بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر آبگرمکن برقی

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر آبگرمکن برقی از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر آبگرمکن برقی

قیمت تعمیر آبگرمکن برقی

نام خدمت قیمت تومان
نصب آبگرمکن 120.000 تومان
تعمیر دیافراگم 20.000 تومان
هواگیری 30.000 تومان
تعمیر ترموکوپل 60.000 تومان
تعمیر ترموستات 60.000 تومان
تعمیر شیرگازی 100.000 تومان
تعمیر شمعک 40.000 تومان
تعویض پمپ آب 60.000 تومان
اسیدشویی 170.000 تومان
سرویس کامل 200.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
20 هزارتومان
110 هزارتومان
200 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

آبگرمکن برقی شما آب را به خوبی گرم نمی‌کند؟ یا شاید هم اصلا روشن نمی‌شود. بهتر است قبل از ثبت سفارش در پین ورک برای تعمیر و بررسی آبگرمکن برقی مطلب زیر را بخوانید تا با اطلاعات بیشتری با متخصصان ما ارتباط بگیرید. ما در مرکز تعمیرات تخصصی پین ورک تعمیر انواع آبگرمکن برقی را به عهده می‌گیریم تا در کمترین زمان ممکن، کارایی دستگاه به حالت سابق بازگردد.

توضیحاتی راجع به آبگرمکن های برقی

امروزه در بسیاری از آپارتمان های جدید، املاک تجاری، هتل ها و … بجای آبگرمکن های گازی از مدل برقی آن استفاده می کنند. آبگرمکن های برقی به دلیل عدم استفاده از سوخت های فسیلی، گزینه ای ایده آل به منظور جلوگیری از آلودگی محیط زیست هستند. این مدل از آبگرمکن ها، خطراتی مثل نشتی مونوکسید کربن که موجب گازگرفتگی می شوند را به همراه ندارند و درست مانند یک کتری و به کمک هیتر المنت و برق، آب مصرفی شما را گرم می کنند. این وسیله های برقی به صورت محفظه هایی بلند و باریک ساخته می شوند که همین ساختار به آن ها اجازه می دهد که حجمی زیادی از آب را حرارت دهند و گرم کنند.

از دیگر ویژگی های آبگرمکن های برقی در قیاس با مدل گازی می توان به ساختار جمع و جور تر، عدم نیاز به دودکش و یا اتصال آن ها به دیوار اشاره کرد که همین باعث می شود تا انعطاف پذیری بیشتری نسب به مدل گازسوز خود داشته باشد! علاوه بر این ها، هزینه نصب و نگه داری آن ها نیز بسیار آسان تر است و معمولا در طول عمر 15 تا 25 ساله خود، به سرویس و تعمیرات کمتری نیاز خواهند داشت! البته این بدین معنا نیست که قرار نیست هیچ گاه با خرابی و مشکلات آن رو به رو شوید! در حقیقت به دلیل استفاده کمتر از این دستگاه در قیاس با مدل گازسوز خود، تکنسین و تعمیرکاران کمتری در این حوزه وجود دارند و معمولا نگرانی همه ما در این مواقع پیدا کردن یک تکنسین حرفه ای برای تعمیر آبگرمکن برقی خانه ماست!

تعمیرات تخصصی آبگرمکن برقی

خوشبختانه پین ورک این مشکل را برای شما کاربران عزیز حل کرده است و با جذب بهترین تکنسین ها در تعمیرات آبگرمکن برقی، خیلی زود نویدبخش کارکرد دوباره این دستگاه و لذت استفاده از آب گرم در خانه شما می باشد. ما برای این خدمات، تکنسینی حاذق و با تجربه به محلتان ارسال خواهیم کرد تا در حضور خودتان به عیب یابی و تعمیر آبگرمکن برقی شما بپردازد! با ما همراه باشید تا شما را با نشانه هایی که باید سریعا برای سرویس و تعمیر آبگرمکن برقی خود اقدام کنید، آشنا کنیم! همچنین مراحل عیب یابی ابتدایی نیز در هر کدام از مشکل ها درج شده است!

 

چه زمانی باید برای تعمیر آبگرمکن برقی خود اقدام کنیم؟

در هنگام خرابی یک آبگرمکن برقی، علائم مختلفی نظیر دمای متغیر آب، نشتی، تغییر رنگ آب، انتشار بوی بد و یا صدای بالای دستگاه پدیدار می شوند. ما در این مطلب شما را با این نشانه های خرابی آشنا کرده ایم و عیب یابی مختصری نیز در ادامه هر کدام ذکر کرده ایم!

 

تعمیر آبگرمکن برقی

توجــــه!

همیشه اول ایمنی! در صورتیکه میخواهید پس از آشنایی با این مشکلات، نسبت به عیب یابی دستگاه اقدام کنید، حتما جریان برق به آبگرمکن را قطع کنید. این کار را می توانید با قطع کردن فیوز خانه و یا مدارشکن متصل به دستگاه انجام دهید!

1. متغیر بودن دمای آب:

یکی از مشکلات متداول در هنگام خرابی یک آبگرمکن برقی، متغیر شدن دمای آب است! این مشکل می تواند از فقدان کلی آب گرم و یا سرد و گرم شدن بیش از حد آب متفاوت باشد!

 • نبود آب گرم:

در اکثر مواقع، فقدان کلی آب گرم به دلیل قطع شدن جریان برق از دستگاه، خرابی ترموستات و یا معیوب شدن هیتینگ المنت (  المنت گرمایش ) دستگاه روی می دهد! برای حل این مشکل در ابتدا سعی کنید قطع کننده مدار دستگاه را خاموش و روشن کنید. اگر مشکل حل نشد، به احتمال زیاد نیاز به تعویض فیوز دارید. انجام این مراحل کاملا تخصصی می باشد و به شما توصیه می‌کنیم برای تعمیر آبگرمکن برقی خود حتما از یک تعمیرکار ماهر استفاده کنید. اگر با تعویض فیوز مشکل حل نشد، در مرحله بعدی باید ورود جریان کافی برق به هیتینگ المنت و ترموستات مورد بررسی قرار گیرد. تعمیرکاران ما این پروسه را با به کمک مولتر متر انجام می دهند و در صورتیکه هیتینگ المنت و یا ترموستات معیوبب شده باشند، نسبت به تعمیر و یا تعویض آن اقدام خواهند کرد!

 • عدم گرم شدن آب به میزان کافی:

وقتی آب به اندازه کافی در آبگرمکن برقی گرم نیست، این امکان وجود دارد که اندازه هیتر آبگرمکن متناسب با اندازۀ خانه شما نیست!  از دیگر عوامل تاثیرگذار در این مشکل می توان به نصب اشتباه شیرهای ورودی آب گرم و سرد و یا خرابی ترموستات و یا المنت هیتر دستگاه اشاره کرد! یک آبگرمکن منتاسب با مساخت خانه، تقریبا 75% ظرفیت آبگرمکن را گرم خواهد کرد. برای حل این مشکل در ابتدا سعی کنید شیر آب سرد ورودی به دستگاه را کاملا قطع کنید و تنها شیر آب گرم را روشن بگذارید. اگر باز هم مشکل حل نشد، باید دو المنت گرمایش که در قسمت پایین و بالای دستگاه تعبیه شده اند را مورد بررسی قرار دهید.

تعمیرکاران ما پس از حضور در محل شما، کارکرد این 2 المنت از نظر ورود جریان برق و تداوم جریان الکتریکی مورد آزمایش قرار می دهند. در صورتیکه این قطعه آسیب دیده بود، تکنسین های ما پس از جرم زدایی کامل و حذف رسوبات، اقدامات لازم را برای تعمیر و یا تعویض این قطعه انجام خواهند داد.

آخرین مضنون احتمالی در بروز این مشکل، خرابی ترموستات می باشد. خرابی این قطعه نیز باعث عدم حرارت کافی آب در آبگرمکن خواهد شد! تعویض ترموستات در اکثر مواقع، راه حلی مقرون به صرفه و ایده آل تری نسبت به تعمیرات آن است!

 • گرم شدن بیش از حد آب:

زمانی که آب بیش از حد گرم شده است، معمولا ترموستات در درجۀ بالایی قرار گرفته است. برای رفع مشکل، بررسی کنید که دمای ترموستات بین 100 تا 140 درجه فارنهایت ( 43 تا 60 درجه سانتی گراد) قرار گرفته باشد!

 

2. نشتی آبگرمکن برقی:

عوامل زیادی در بروز این مشکل نقش دارند! نقص در سوپاپ های ایمنی، فشار بیش از حد در محفظه آبگرمکن، گرم شدن بیش از حد دستگاه، گیر کردن سوپاپ های فشار، سوراخ شدن لوله های مجاور آب و یا مخزن دستگاه، شل شدن پیچ و مهره های المنت هیتر، واشرهای فرسوده و …. در نشتی یک آبگرمکن برقی نقش دارند.

برای بررسی شیرهای ایمنی، یک سطل خالی را زیر لوله های فوقانی قرار دهید. حالا شیر ایمنی را باز کنید و اجازه دهید تا تمام مواد زائد و دیگر گرفتگی ها از آن خارج شوند. اگر پس از انجام این کار، باز هم شاهد نشتی آبگرمکن بودید، نیاز به تعمیر و یا تعویض این شیرهای ایمنی خواهید داشت. پس از رفع مشکل شیر ایمنی، برای کاهش فشار و گرمای دستگاه، حتما ترموستات را روی درجه های پایین تری تنظیم کنید. سپس به کمک یک آچار، تمامی اتصالات و پیچ و مهره های المنت گرمایش را مجکم کنید. اگر نشتی از المنت گرمایش بود، معمولا با تعویض واشر آن مشکل حل خواهد شد!

آخرین احتمال در بروز این مشکل، سوراخ شدن و نشتی از مخزن ذخیره سازی آب می باشد. با این که جنس این بدنه بسیار مقاوم و سخت می باشد، ممکن است در مواردی به دلیل زنگ زدگی و کارکرد بسیار بالای دستگاه، سوراخ شوند و نشتی پیدا کنند. تکنسین های ما پس از حضور در محل شما، اقدامات لازم را برای ترمیم این محفظه و یا تعویض آن انجام خواهند داد.

 

3. تغییر رنگ و یا بوی بد:

تغییر رنگ آب ( شبیه به رنگ زدگی ) معمولا ناشی از زنگ زدن مخزن داخلی آبگرمکن و یا فرسودگی میله آند دستگاه است. در صورتیکه فرسودگی این میله غیر قابل ترمیم باشد، تعمیرکاران معمولا از میله های منیزیم آند برای جایگزینی آن استفاده خواهند کرد.

همچنین زنگ زدن میله آند و فرسودگی آن در اکثر مواقع باعث آزاد سازی هیدروژن در دستگاه می شود. در این مواقع معمولا بویی شبیه به فاسد شدن تخم مرغ به مشام می رسد! برای حل این مشکل، در ابتدا آبگرمکن را با آب گرم شستشو دهید. سپس 2 پیمانه پراکسید هیدروژن 3 درصدی را با 40 گالون آب مخلوط کنید و پس از وارد کردن آن به داخل آبگرمکن، اجازه دهید تا 2 الی 3 ساعت در محفظه بماند. با این کار مخزن، لوله ها و میله های آند به خوبی تمیز خواهند شد. اگر پس از انجام این کار، باز هم این بوی بد به مشام می رسید، تعمیرکاران ما میله آند شما را با آلیاژ روی تعویض خواهند کرد تا نگرانی بابت انتشار بوی بد، نداشته باشید!

 

4. سر و صدای بالای آبگرمکن برقی:

شنیده شدن صدایی آرام که معمولا شبیه غل غل می باشد، معمولا نشانگر جوش آمدن آب در دستگاه می باشد. در این حالت به احتمال زیاد دستگاه شما به دلیل وجود رسوبات، بیش از حد داغ شده است. در این مواقع به شما پیشنهاد می کنیم برای اسیدشویی کامل محفظه با مرکز تخصصی تعمیر آبگرمکن برقی در پین ورک تماس بگیرید.

همچنین شنیده شدن صدایی تیز شبیه به غرش، به دلیل جمع شدن بیش از حد فلس و پوسته های فلزی مخزن روی المنت الکتریکی گرمایش رخ می دهد. در این مواقع نیز بهترین کار برای رفع مشکل، اسیدشویی کامل دستگاه می باشد. همچنین ممکن است تعمیرکار ما یک المنت حرارتی با قدرت وات پایین تر اما سطح پوششی بیشتر روی دستگاه نصب کند. با این کار بازدهی انتقال گرما چندین برابر خواهد شد!

 

5. طولانی شدن زمان گرمایش آب:

بدون شک پس از چند سال استفاده از آبگرمکن برقی خود، بخوبی از نحوه کار آن و مدت زمان گرمایش آب، مطلع هستید! اگر این زمان بازیابی و گرم کردن آب به مرور زمان بیشتر شد، با نشانۀ دیگری از رسوب بیش از حد در دستگاه مواجه شده اید! این مشکل می تواند سبب کارکرد بیشتر دستگاه، افزایش هزینه قبض برق خانه و در نهایت خرابی المنت گرمایش دستگاه شود! به شما پیشنهاد میکنیم برای حل این مشکل و تعمیر آبگرمکن برقی خود، با تکنسین های ما در پین ورک ارتباط برقرار کنید.

 

 

خدمات تعمیر آبگرمکن برقی در پین ورک شامل چه مواردی هست؟

 • بازرسی کلی از نحوه نصب صحیح و ایمن آبگرمکن
 • تمیز کردن محفظه و لوله های فوقانی و مرتبط با آبگرمکن
 • تنظیم فشار مناسب آبگرمکن
 • اسیدشویی کامل مخزن، میله های آند و …
 • رفع هرگونه انسداد در لوله و شلنگ های متصل به دستگاه
 • تعمیر تخصصی قطعات داخلی
 • تعویض قعطات غیر قابل ترمیم با نمونه های اصلی و اورجینال برند آبگرمکن برقی شما
 • تست و آزمایش کارکرد صحیح آبگرمکن برقی و گرمای کافی آب
 • و….

 

تعمیرات آبگرمکن برقی در چه محدوده ای ارائه خواهد شد؟

تعمیرکاران ما سراسر تهران را برای انجام خدمات خود پوشش داده اند. مهم نیست کجای تهران زندگی می کنید، ما برای سرویس و تعمیر آبگرمکن برقی شما اعلام آمادگی می کنیم! پس از ثبت درخواست شما در پین ورک، در کمتر از 15 دقیقه با توجه به مشکل خاص شما و موقعیت مکانی شما، یکی از بهترین تعمیرکاران آبگرمکن برقی ما به محل شما ارسال خواهد شد. تعمیرات آبگرمکن برقی در پین ورک در محدوده های زیر ارائه خواهد شد:

 • تعمیر آبگرمکن برقی در شمال تهران
 • تعمیر آبگرمکن برقی در جنوب تهران
 • تعمیر آبگرمکن برقی در شرق تهران
 • تعمیر آبگرمکن برقی در غرب تهران

 

پین ورک؛ تضمین نهایت ایمنی در کنار خدمات تخصصی تعمیر آبگرمکن برقی

حالا که با نشانه و علائم خرابی آبگرمکن برقی آشنا شدید، می توانید با ثبت سفارش خود در مرکز تخصصی تعمیرات آبگرمکن برقی امدادینو، تکنسینی متخصص برای رفع مشکلات و سرویس دستگاه داشته باشید! ما برای رفع نیازهای شما در گرمایش آب و کارکرد صحیح آبگرمکن خانه، گزینه ای ایده آل و مقرون به صرفه خواهیم بود! تعمیرکاران ما خدمات متنوعی مثل نصب ، لوله کشی، سرویس کلی و تعمیر آبگرمکن برقی را با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهند داد. تمامی خدمات ما در مرکز پین ورک، به صورت فوری ( همان روز ) و یا به صورت رزرو شده ( روزهای بعدی ) ارائه خواهد شد.

تعمیر آبگرمکن برقی را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر آبگرمکن برقی

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?آیا پین ورک خدمات نصب آبگرمکن برقی را نیز انجام می دهد؟
بلی! تعمیرکاران ما با با اخذ گواهینامه های معتبر در زمینه نصب انواع آبگرمکن برقی، خدمات نصب ایمن و صحیح را نیز در محل دلخواه شما انجام خواهند داد. تمامی پروسه ها با رعایت نکات ایمنی و پیروی از دستورالعمل خاص برند آبگرمکن شما انجام خواهد گرفت.
?تعمیرکاران پین ورک مجاز به استفاده از چه قطعاتی برای تعویض هستند؟
از آنجایی که ساختار و قطعات داخلی هر کدام از برندهای آبگرمکن با یکدیگر متفاوت می باشد، تعمیرکاران ما تنها مجاز به استفاده از قطعات اورجینال برند شما هستند. ما این قطعات را از نمایندگی معتبر برند آبگرمکن برقی شما تهیه خواهیم کرد و کارکرد و کیفیت آن را تضمین خواهیم کرد!
?مدت زمان تقریبی برای تعمیر یک آبگرمکن برقی چه قدر است؟
برای جلوگیری از اتلاف وقت گران بهای شما، ما تمامی تعمیرکاران خود را با ابزار و قطعات احتمالی برای تعویض، تجهیز خواهیم کرد. با این کار مطمئن خواهیم شد که پروسه تعمیر آبگرمکن برقی شما در کمتر از یک روز کاری، به اتمام خواهد رسید!
?هزینه تعمیر آبگرمکن برقی از طرف مشتری چگونه پرداخت خواهد شد؟
تمامی هزینه های احتمالی، بعد از انجام تعمیر آبگرمکن برقی شما دریافت خواهد شد. تکنسین های ما پس از عیب یابی دستگاه شما، موظف به برآورد تخمینی هزینه تعمیرات هستند و تنها پس از موافقت شما با این هزینه، تعمیرات آبگرمکن برقی شما را شروع خواهند کرد.
?آیا می توانیم قطعات تعویضی را خودمان تهیه کنیم؟
به شما توصیه می کنیم به منظور اطمینان از کیفیت مطلوب سرویس و تعویض قطعات، از تهیه قطعات به صورت جداگانه خودداری کنید و تعویض قطعات را تنها با تکنسین ارسالی واگذار کنید. به یاد داشته باشید که استفاده از قطعات غیرفابریک و ناساگار با برند خاص آبگرمکن برقی شما، در بسیاری از موارد باعث خرابی زودرس و یا حتی مشکلات ایمنی دستگاه خواهد شد! در این صورت، پین ورک هیچگونه ضمانتی برای کارکرد و کیفیت قطعه تعویضی نخواهد داشت!
?آیا می توانم برای تعویض آبگرمکن معمولی خود با مدل برقی آن نیز روی پین ورک حساب باز کنم؟
بلی! تعمیرکاران ما با بیش از 17 سال تجربه در جایگزینی آبگرمکن های گازی با مدل برقی، به راحتی و با کمترین هزینه می توانند این خدمات را نیز در محل شما انجام دهند. با این حال، این نکته را به خاطر داشته باشید که آبگرمکن های برقی با ظرفیت کم و وزن سبک خود شناخته می شوند و تنها مقدار معینی از آب را در زمانی مشخص گرم خواهند کرد. این بدین معناست که شاید برای خانواده های پرجمعیت گزینه مناسبی نباشند! بهتر است قبل از تصمیم برای جایگزینی آبگرمکن گازی خود با مدل برقی، از حجم مساخت خانه و مقدار مصرف آب گرم در خانه خود، اطمینان حاصل کنید!
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 4

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین