بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر یخچال سامسونگ

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه،یک متخصص تعمیر یخچال فریزر و ساید سامسونگ از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان،در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر یخچال سامسونگ

قیمت تعمیر یخچال سامسونگ

نام خدمت قیمت تومان
شارژ گاز یخچال 450.000 تومان
تعویض لاسیتک درب یخچال 180.000 تومان
تعویض لولای درب یخچال 150.000 تومان
تعمیر برد یخچال 400.000 تومان
تعویض فن موتور یخچال 140.000 تومان
شستشوی مدار 100.000 تومان
تعویض ترموستات یخچال 150.000 تومان
ریگلاژ درب یخچال 100.000 تومان
تعویض فن داخل 130.000 تومان
تعویض خازن 140.000 تومان
تعمیر یخساز 300.000 تومان
تعمیر آب سردکن 200.000 تومان
تعویض فن ساید بای ساید 150.000 تومان
تعویض کمپرسور یخچال 250.000 تومان
نصب ساید بای ساید 140.000 تومان
تعویض مگنت 150.000 تومان
تعویض موتور دمپر 100.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
100 هزارتومان
200 هزارتومان
450 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر یخچال سامسونگ

 • تعمیر یخچال و فریزر در محل
 • تعمیر یخچال ساید بای ساید و دوقلو در محل
 • تعمیر و تعویض موتور یخچال
 • شارژ گاز یخچال
 • تعمیر فریزر، یخساز و آبسردکن یخچال
 • تعویض لاستیک درب یخچال
 • تعویض فیلتر، ترموستات و فن یخچال

چرا تعمیر یخچال سامسونگ پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر یخچال سامسونگ با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر یخچال پین ورک 4.78 از 5 می باشد.
یخچال‌فریزر یکی از وسایل ضروری منزل حساب می‌شود وجود این محصول در خانه بسیار مهم و حیاتی است و نمی‌توان خانه‌ای را بدون یخچال‌فریزر تصور کرد همه انسان‌های کره زمین به یخچال‌فریزر نیاز دارند و نمی‌توانند بدون آن زندگی کنند.یخچال‌های سامسونگ در مدل‌های مختلفی به مردم عرضه‌شده است، یخچال تکی سامسونگ، یخچال‌فریزر سامسونگ، یخچال ساید بای ساید سامسونگ، یخچال دوقلو سامسونگ، یخچال در تو در سامسونگ و … . بعضی از این مدل‌ها دارای سیستم آبریز می‌باشند که آب را خنک می‌کند و بعضی دیگر که دارای فیلتر داخلی آب و فیلتر خارجی آب می‌باشند که آب را تصفیه‌شده تحویل می‌دهند. در ادامه تعمیرکاران یخچال سامسونگ پین ورک شما را با مشکلات متداول این برند از یخچال آشنا میکند، اگر به راهنمایی بیشتر در مورد تعمیر یخچال سامسونگ نیاز داشتید با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ پین ورک در ارتباط باشید.

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

یکی از پر تقاضاترین مدل‌های یخچال سامسونگ، مدل ساید بای ساید می‌باشد. زیرا یخچال‌های ساید بای ساید دارای محبوبیت بالایی در بین استفاده‌کنندگان می‌باشد اما در یخچال ساید بای ساید سامسونگ ممکن است مشکلاتی پیش بیاید که شما به یک تعمیرکار برای یخچال برای تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود نیاز داشته باشید هنگامی‌که کمپرسور یخچال – فریزر کار می‌کند ولی هیچ سرمایی ندارد نشان می‌دهد که یخچال‌فریزر شما با ایرادی مواجه شده است.

گاهی اوقات آب از زیر یخچال سرایز می‌شود و یا مواد غذایی مخصوصاً میوه‌جات در یخچال بدون علت منجمد می‌شوند همچنین ممکن است یخچال‌فریزر شما انرژی زیادی مصرف کند و هنگام کار کردن صدای ناهنجاری بدهد.

بعضی‌اوقات نیز ممکن است یخچال‌فریزر شما بیش‌ازاندازه برفک بزند و یا یخ‌ساز ساید بای ساید نتواند یخ تولید کند و ازکارافتاده باشد. هنگامی‌که قالب‌های یخ در قسمت یخ‌ساز یخچال ساید بای ساید به هم بچسبند احتمال وجود مشکل در محفظه یخ‌ساز شما بالا می‌رود. بیشترین مشکل رایجی که مشتریان با تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ با آن روبه‌رو می‌شوند سرد نکردن و نداشتن برودت در این محصول است.

با توجه به بعضی نکات می‌توانیم این مشکلات ذکرشده را کاهش دهیم برای مثال نباید ساید بای ساید سامسونگ را در محیط‌های آلوده و مرطوب نصب کنیم، ساید سامسونگ را در نزدیکی وسایل گرمازا قرار ندهیم، دریچه تهویه داخل دستگاه را دوره‌ای تمیز کنیم و مطمئن شوید که فضای کافی برای گردش هوا در زیر و دیواره پشتی یخچال شما وجود دارد. پین ورک؛ نمایندگی تعمیرات یخچالی ساید سامسونگ آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

تعمیر یخ‌ساز ساید بای ساید سامسونگ

برای تعمیرات یخ‌ساز ابتدا باید با قطعات آن آشنا شوید. یخ‌ساز یخچال از موتور، شیر برقی، سنسور، لوله ورودی آب، محفظه مخصوص و اهرم تشخیص یخ و برد الکترونیک تشکیل‌شده است. اگر یخ‌ساز یخچال ساید بای ساید یخ نمی‌سازد مجموعه دمپر، موتور یخ‌ساز و برد الکترونیک را چک کنید. اگر یخ‌ساز یخچال ساید بای ساید شما روشن نمی‌شود امکان دارد موتور یخ‌ساز آسیب‌دیده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد و اگر رابط یخ‌ساز یا سیم کانکت خراب‌شده باشد یخ‌ساز دیگر کار نمی‌کند.

چسبیدن تکه‌های یخ در محفظه یخ‌ساز با گذر زمان می‌تواند آسیب جدی به دستگاه وارد کند و درنهایت منجر به ازکارافتادن یخ‌ساز خواهد شد. اگر زمان آبگیری دستگاه به مشکل مواجه شود یا فشار آب بالا رود باعث یکدست شدن سطح یخ می‌شود و درنهایت یخ‌ها به هم می‌چسبند. به همین علت در قالب‌های یخ‌ساز سطح آبگیری از لبه‌ها دو میل پایین‌تر است. بعضی وقت‌ها یخ در قالب می‌چسبد و نمی‌تواند کامل بیرون بیاید چون ظرفیت قالب‌گیری آن 8 عدد یخ است و سطح آب بالا می‌رود و بازهم یخ‌ها به هم دیگر می‌چسبند بنابراین حداقل روزی یک لیوان یخ از یخ‌ساز بگیرید تا داخل محفظه به هم نچسبد.

از دیگر مواردی که می‌توان دلیل عدم یخ‌سازی یخچال باشد نشتی داشتن هوای سرد دستگاه به بیرون است. اگر با این مشکلات مواجه شدید پین ورک، نمایندگی تعیمرات یخچال و فریز سامسونگ با فراهم آوردن فضایی مجهز و پیشرفته و با استفاده از بهترین تعمیرکاران یخچال سامسونگ در تلاش است تا تخصصی‌ترین خدمات را به شما ارائه نماید.

تعمیر برد یخچال سامسونگ

 

هنگامی‌که برد یخچال سامسونگ خراب می‌شود علت‌های زیادی برای خرابی آن وجود دارد. ممکن است به علت نوسان شدید برق برد یخچال را بسوزد. همچنین خرابی و اتصال یک قطعه بر روی برد الکترونیکی اصلی یخچال نیز باعث می‌شود برد اصلی خراب شود و به تعمیر نیاز داشته باشد.

نوسانات برق علت اصلی خرابی برد یخچال سامسونگ نمی‌باشد. بلکه این نوسانات می‌تواند یکی از دلایل خرابی برد باشد. سامسونگ با تولید مدل‌های جدید خود مانند مدل ساید بای ساید RS یک محافظ بر روی برد اصلی قرار داده است که وظیفه آن جلوگیری از ورود و خروج شدت‌جریان بسیار زیاد یا بسیار کم است که همین امر باعث می‌شود برد یخچال سالم بماند. اما ممکن است باگذشت زمان محافظ برد دچار آسیب شود و نتواند وظیفه خود را انجام دهد. برای تعمیر برد یخچال خود میتوانید از تعمیرکاران یخچال سامسونگ پین ورک کمک بگیرید

 ممکن است سؤال به وجود بیاید که از کجا بفهمیم مشکل یخچال ما از برد آن است؟

درصورتی‌که جریان ورودی یخچال درست باشد و یخچال روشن نشود و یا به‌طور ناگهانی و خودکار در حین کار خاموش شود می‌توان فهمید که مشکل از برد آن است همچنین ممکن است یخچال سامسونگ اروری مخصوص برای اعلام خرابی برد یخچال روی نمایشگر نشان دهد. یخچال سامسونگ با کد ارور F1 C یا 1 و یا F10 g نشان می‌دهد که برد معیوب می‌باشد.

هنگامی‌که متوجه شدید که برد یخچال شما مشکل دارد برای تعمیر آن ابتدا برق یخچال را کامل قطع کنید و یخچال را به سمت جلو هل دهید سپس پوششی را که بر روی برد یخچال قرارگرفته است را بردارید. بعد از انجام این کار را از روی برد یک عکس بگیرید تا ترتیب سیم‌ها را داشت باشید سپس تمامی سیم‌ها را جدا کنید و برد را از یخچال جدا نمایید و برد جدیدی را که تهیه کردید را نصب کنید و تمامی سیم‌ها را وصل کنید بعد از اتمام کار برای حفاظت از برد پوششی روی آن قرار دهید.

نصب یخچال سامسونگ

نصب کردن یخچال‌های ساید بای ساید سامسونگ (SUMSUNG) یک موضوع مهمی است که باید به آن بسیار دقت شود زیرا نصب نامناسب آن باعث مشکلات جدی خواهد شد. قطعات یخچال سامسونگ شامل قطعات بیرونی و قابل‌مشاهده و قطعات درونی می‌باشند. قطعات درونی داخل یخچال به کار می‌رود و قابل‌مشاهده نمی‌باشند و به‌صورت اتوماتیک با روشن کردن یخچال شروع به کار می‌کنند. اما برخی قطعات آن نیاز به نصب دارند و باید به‌صورت درست نصب شوند تا یخچال کارایی بهتری داشته و بتوان از امکانات آن به‌خوبی بهره برد.

دو قطعه بیرونی مهم که باید حتماً نصب شوند لوله پخش گر آب و قطعات برای نصب لوله آب هستند.

لوله پخش گر آب در یخچال سامسونگ برای مناطقی فشار آب پایینی دارند بسیار مناسب است همچنین این ویژگی برای یخ‌ساز بسیار ضروری است تا درست کار کند. برای نصب لوله آب ابتدا باید فلکه آب را قطع کنید و نزدیک‌ترین لوله آب شرب سرد را پیدا کنید. سپس دستورالعمل‌های نصب لوله آب در کیت نصب را پیدا کنید و دنبال کنید و پس از اتمام کار جریان آب را بازکرده و حدود سه لیتر آب را برای پاک‌سازی فیلتر جاری کنید. جهت نصب یخچال سامسونگ خود می‌توانید کار خود را به پین ورک بسپارید تا یخچال‌فریزر شما توسط تعمیرکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن نصب شود.

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ

در حال حاضر غالب خدمات مرتبط با تعمیر یخچال به‌صورت سرویس در محل انجام می‌پذیرد. دلیل این امر نیز ابعاد بالای انواع یخچال و عدم امکان جابجایی و تحویل آن‌ها به تعمیرگاه است. اگر برای تعمیر یخچال سامسونگ خود به کمک نیاز دارید مجموعه پین ورک با بهره‌مندی از تعمیرکاران مجرب و باتجربه تخصصی‌ترین خدمات تعمیر یخچال سامسونگ را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

تعمیر یخچال سامسونگ را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر یخچال سامسونگ

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?چرا یخ از یخ‌ساز بیرون نمی‌آید؟
گاهی اوقات این مشکل به دلیل خرابی شیر ورودی است اما امکان دارد یخچال شما دارای شیر ورودی آب سالمی بوده و در ساختن یخ مشکلی نباشد و مشکل در بخش خروج یخ از یخ‌ساز باشد.
?چرا در اطراف دریچه هوای یخچال سامسونگ برفک دیده می‌شود برای عیب‌یابی و تعمیرات چه باید کرد؟
ممکن است مواد غذایی دریچه را مسدود کرده باشد و در اطراف آن برفک ایجاد شود به همین دلیل باید مواد غذایی را دورتر از دریچه هوا بگذارید.
?نحوه ثبت سفارش تعمیر یخچال سامسونگ در پین ورک به چه صورت است؟
برای ثبت سفارش تعمیر یخچال سامسونگ میتوانید به اپ یا سایت پین ورک مراجعه کرده و در قسمت ثبت سفارش، درخواست خود را ثبت نمایید. پس از ثبت اولیه سفارش، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 4

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین