بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر لامپ ویدیو پروژکتور

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص تعمیر لامپ ویدیو پروژکتور از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر لامپ ویدیو پروژکتور

قیمت تعمیر لامپ ویدیو پروژکتور

نام خدمت قیمت تومان
اجرت انواع خدمات تعمیر ویدیو پروژکتور (برند و مدل ویدیو پروژکتور در قیمت موثر است) توافقی
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
توافقی
توافقی
توافقی
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

تعمیر ویدئو پروژکتور در طولانی مدت و بر اثر استفاده‌های مکرر امری ضروری است، به خصوص برای لامپ که از قطعات اصلی دستگاه است و سلامت آن بر کیفیت نمایش تصاویر تأثیرگذار است.

بنابراین تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور اهمیت زیادی دارد و اگر مراحل کار را بدانید، چندان سخت نیست، اما اگر تجربه‌ای ندارید با توجه به حساسیت‌های این قطعه، بهتر است کار را به دست تعمیرکار بسپارید.

پین ورک؛ مرکز تخصصی تعمیر ویدئو پروژکتور در تهران و کرج با اعزام نیروی متخصص و مجرب به همراه قطعات اورجینالِ مورد نیاز به این مکان‌­ها در اسرع وقت اقدام می­‌کند.

کافی است درخواست تعمیر ویدئو پروژکتور خود را ثبت کنید! کمتر از ۱۵ دقیقه، بهترین متخصص تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور توسط کارشناسان پین ورک مشخص و به شما معرفی می­‌گردد. بعد از تأییدتان، در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر است.

آشنایی با قطعات ویدئو پروژکتور

– برد اصلی

لازم است بدانید که برق خروجی از پاور باید به برد اصلی برود که یکی از وظایف این برد اصلی تجزیه تحلیل باینری تصاویر و آماده کردن آن برای پخش است.

می‌­توان این تصاویر را توسط کاب­‌های تصویر(VGA,HDMI.LAN.VIDEO.SVIDEO….)  و یا به صورت وایرلس به برد اصلی یا مین برد رساند.

– پاور ویدئو پروژکتور

پاور ویدئو پروژکتور که نقش بسیار مهمی در تعمیر ویدئو پرژکتور دارد. در هر دستگاه الکترونیکی که برق شهر یا ۲۲۰ ولت به آن منتقل می‌شود دارای یک قسمت پاور یا منبع تغذیه است که وظیفه آن کاهش ولتاژ است.

– برد بالاست (BALLAST)

آیا نمی‌­دانید چه طور لامپ ویدئو پروژکتور روشن می‌­شود؟ برد بالاست (BALLAST BOARD) وظیفه تأمین برق لامپ را دارد.

از آن جهت که هر لامپ با لامپ دستگاه دیگری فرق دارد، پس می­‌توان نتیجه گرفت که هر برد بالاست هم با دیگری فرق دارد. این تفاوت به خاطر آمپر  ولتاژ است در نتیجه وات هر دستگاهی با مدل دیگر متفاوت است.

– لنز

از دیگر قسمت‌­های دستگاه ویدئو پروژکتور لنز است. لنز دستگاه وظیفه دارد تصاویر را به ببیننده منتقل کند. تمام لنزها عدسی داخلشان از جنس خاص هستند و از سایز های متفاوت تشکیل می­‌شوند.

لنزها به طور کلی به دو دسته تقسیم می­‌شوند:

۱٫ لنز معمولی 

لنز معمولی همانطور که از نامش پیداست لنزی معمولی با ویژگی­‌های معمولی است. بدین معنا که از یک فاصله معمولی یک تصویر  معمولی که البته این تصویر معمول هر دستگاه با تصویر دستگاه دیگری متفاوت است.

۲٫ لنز واید

لنزهای واید طوری طراحی شده‌­اند که از فاصله کم، بزرگترین تصویر ممکن را ارائه می‌­دهند.
یکی از کارایی های این نوع لنز این است که نور مستقیماً بر چشم نمی­‌تابد در حای که لنزهای معمولی این ویژگی را ندارند.

– کالرویل

کالرویل یا چرخ رنگ همان طورکه از اسمش هم پیدا است یک دایره­ای است که وسط آن یک موتور تعبیه شده است و اطراف آن هم فیلترهای رنگ هستند.

کار چرخ رنگ این است که لامپ به فیلترهای هر رنگ  که برخورد می­‌کند، فیلترها اجازه خروج همان رنگ را می­‌دهند تاجلوی نور لامپ قرار گرفته در نتیجه رنگ­‌های اصلی برای تشکیل تصویر به وجود می‌­آید.

– لامپ ویدئو پروژکتور

لامپ، بیشترین قطعه مصرفی یک ویدئو پروژکتور محسوب می­‌شود و می‌­توان آن را به روغن موتور ماشین تشبیه کرد که بعد از ساعت یا تایم کاری باید تعویض شود.

تعویض لامپ ویدئو پروژکتور  به علت کم نور شدن و ضعیف شدن لامپ است که اگر به موقع تعویض نشود باعث ترکیدن لامپ خواهد شد و در نهایت باعث آسیب رساندن به سایر نقاط دستگاه می‌­شود .

در تعمیر ویدئو پروژکتور ما چیزی به نام تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور نداریم و لامپ فقط تعویض می­‌گردد. پس منظور از تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور چیست؟

منظور از تعمیر لامپ ویدئو این است که برنر وسط لامپ تعویض می­‌گردد. غیر از این لازم است بدانید که لامپ تعمیر نمی­‌شود. ما به شما توصیه می‌کنیم که پس از ۲۸۰۰ساعت لامپ دستگاه را تعویض کنید.

با توجه به تنوع ویدئو پرژکتور در رابطه با این موضوع حتما به دفترچه راهنما ویدئو پروژکتور مراجعه کنید و یا با کارشناسان پین ورک تماس حاصل نمایید .

مشکلات لامپ‌های ویدئو پروژکتور

از مشکلات رایج در ویدیو پروژکتورها سوختن و خرابی لامپ است که به صورت­‌های مختلف خودش را نشان می­‌دهد، از جمله:

روشن نشدن لامپ

گاهی دیتا پروژکتور در حین اجرا به صورت ناگهانی خاموش می­‌شود. این موضوع می­‌تواند دلایل مختلفی را داشته باشد که نیازمند بررسی­‌های تخصصی تعمیرکار حرفه­‌ای است.

زمانی که لامپ ویدئو پروژکتور روشن می‌­شود سنسور رنگ به موتور دستگاه دستور حرکت می‌­دهد، که در مواردی که این سنسور دچار آسیب شود هیچ دستوری صادر نمی­‌شود و پروژکتور به طور خودکار خاموش شده و دیگر روشن نخواهد شد.

تصویر مخدوش

این مشکل که معمولا تصویر را مانند شب پر ستاره می‌­کند به علت از کار افتادن آینه های DMD چیپ است که وظیفه بازتاب تصویر را دارند. اگر این مشکل برای شما پیش آمد می‌­توانید با کارشناسان پین ورک تماس بگیرید.

زرد بودن تصویر

این مشکل می تواند از سه ایراد باشد که شامل:

 • اولین کار باید کابل خود را چک کنید.
 • در مرحله دوم مشکل از فیلتر رنگ آبی دستگاه اپتیک است. برای تعویض این کار باید دستگاه خود را برای تکنسین‌­های پین ورک ارسال کنید. اکثر مواقع فیلترهایی که می­‌سوزند فیلترهای جیوه‌­ای هستند که در اثر حرارت می‌­سوزند. البته باید گفت این فیلترها حساس هستند و سریع می­‌سوزند.
 • مشکل بعدی چیپ تصویر روی برد اصلی دستگاه است. چیپ‌­های تصویر در دستگاه های LCD 3 با چیپ تصویر در دستگاه‌های dlp متفاوت هستند و طرز کار آنها با هم متفاوت است.

– لرزش تصویر

این ایراد معمولاً مربوط به نوسان در ولتاژ ورودی دستگاه است. یکی دیگه از دلایل این موضوع بروز مشکل در چیپ است که باید توسط متخصصین این امر تشخیص داده شود.

– روشن نشدن دستگاه

روشن نشدن دستگاه به چند صورت ممکن خواهد بود:

 • چراغ‌­های دستگاه روشن می­‌شود، اما نوری از آن خارج نمی‌­شود
 • به طور کامل برق دستگاه قطع شده است و چراغ­‌های دستگاه هم روشن نمی‌­شود.
 • بعد از فشار دادن دکمه پاور فن­‌های دستگاه شروع به کار کردن کنند، اما نوری مشاهده نکنید، به احتمال زیاد لامپ دستگاه مشکل دارد. البته این ایراد می­‌تواند از بالاست یا راه انداز لامپ دستگاه هم باشد، یعنی راه انداز لامپ به لامپ دستگاه ولتاژ ندهد تا روشن شود که بهتر است شخصاً اقدامی نکنید و کار را به متخصصین پین ورک بسپارید.

– عدم پخش تصویر VGA و HDMI

این ایراد در بسیاری از دستگاه­‌های ویدئو پروژکتور به وجود می‌­آید که توصیه می­‌کنم به صورت اصولی قدم به قدم جلو بروید:

 • ابتدا از تطبیق رزولوشن پخش دستگاه منبع و ویدئو پروژکتور مطمئن شوید.
 • دوم از کابل تصویر خود VGA یا HDMI خود اطمینان حاصل فرمائید.
 • گام سوم تخصصی م­ی‌شود و باید توسط کارشناس با تجربه انجام شود.

و هزاران ایراد دیگر از جمله این که تصویر دستگاه ضعیف است، در تصویر خط­‌های رنگی  به صورت عمودی و افقی است، دستگاه پیغام اتمام عمر لامپ می­‌دهد، دستگاه پیغام اخطار سرویس یا تمیز کردن فیلتر می­‌دهد، کنار نوشته­‌های تصویر سایه یا همان نوشته با رنگ دیگر مثل سبز قرمز و زرد است و … که در صورت بروز هر کدام تنها راه چاره تعویض لامپ ویدئو پروژکتور است.

کافی است درخواست تعمیر ویدئو پروژکتور خود را ثبت کنید! کمتر از ۱۵ دقیقه، بهترین متخصص تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور توسط کارشناسان پین ورک مشخص و به شما معرفی می‌­گردد. بعد از تأییدتان، در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر است.

تست لامپ ویدئو پروژکتور

یکی از اصلی‌ترین قطعات و البته گران ‌قیمت‌ترین قطعات بکار رفته در انواع پروژکتور، لامپ پروژکتور است. قطعه‌­ای که در طولانی مدت و طی استفاده‌های مکرر از دستگاه، نیازمند تعویض خواهد بود.

برای تشخیص خرابی یا عدم خرابی لامپ ویدئو پروژکتور نشانه‌هایی وجود دارد که در این بخش به آنها اشاره خواهیم کرد.

در صورت عدم اطمینان از خرابی لامپ پروژکتور می‌توانید روی کمک پین ورک حساب کنید و با کارشناسان ما تماس بگیرید.

از جمله مواردی که به شما کمک می­‌کند تا از خرابی لامپ دستگاه مطمئن شوید، عبارتند از:

– تست لامپ در ویدئو پروژکتور دیگر

برای اطمینان از عدم خرابی لامپ پروژکتور، می‌توانید لامپ را از پروژکتور خارج کرده و آن را در پروژکتور دیگری تست کرد.

این روش زمانی توصیه می‌شود که در بررسی‌های اولیه و ظاهری لامپ، نشانه‌هایی سوختگی و یا خرابی مشاهده نشود.

در صورت استفاده از این روش به این نکته دقت نمایید که پروژکتور استفاده شده جهت تست لامپ، حتماً مشابه پروژکتور اول باشد. اهمیت این موضوع از آن رو است که هر یک از پروژکتورها دارای ولتاژ و جریان‌های الکتریکی خاص خود هستند.

تأکید می شود برای تست و یا حتی جایگزینی لامپ به مشخصات فنی لامپ و دستگاه توجه شود تا باعث آسیب دیدگی پروژکتور و یا لامپ نشود.

– بررسی منبع تغذیه

منبع تغذیه لامپ، لامبلاست است. تأمین برق ورودی برای استارت و روشن شدن لامپ توسط این قطعه انجام می‌شود. لامبلاست برق مورد نیاز را از پاور دستگاه تأمین می‌کند.

به دلیل ارتباط میان لامبلاست و لامپ، گاه اشکالات پیش آمده در لامپ به دلیل وجود اختلالاتی است که در لامبلاست وجود دارد. از همین رو توصیه می‌شود در صورت خرابی لامپ، لامبلاست نیز بررسی گردد.

بررسی ظاهری لامپ

شاید بتوان گفت، روش نخستی که برای تشخیص خرابی لامپ ویدئو پروژکتور می‌توان از آن استفاده کرد، چک کردن ظاهری لامپ است.

در طول این بررسی وجود نشانه‌هایی چون شکستگی مغزی داخل رفلکتور، تغییر شکل مغزی، وجود ترک‌های ریز بر روی مغزی و در نهایت وجود سیاهی و یا سفیدی در حباب انتهای مغزی می‌تواند دال بر سوختگی لامپ ویدئو پروژکتور باشد.

تست لامپ به وسیله تستراز

در صورتی که هیچ یک از موارد فوق برای تشخیص خرابی یا عدم خرابی لامپ پروژکتور به شما کمک نکرد، می‌توانید به یک تعمیرکار حرفه‌­ای ویدئو پروژکتور مراجعه کنید و لامپ دستگاه خود را از طریق دستگاه تستراز تست کنید. این دستگاه، دارای قابلیت تنظیم ولتاژ و همچنین تعیین نوع جریان AC  یا  DC است.

پیشگیری از خرابی لامپ ویدئو پروژکتور

اگر چه احتمال خرابی لامپ پروژکتور در دراز مدت بالاست، اما رعایت برخی نکات می‌­تواند تأثیر بسزایی در افزایش عمر مفید آن داشته باشد.

نکته‌­ای که وجود دارد، این است که پس از استفاده از پروژکتور و خاموش شدن لامپ آن، از کشیدن دو شاخه دستگاه از پریز برق خودداری کنید، زیرا دستگاه برای خنک سازی خود و لامپ موجود در آن نیاز به فن­‌های خود دارد.

بدیهی است که فن های دستگاه نیز نیاز به انرژی برق دارند. بنابراین باید با اتمام کار، دو شاخه دستگاه در برق بماند تا انرژی مورد نیاز فن‌­ها جهت خنک سازی دستگاه تأمین شود.

در غیر اینصورت لامپ ویدئو پروژکتور به مدت طولانی داغ باقی خواهد ماند. داغی بیش از حد لامپ در بعضی موارد حتی باعث سوختن ناگهانی لامپ می­‌گردد و تعویض لامپ پروژکتور را ضروری می‌­سازد.

نکته دوم این که نحوه روشن و خاموش کردن دستگاه و میزان دود و گردو غبار موجود در دستگاه نیز در تعیین میزان عمر لامپ پروژکتور بسیار مؤثر است.

توجه داشته باشند که ترکیدن لامپ در درون دستگاه ممکن است سبب آسیب رسانی به دیگر بخش­‌های دستگاه گردد، بنابراین توصیه می‌شود تعویض لامپ پروژکتور به هنگام و به موقع انجام شود.

نکته سوم این که سرویس­‌های دوره‌­ای منظم می ­وانند مانع از گرم شدن بیش از حد دستگاه و در نتیجه تضعیف لامپ شوند.

نکته چهارم، تمیز کردن و سرویس فیلتر ویدئو پروژکتور، از دیگر عوامل مهم در سلامت دستگاه و در نتیجه لامپ آن است.

پیاده سازی موارد مذکور، ضمن افزایش عمر مفید ویدئو پروژکتور، سبب صرفه جویی در هزینه نگهداری و استفاده از این دستگاه می­‌گردد.

چه زمانی لامپ‌ها نیاز به تعویض دارند؟

تمامی لامپ­‌ها در ویدئو پروژکتورها یک زمان کارکرد معینی دارند که تحت عنوان عمر لامپ نامبرده می­‌شود. شرکت­‌های سازنده اصلی لامپ نیز طول عمر آنها را پیش بینی کرده‌­اند که این میزان به صورت تقریبی بیان شده است.

در صورت اتمام طول عمر، لامپ نیاز به تعویض و جایگزینی خواهد داشت، که این موضوع برای بسیاری از کاربران این دستگاه دردسر ساز است.

لامپ­‌ها به مرور قدرت اولیه خود را از دست می­‌دهند، در نتیجه روشنایی پروژکتور به تدریج کاهش پیدا می‌­کند. این میزان کاهش روشنایی شاید آنقدر کم باشد که به چشم مخاطب نیاید، اما تاثیر روز افزونی در نمایش تصاویر دارد.

زمانی که این میزان روشنایی به حد قابل توجهی برسد باید لامپ را تعویض کرد. گاهی لامپ کاملاً می­‌سوزد که این اتفاق به دلیل گرمای بیش از حد رخ می­‌دهد.

البته بیشتر ویدئو پروژکتورهای امروزی به یک شمارشگر داخلی مجهز هستند که میزان طول عمر لامپ را ثبت و به کاربر اطلاع می­‌دهد.

این شمارشگر در هر بار تعویض مجدداً باید تنظیم شود. برای اطلاع و اطمینان از این قابلیت به دفترچه راهنمای ویدئو پروژکتور مراجعه نمایید.

خوشبختانه تعویض لامپ کار دشواری نیست و توسط کاربر نیز قابل انجام است. با این حال به کاربرانی که آشنایی چندانی با دستگاه‌های پروژکتور ندارند، تعویض لامپ را به کارشناسان و متخصصان پین ورک بسپارید.

هزینه تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور

نرخ تعمیر لامپ ویدیو پروژکتور طبق اعلام رسمی اتحادیه تعمیر لوازم الکترونیکی در صورت بروز هر گونه مشکلی متفاوت است.

علاوه بر آن، با توجه به شرایط اقتصادی لازم است از قیمت تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور مطلع باشید که می­‌توانید برای این کار با کارشناسان پین ورک تماس بگیرید تا پس از اطلاع از خرابی ویدئو پروژکتور، شما را دقیق راهنمایی کنند  و یا به صفحه قیمت تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور مراجعه کنید.

هزینه تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور با توجه به برند ویدئو پروژکتور به عوامل مختلفی بستگی دارد، مثل:

 • خرابی برد الکترونیکی، پاور و …
 • روشن نشدن یا خاموش شدن ناگهانی
 • خرابی چیپ
 • مشکلات مختلف پخش تصویر و … .

مجموع هزینه­‌ها شامل دستمزد تعمیرکار و هزینه قطعات و هم­چنین عیب یابی دستگاه است.

اگر تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور در منزل هم منتخب شما باشد، هزینه ایاب و ذهاب نیز اضافه می­‌گردد.

وقتی پین ورک را به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ویدئو پروژکتور خود انتخاب می­‌کنید، خیالتان راحت باشد که فرآیند تعمیرات با کمترین قیمت انجام می‌­شود.

برندهای تحت پوشش پین ورک در تعمیر ویدئو پروژکتور

ویدئو پروژکتور شما از هر برندی که باشد، پین ورک تعمیرات آن را برعهده می‌­گیرد.

یکی از مهم‌­ترین برندهایی که تحت پوشش پین ورک هست و شما می‌­توانید برای تعمیر آنها روی کمک پین ورک حساب کنید، عبارتند از :

تنها کافیست وارد صفحه مربوط به برند ویدئو پروژکتور خود بشوید و سفارش خود را ثبت کنید.

چرا به پین ورک اعتماد کنیم؟

امروزه شرکت­‌های خدماتی زیادی در نقاط مختلف تهران مشغول به کار هستند، اما تنها چند شرکت از این رقابت سربلند بیرون آمده‌­اند.

یکی از این شرکت­‌ها، پین ورک؛ مرکز تخصصی تعمیر ویدئو پروژکتور است که کیفیت و کمیت خدمات آن به همه ثابت شده است. دلایل این موفقیت شامل:

 1. بهره گیری متخصصین قابل اعتماد که سابقه و مدارک آنها توسط پین ورک بررسی و سپس اجازه ارائه خدمات صادر شده است. بنابراین متخصصین تعمیر ویدئو پروژکتور در پین ورک قابل اعتماد و حرفه­‌ای هستند و توسط پین ورک، صلاحیت­شان تأیید شده است.
 1. بهره گیری از متخصصین مجرب و آموزش دیده که همگی آموزش­‌های لازم در زمینه تعمیر تخصصی انواع ویدئو  پروژکتور را دیده‌­اند. در پایان هر مأموریت نیز، با امتیازدهی مشتریان کیفیت و کمیت کار آنها مورد بررسی قرار می­‌گیرد.
 2. اختصاص قیمت مقرون به صرفه و شفاف به تمامی خدمات از دیگر ویژگی­‌های پین ورک است که با ارائه فاکتور نیز از هر گونه شک و شبهه جلوگیری می­‌کند. بنابراین مشتری با اعتماد کامل اقدام به ثبت درخواست می­‌کند. کافیست لیست قیمت را جویا شوید و سپس تصمیم بگیرید.
 3. مهم­‌ترین علت برتری پین ورک، سهولت در ثبت سفارش اولیه است که به سادگی آب خوردن است. تنها کافیست چند دقیقه زمان بگذاری تا کارشناسان در اسرع وقت به منزل شما اعزام شوند.
 1. پشتیبانی ۲۴ ساعته پشتیبان­‌های پین ورک به گونه‌­ای است که به طور دائمی همراه شما هستند تا فرآیند حضور متخصص و تعمیر ویدیو پروژکتور شما به طور کامل و بدون نقص انجام شود.

نمایندگی تعمیر ویدئو پروژکتور در تهران

پین ورک خدمات تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور را در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران ارائه می­‌دهد که شامل:

– نمایندگی تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور در مرکز تهران

میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، گیشا، شهرآرا و…

– نمایندگی تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور در شمال تهران

فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، بلوار ارتش، محمودیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و…

– نمایندگی تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور در غرب تهران

آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دهکده المپیک، دریاچه چیتگر، تهرانسر، شهرک آزادی و

– نمایندگی تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

– نمایندگی تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور در جنوب تهران

آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر، وحدت اسلامی، قزوین ، و …

ثبت سفارش و دریافت خدمات تعمیر ویدئو پروژکتور در پین ورک

پین ‌ورک متعهدترین شرکت آنلاین خدمات در محل است و تمامی امور خدماتی که در طول روز ممکن است به آن احتیاج پیدا کنید را در بهترین کیفیت موجود و با قیمت‌­های مناسب ارائه می‌کند.

پین ورک به عنوان مرکز تخصصی تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور در تهران است که می‌­توانید برای ثبت سفارش خدمات تعمیر ویدئو پروژکتور در منزل اقدام کنید.

کافی است درخواست تعمیر ویدئو پروژکتور خود را ثبت کنید! کمتر از ۱۵ دقیقه، بهترین متخصص تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور توسط کارشناسان پین ورک مشخص و به شما معرفی می‌­گردد. بعد از تأییدتان، در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر است.

درضمن کارشناسان پین ورک با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ آماده مشاوره رایگان به مشتریان هستند.

 

تعمیر لامپ ویدیو پروژکتور را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر لامپ ویدیو پروژکتور

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?نشانه‌های خرابی لامپ ویدیو پروژکتور چیست؟
راه‌های مختلفی برای تشخیص لامپ خراب وجود دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛ تست لامپ در دیگر دستگاه‌ها، بررسی ظاهر لامپ در جهت عدم سوختگی و سیاه شدن آن، بررسی منبع تغذیه برق، تست لامپ توسط تستراز. البته برای مورد آخر نیاز است که دستگاه خود را به نمایندگی معتبر تعمیر ویدیو پروژکتور ببرید یا از تعمیرکار ویدیو پروژکتور کمک بگیرید.
?مدت‌زمان عمر مفید لامپ ویدیو پروژکتور چقدر است؟
اینکه عمر مفید لامپ چقدر است را می‌توان از روی کارکرد آن تشخیص داد به‌طوری‌که اگر دیگر لامپ روشن نشود یعنی زمان تعویض آن فرارسیده است، ولی به‌طورمعمول عمر مفید یک لامپ ویدیو پروژکتور حدود 3000 الی 4000 ساعت است و باید توجه کنید که هنگامی در دستگاه خود با هشدار تعویض لامپ مواجه شدید حتماً آن را تعویض نمایید، زیرا ممکن است کارکرد بیش‌ازحد لامپ باعث ترکیدن آن شود.
?بوق زدن ویدیو پروژکتور در هنگام روشن شدن به خاطر چیست؟
بروز این مشکل به خاطر دو دلیل است، اولین نشانه این است که دستگاه روشن نمی‌شود و چراغ‌های آن‌هم کار نمی‌کند که باید دستگاه موردبررسی تعمیرکار ویدیو پروژکتور پین ورک قرار گیرد. دومین نشانه این است که دستگاه روشن می‌شود ولی چراغ‌های روشن نمی‌شوند که احتمالاً لامپ دستگاه معیوب است و باید آن را در اسرع وقت تعویض کنید.
?چگونه لامپ ویدیو پروژکتور را تعویض کنیم؟
تعویض لامپ ویدیو پروژکتور کار ساده‌ای است، البته باید دقت کنید که مراحل آن را به‌درستی و بااحتیاط کامل انجام دهید تا به دستگاه آسیبی وارد نکنید. برای تعویض لامپ لازم است که یک پیچ‌گوشتی برای باز کردن دستگاه و دستکش برای عدم تماس با لامپ و دستمال میکرو فیبر داشته باشد. در مرحله بعد دستگاه را خاموش کرده و اجازه دهید کاملاً سرد شود و سپس محافظ لامپ را که پشت دستگاه قرار دارد را بازکنید. زمانی که دارید اسمبلی را خارج می‌کنید حتماً تمام سیم‌های متصل به آن را جدا کنید. در مرحله بعد دیتا پروژکتور را بازکرده با دستمال باید تمامی محفظه لامپ را تمیز نمایید، سپس لامپ جدید را جایگزین کرده و تمامی سیم‌ها را به‌دقت در جای مناسب خود متصل کنید. درب محفظه لامپ را در جای خود قرار دهید و بدون اینکه فشار زیادی به آن وارد کنید پیچ‌ها را سفت کنید و با دنبال کردن دستورالعمل ریست کردن لامپ دستگاه که در دفترچه نوشته می‌شود دستگاه را مجدداً روشن کنید. اگر توانایی لازم برای تعویض لامپ ویدیو پروژکتور را ندارید، از تعمیرکاران ویدیو پروژکتور پین ورک کمک بگیرید.
?روند ثبت سفارش برای تعویض لامپ ویدیو پروژکتور در پین ورک چگونه است؟
ثبت سفارش اولیه در پین ورک کاملاً رایگان صورت می‌گیرد. برای ثبت اولیه سفارش خود می‌توانید از طریق اپ یا سایت پین ورک اقدام نمایید، پس از ثبت اولیه سفارش، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و نحوه انجام کار را به شما اعلام خواهند کرد. درصورتی‌که با تعمیرکار ویدیو پروژکتور به توافق برسید، سفارش شما تکمیل و اجرا می‌شود و در غیر این صورت سفارش شما به‌صورت رایگان لغو می‌شود.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
194
خیر 186

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین