و زمان زیادی باید صرف کنید. امروزه مراکز تعمیر معتبر، تعمیر در محل را جزو خدمات خود قرار می‌دهند.

نیازی به حمل و جابجایی مانیتور ندارید و در اسرع وقت، تعمیرات در محل برای شما انجام می‌گیرد.

· هزینه مناسب و شفاف

هزینه اهمیت بالایی برای اکثر افراد دارد. شرکت‌هایی که هزینه‌های مناسبی را برای خدمات خود تعیین می‌کنند، این هزینه‌ها را به صورت شفاف به مشتری ارائه می‌دهند.

پین ورک، تمام هزینه‌های تعمیر مانیتور سامسونگ و سایر خدمات خود را بر روی سایت خود قرار داده است. در این صورت، مشتری به خوبی می‌داند که حدودا چه هزینه‌ای را باید پرداخت کند.

· رضایت مشتریان قدیمی

از دیگر نشانه‌هایی که به شما می‌گوید یک شرکت معتبر و تخصصی عمل می‌کند، نظرات سایر مشتریان است. معمولا در سایت‌های این فروشگاه‌ها، می‌توانید نظرات مشتریان قبلی را ببینید.

بهتر است تمام نظرات را بخوانید و نظرات غالب را در نظر بگیرید. اگر یک شرکت توانسته است رضایت مشتریان قبلی را جلب کند، قطعا می‌تواند در آینده نیز به خوبی عمل کند.

پین ورک و ارائه خدماتی بی نظیر به مشتریان

با توجه به مطالبی که عنوان شد، پین ورک یکی از بهترین مراکز تعمیر مانیتور سامسونگ و سایر لوازم خانگی و الکتریکی است. خصوصیاتی که برای یک مرکز تعمیر معتبر و تخصصی ذکر شد، همه در این شرکت معتبر و حرفه‌ای وجود دارند.

البته علاوه بر تعمیر مانیتور ال جی، سامسونگ و سایر برندهای دیگر، می‌توانید خدماتی دیگر نیز از پین ورک دریافت کنید.

اگر نیاز به تعویض روغن خودرو دارید، می‌خواهید کار تعمیر ماشین لباسشویی یا تعمیر ماشین ظرفشویی انجام دهید باز هم پین ورک بهترین گزینه برای شماست.

هر کاری در زمینه تاسیسات، خدمات نظافت منزل و محل کار و … داشته باشید، باز هم می‌توانید روی پین ورک حساب کنید.

تعمیر مانیتور سامسونگ در تمامی نقاط تهران

از این به بعد نیازی به حمل و انتقال مانیتور به مراکز تعمیر ندارید. پین ورک تمام خدمات مربوط به تعمیر مانیتور سامسونگ شما را به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران انجام می‌دهد. برخی از این محله‌ها عبارت‌اند از:

· تعمیر مانیتور سامسونگ در مرکز تهران؛

میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهر آرا و …

· تعمیر مانیتور سامسونگ در شمال تهران؛

فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، دارآباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و …

· تعمیر مانیتور سامسونگ در غرب تهران؛

آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و …

· تعمیر مانیتور سامسونگ در شرق تهران؛

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و …

· تعمیر مانیتور سامسونگ در جنوب تهران؛

آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ، امام خمینی، شهرک ولیعصر، میدان قزوین و…

چگونه از خدمات پین ورک برای تعمیر مانیتور سامسونگ استفاده کنیم؟

برای این که بتوانید از خدمات پین ورک استفاده کنید، ابتدا باید سفارش خود را ثبت کنید!

همین الان تلفن را بردارید و با شماره  ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ مربوط به شرکت تخصصی تعمیرات و خدمات پین ورک تماس بگیرید.

می‌توانید وارد سایت پین ورک به آدرس   pinwork.ir مراجعه کنید و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

کارشناسان پین ورک در زمینه مشکل دستگاه شما، سوالاتی می‌پرسند تا بتوانند بهترین تعمیرکار متخصص را برای شما انتخاب کنند.

کافیست درخواست تعمیر مانیتور سامسونگ خود را ثبت کنید.! کمتر از ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر مانیتور سامسونگ از شرکت ما مشخص می‌شود.

بعد از تاییدتان، تعمیرکار مانیتور سامسونگ در سریع‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر خواهد بود.

تعمیر مانیتور سامسونگ را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر مانیتور سامسونگ

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?علت برفکی شدن و یا شطرنجی شدن صفحه مانیتور سامسونگ چیست؟
علت بروز این مشکل به خاطر ایراد در کارت گرافیک و چیپ GPU است که به خاطر داغ شدن بیش‌ازحد و عدم توانایی هد سینک در خنک کردن آن است. برای رفع این مشکل نیاز است که صفحه مانیتور باز شود، توجه داشته باشید که این کار باید توسط متخصصان حوزه تعمیر مانیتور صورت گیرد، در غیر این صورت باعث بروز مشکلات جدی برای مانیتور شما می‌شود. برای همین منظور می‌توانید از تعمیرکاران مانیتور پین ورک کمک بگیرید.
?علت چشمک زدن مانیتور سامسونگ چیست؟
یکی از مشکلات رایجی که برخی از کاربران مانیتورهای سامسونگ با آن روبرو هستند، مشکل چشمک زدن مانیتور است که دلیل بروز این مشکل دلایل مختلفی دارد. یکی از این دلایل، بی‌کیفیت بودن کابل‌های ورودی و اتصالی است از سالم بودن و اتصال صحیح آن‌ها اطمینان حاصل کنید. یکی دیگر از دلایل چشمک زدن مانیتور می‌تواند به خاطر تنظیم نبودن نرخ Refresh باشد که برای تنظیم آن باید به آدرس زیر در کنترل پنل ویندوز خود مراجعه نمایید؛ right-click desktop > Display settings > Display adapter properties > Monitor و آن را تنظیم کنید. اگر مشکل شما همچنان ادامه داشت، اشکالی در آداپتور یا برق‌رسانی مانیتور شما وجود دارد که برای بررسی‌های بیشتر نیاز به حضور تعمیرکار مانیتور سامسونگ پین ورک در محل است.
?خاموش شدن ناگهانی مانیتور سامسونگ
شاید شما با مشکلاتی اعم از؛ خاموش شدن ناگهانی دستگاه، ناهماهنگی صدا و تصویر، به‌هم‌ریختگی رنگ‌ها و سایر مشکلات مشابه روبرو شود که علت بروز چنین مشکلاتی به‌احتمال‌زیاد به خاطر خراب بودن مین برد دستگاه است. وظیفهٔ اصلی مین برد مانیتور، کنترل روند تمامی قطعات است و درصورتی‌که این قطعه دچار مشکل شود روی عملکرد سایر قطعات تأثیر می‌گذارد و لازم است هرچه سریع‌تر آن را تعمیر و عیب‌یابی کرد. برای همین منظور می‌توانید از نمایندگی تعمیر مانیتور سامسونگ پین ورک درخواست متخصص تعمیر مانیتور کنید.
?خدمت تعمیر مانیتور سامسونگ در پین ورک شامل چه خدماتی است؟
خدمت ارائه‌شده در پین ورک برای تعمیر مانیتورهای سامسونگ بسیار گسترده است و شامل خدمات جانبی دیگری ازجمله؛ تعمیر انواع مانیتور سامسونگ، تعمیر مانیتور LED، تعمیر مانیتور LCD، عیب‌یابی مانیتور سامسونگ و سایر مشکلات مربوطه است.
?هزینه تعمیر مانیتور سامسونگ در پین ورک چگونه محاسبه می‌شود؟
پس از ثبت سفارش متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت و قیمت تعمیر مانیتور سامسونگ را به شما اعلام می‌کنند. این هزینه توسط متخصص با توجه به برند و نوع خرابی محاسبه می‌شود. درصورتی‌که با متخصص به توافق رسیدید ثبت سفارش شما کامل می‌شود.
?روند ثبت سفارش برای تعمیر مانیتور سامسونگ در پین ورک به چه صورت است؟
ثبت سفارش در پین ورک کاملاً رایگان صورت می‌گیرد. برای ثبت سفارش هم می‌توانید از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن پین ورک اقدام نمایید پس‌ازآن منتظر بمانید تا متخصص با شما تماس بگیرد و قیمت دقیق تعمیر مانیتور سامسونگ را به شما اعلام کنند. درصورتی‌که با متخصص به توافق برسید، درخواست سفارش شما توسط پشتیبانان پین ورک تکمیل می‌شود در غیر این صورت سفارش شما به‌صورت رایگان لغو خواهد شد.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
251
خیر 244

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین