پین ورک

بهترین نیروهای متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ را پیدا کنید.

در مورد کار خود به ما کمی اطلاعات بدهید تا بهترین متخصص را به شما معرفی کنیم.

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ

یخچال‌فریزر یکی از وسایل ضروری منزل حساب می‌شود وجود این محصول در خانه بسیار مهم و حیاتی است و نمی‌توان خانه‌ای را بدون یخچال‌فریزر تصور کرد همه انسان‌های کره زمین به یخچال‌فریزر نیاز دارند و نمی‌توانند بدون آن زندگی کنند.

یخچال‌های سامسونگ در مدل‌های مختلفی به مردم عرضه‌شده است، یخچال تکی سامسونگ، یخچال‌فریزر سامسونگ، یخچال ساید بای ساید سامسونگ، یخچال دوقلو سامسونگ، یخچال در تو در سامسونگ و ... . بعضی از این مدل‌ها دارای سیستم آبریز می‌باشند که آب را خنک می‌کند و بعضی دیگر که دارای فیلتر داخلی آب و فیلتر خارجی آب می‌باشند که آب را تصفیه‌شده تحویل می‌دهند. در ادامه تعمیرکاران یخچال سامسونگ پین ورک شما را با مشکلات متداول این برند از یخچال آشنا میکند، اگر به راهنمایی بیشتر در مورد تعمیر یخچال سامسونگ نیاز داشتید با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ پین ورک در ارتباط باشید.

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

یکی از پر تقاضاترین مدل‌های یخچال سامسونگ، مدل ساید بای ساید می‌باشد. زیرا یخچال‌های ساید بای ساید دارای محبوبیت بالایی در بین استفاده‌کنندگان می‌باشد اما در یخچال ساید بای ساید سامسونگ ممکن است مشکلاتی پیش بیاید که شما به یک تعمیرکار برای یخچال برای تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود نیاز داشته باشید هنگامی‌که کمپرسور یخچال – فریزر کار می‌کند ولی هیچ سرمایی ندارد نشان می‌دهد که یخچال‌فریزر شما با ایرادی مواجه شده است.

گاهی اوقات آب از زیر یخچال سرایز می‌شود و یا مواد غذایی مخصوصاً میوه‌جات در یخچال بدون علت منجمد می‌شوند همچنین ممکن است یخچال‌فریزر شما انرژی زیادی مصرف کند و هنگام کار کردن صدای ناهنجاری بدهد.

بعضی‌اوقات نیز ممکن است یخچال‌فریزر شما بیش‌ازاندازه برفک بزند و یا یخ‌ساز ساید بای ساید نتواند یخ تولید کند و ازکارافتاده باشد. هنگامی‌که قالب‌های یخ در قسمت یخ‌ساز یخچال ساید بای ساید به هم بچسبند احتمال وجود مشکل در محفظه یخ‌ساز شما بالا می‌رود. بیشترین مشکل رایجی که مشتریان با تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ با آن روبه‌رو می‌شوند سرد نکردن و نداشتن برودت در این محصول است.

با توجه به بعضی نکات می‌توانیم این مشکلات ذکرشده را کاهش دهیم برای مثال نباید ساید بای ساید سامسونگ را در محیط‌های آلوده و مرطوب نصب کنیم، ساید سامسونگ را در نزدیکی وسایل گرمازا قرار ندهیم، دریچه تهویه داخل دستگاه را دوره‌ای تمیز کنیم و مطمئن شوید که فضای کافی برای گردش هوا در زیر و دیواره پشتی یخچال شما وجود دارد. پین ورک؛ نمایندگی تعمیرات یخچالی ساید سامسونگ آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

تعمیر یخ‌ساز ساید بای ساید سامسونگ

برای تعمیرات یخ‌ساز ابتدا باید با قطعات آن آشنا شوید. یخ‌ساز یخچال از موتور، شیر برقی، سنسور، لوله ورودی آب، محفظه مخصوص و اهرم تشخیص یخ و برد الکترونیک تشکیل‌شده است. اگر یخ‌ساز یخچال ساید بای ساید یخ نمی‌سازد مجموعه دمپر، موتور یخ‌ساز و برد الکترونیک را چک کنید. اگر یخ‌ساز یخچال ساید بای ساید شما روشن نمی‌شود امکان دارد موتور یخ‌ساز آسیب‌دیده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد و اگر رابط یخ‌ساز یا سیم کانکت خراب‌شده باشد یخ‌ساز دیگر کار نمی‌کند.

چسبیدن تکه‌های یخ در محفظه یخ‌ساز با گذر زمان می‌تواند آسیب جدی به دستگاه وارد کند و درنهایت منجر به ازکارافتادن یخ‌ساز خواهد شد. اگر زمان آبگیری دستگاه به مشکل مواجه شود یا فشار آب بالا رود باعث یکدست شدن سطح یخ می‌شود و درنهایت یخ‌ها به هم می‌چسبند. به همین علت در قالب‌های یخ‌ساز سطح آبگیری از لبه‌ها دو میل پایین‌تر است. بعضی وقت‌ها یخ در قالب می‌چسبد و نمی‌تواند کامل بیرون بیاید چون ظرفیت قالب‌گیری آن 8 عدد یخ است و سطح آب بالا می‌رود و بازهم یخ‌ها به هم دیگر می‌چسبند بنابراین حداقل روزی یک لیوان یخ از یخ‌ساز بگیرید تا داخل محفظه به هم نچسبد.

از دیگر مواردی که می‌توان دلیل عدم یخ‌سازی یخچال باشد نشتی داشتن هوای سرد دستگاه به بیرون است. اگر با این مشکلات مواجه شدید پین ورک، نمایندگی تعیمرات یخچال و فریز سامسونگ با فراهم آوردن فضایی مجهز و پیشرفته و با استفاده از بهترین تعمیرکاران یخچال سامسونگ در تلاش است تا تخصصی‌ترین خدمات را به شما ارائه نماید.

تعمیر برد یخچال سامسونگ

 

هنگامی‌که برد یخچال سامسونگ خراب می‌شود علت‌های زیادی برای خرابی آن وجود دارد. ممکن است به علت نوسان شدید برق برد یخچال را بسوزد. همچنین خرابی و اتصال یک قطعه بر روی برد الکترونیکی اصلی یخچال نیز باعث می‌شود برد اصلی خراب شود و به تعمیر نیاز داشته باشد.

نوسانات برق علت اصلی خرابی برد یخچال سامسونگ نمی‌باشد. بلکه این نوسانات می‌تواند یکی از دلایل خرابی برد باشد. سامسونگ با تولید مدل‌های جدید خود مانند مدل ساید بای ساید RS یک محافظ بر روی برد اصلی قرار داده است که وظیفه آن جلوگیری از ورود و خروج شدت‌جریان بسیار زیاد یا بسیار کم است که همین امر باعث می‌شود برد یخچال سالم بماند. اما ممکن است باگذشت زمان محافظ برد دچار آسیب شود و نتواند وظیفه خود را انجام دهد. برای تعمیر برد یخچال خود میتوانید از تعمیرکاران یخچال سامسونگ پین ورک کمک بگیرید

 ممکن است سؤال به وجود بیاید که از کجا بفهمیم مشکل یخچال ما از برد آن است؟

درصورتی‌که جریان ورودی یخچال درست باشد و یخچال روشن نشود و یا به‌طور ناگهانی و خودکار در حین کار خاموش شود می‌توان فهمید که مشکل از برد آن است همچنین ممکن است یخچال سامسونگ اروری مخصوص برای اعلام خرابی برد یخچال روی نمایشگر نشان دهد. یخچال سامسونگ با کد ارور F1 C یا 1 و یا F10 g نشان می‌دهد که برد معیوب می‌باشد.

هنگامی‌که متوجه شدید که برد یخچال شما مشکل دارد برای تعمیر آن ابتدا برق یخچال را کامل قطع کنید و یخچال را به سمت جلو هل دهید سپس پوششی را که بر روی برد یخچال قرارگرفته است را بردارید. بعد از انجام این کار را از روی برد یک عکس بگیرید تا ترتیب سیم‌ها را داشت باشید سپس تمامی سیم‌ها را جدا کنید و برد را از یخچال جدا نمایید و برد جدیدی را که تهیه کردید را نصب کنید و تمامی سیم‌ها را وصل کنید بعد از اتمام کار برای حفاظت از برد پوششی روی آن قرار دهید.

نصب یخچال سامسونگ

نصب کردن یخچال‌های ساید بای ساید سامسونگ (SUMSUNG) یک موضوع مهمی است که باید به آن بسیار دقت شود زیرا نصب نامناسب آن باعث مشکلات جدی خواهد شد. قطعات یخچال سامسونگ شامل قطعات بیرونی و قابل‌مشاهده و قطعات درونی می‌باشند. قطعات درونی داخل یخچال به کار می‌رود و قابل‌مشاهده نمی‌باشند و به‌صورت اتوماتیک با روشن کردن یخچال شروع به کار می‌کنند. اما برخی قطعات آن نیاز به نصب دارند و باید به‌صورت درست نصب شوند تا یخچال کارایی بهتری داشته و بتوان از امکانات آن به‌خوبی بهره برد.

دو قطعه بیرونی مهم که باید حتماً نصب شوند لوله پخش گر آب و قطعات برای نصب لوله آب هستند.

لوله پخش گر آب در یخچال سامسونگ برای مناطقی فشار آب پایینی دارند بسیار مناسب است همچنین این ویژگی برای یخ‌ساز بسیار ضروری است تا درست کار کند. برای نصب لوله آب ابتدا باید فلکه آب را قطع کنید و نزدیک‌ترین لوله آب شرب سرد را پیدا کنید. سپس دستورالعمل‌های نصب لوله آب در کیت نصب را پیدا کنید و دنبال کنید و پس از اتمام کار جریان آب را بازکرده و حدود سه لیتر آب را برای پاک‌سازی فیلتر جاری کنید. جهت نصب یخچال سامسونگ خود می‌توانید کار خود را به پین ورک بسپارید تا یخچال‌فریزر شما توسط تعمیرکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن نصب شود.

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ

در حال حاضر غالب خدمات مرتبط با تعمیر یخچال به‌صورت سرویس در محل انجام می‌پذیرد. دلیل این امر نیز ابعاد بالای انواع یخچال و عدم امکان جابجایی و تحویل آن‌ها به تعمیرگاه است. اگر برای تعمیر یخچال سامسونگ خود به کمک نیاز دارید مجموعه پین ورک با بهره‌مندی از تعمیرکاران مجرب و باتجربه تخصصی‌ترین خدمات تعمیر یخچال سامسونگ را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

تعمیر یخچال سامسونگ با پین ورک

پین ورک نه تنها به‌عنوان یک تعمیرگاه حرفه‌ای خدمات می‌پردازد بلکه دارای متخصصان حرفه‌ای و باتجربه درزمینهٔ تعمیرات یخچال‌فریزر سامسونگ است و می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل دستگاهتان برطرف شود. ازجمله مشکلات متداولی که نیاز به تعمیرکار یخچال سامسونگ دارد می‌توان به صدای غیرطبیعی یخچال، کار نکردن کمپرسور یخچال، خراب شدن یخ‌ساز، روشن نشدن دستگاه و… اشاره کرد.

برندهایی که به پین ورک اعتماد کردند

دانشگاه علامه طباطباییاتو خسروانیخبرگزاری دانشجوفدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایرانال سی وایکیکیلیلیان مد

با نصب اپلیکیشن پین‌ورک، تخفیف بگیر!

شماره تماس خود را ارسال کنید تا برای اولین سفارش خود تخفیف دریافت کنید. همچنین مقایسه قیمت و نیروها در اپلیکیشن پین‌ورک راحت تر است.

محافظت شده توسطreCAPTCHA گوگل حریم خصوصی وشرایط.
پین‌ورک - موبایل

سوالات متداول در مورد تعمیر یخچال سامسونگ

چرا یخ از یخ‌ساز بیرون نمی‌آید؟

گاهی اوقات این مشکل به دلیل خرابی شیر ورودی است اما امکان دارد یخچال شما دارای شیر ورودی آب سالمی بوده و در ساختن یخ مشکلی نباشد و مشکل در بخش خروج یخ از یخ‌ساز باشد.

چرا در اطراف دریچه هوای یخچال سامسونگ برفک دیده می‌شود برای عیب‌یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

ممکن است مواد غذایی دریچه را مسدود کرده باشد و در اطراف آن برفک ایجاد شود به همین دلیل باید مواد غذایی را دورتر از دریچه هوا بگذارید.

نحوه ثبت سفارش تعمیر یخچال سامسونگ در پین ورک به چه صورت است؟

برای ثبت سفارش تعمیر یخچال سامسونگ میتوانید به اپ یا سایت پین ورک مراجعه کرده و در قسمت ثبت سفارش، درخواست خود را ثبت نمایید. پس از ثبت اولیه سفارش، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

درباره پین ورک

پین‌ورک متعهدترین شرکت آنلاین خدمات در محل است و تمامی امور خدماتی که در طول روز به آن احتیاج پیدا میکنید را در بهترین کیفیت موجود و با قیمت های مقرون به صرفه و شفاف ارائه می‌کند. ارائه می‌دهد. این خدمات شامل: نظافت منزل ، نظافت پارکینگ و راه پله ، نظافت محل کار ، کارواش سیار ، خدمات باغبانی ، سمپاشی منازل و تعمیر لوازم خانگی و... هستند که با توجه به نیازتان می‌توانید به راحتی در سایت یا اپلیکیشن از این خدمات استفاده کنید. تمامی پین ورک از فیلتر‌های امنیتی سخت‌گیرانه‌ای عبور کرده اند و ۱۰۰٪ مطمئن و متعهد هستند.

شعبه امور مشتریان:

میدان ونک، خیابان حقانی، چهارراه جهان کودک، پلاک ۴۰، طبقه دوم

شماره تماس:

87700770 - 021

چرا به پین‌ورک اعتماد کنم؟

نماد اعتمادعضو اتحادیه

پین‌ورک را دانلود کن

دانلود پین‌ورک از کافه بازاردانلود پین‌ورک از پلی استور
حقوق مادی و معنوی این سرویس متعلق به پین‌ورک است.All rights reserved, © Copyright 2020 Pinwork.ir