بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر آبگرمکن وایلانت

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر آبگرمکن وایلانت از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر آبگرمکن وایلانت

قیمت تعمیر آبگرمکن وایلانت

نام خدمت قیمت تومان
نصب آبگرمکن 120.000 تومان
تعمیر دیافراگم 20.000 تومان
هواگیری 30.000 تومان
تعمیر ترموکوپل 60.000 تومان
تعمیر ترموستات 60.000 تومان
تعمیر شیرگازی 100.000 تومان
تعمیر شمعک 40.000 تومان
تعویض پمپ آب 60.000 تومان
اسیدشویی 170.000 تومان
سرویس کامل 200.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
20 هزارتومان
110 هزارتومان
200 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر آبگرمکن وایلانت

 • نصب و راه اندازی آبگرمکن در انواع مختلف
 • سرویس دوره ای انواع آبگرمکن
 • تعمیر آبگرمکن دیواری گازی
 • تعمیر آبگرمکن دیواری برقی
 • تعمیر آبگرمکن ایستاده و زمینی
 • عیب یابی و رفع مشکل آبگرمکن
 • جرم گیری و رسوب گیری آبگرمکن

چرا تعمیر آبگرمکن وایلانت پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر آبگرمکن دیواری وایلانت با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر آبگرمکن پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

آبگرم کن ها در عصر جدید به یکی از وسایل ضروری خانه‌ها برای تولید آب گرم به‌حساب می‌آیند که در صورت نبود زندگی روزانهٔ انسان‌های این عصر، به‌ویژه دوش گرفتن‌ها را با مشکل مواجه خواهد کرد. یکی از برندهای معروف درزمینهٔ آبگرم کن ها، برند وایلانت است که تعمیر آبگرمکن های این برند از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.

هرکسی که به دنبال نمایندگی معتبر تعمیرات آبگرمکن های وایلانت می‌گردد بانام گروه تخصصی پین ورک روبرو شده است. این گروه با در اختیار داشتن حرفه‌ای‌ترین تعمیرکاران، متخصصان و مشاوران از به‌روزترین تجهیزات برای تعمیر و تعویض قطعات استفاده می‌کند.

در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل در آبگرم کن وایلانت از قبیل: خرابی رگلاتور، ازکارافتادن سوپاپ‌ها، خرابی مبدل آبگرمکن و … می‌توانید تعمیر آبگرمکن وایلانت خود را به متخصصان گروه پین ورک، نمایندگی تعمیر آبگرمکن وایلانت بسپارید. برای ثبت درخواست خود را از طریق اپ و سایت پین ورک می‌توانید انجام دهید.

تعمیر آبگرمکن وایلانت را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر آبگرمکن وایلانت

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?کد خطاها و ارورهایی که در آبگرم کن وایلانت وجود دارد به چه معنایی است؟
کد خطا F.0: وقتی ایرادی در سنسور حسگر دمای رفت به وجود آمده باشد. کد خطا F.1: وقتی ایرادی در سنسور حسگر دمای برگشت به وجود آمده باشد. کد خطا F.5: وقتی قطعی‌ای در جریان گاز خارجی به وجود آمده باشد که عامل به وجود آورندهٔ آن بروز مشکل در حسگر جریان گاز و یا قطع بودن گاز است. کد خطا F.6: وقتی جریان گاز داخلی قطع شود یا می‌تواند به دلیل ایراد در حسگر یا قطع بودن گاز ایجادشده باشد. کد خطا F.10: وقتی در سنسور حسگر مدار رفت اتصال کوتاهی رخ دهد. کد خطا F.11: وقتی در سنسور حسگر مدار برگشت اتصال کوتاهی رخ دهد. کد خطا F.15: وقتی در حسگر جریان گاز خارجی اتصال کوتاه رخ دهد. کد خطا F.16: وقتی در حسگر جریان داخلی گاز اتصال کوتاه رخ دهد. کد خطا F.20: وقتی محدودکننده ایمنی دما فعال شود. کد خطا F.22: وقتی آب موجود در پمپ دستگاه کم است که می‌تواند به دلیل کم بودن فشار آب باشد یا می‌تواند مربوط به رسوب در لوله‌ها و پمپ باشد که آب به‌درستی وارد دستگاه نمی‌شود. کد خطا F.23: وقتی آب کم است و آب ورودی و خروجی دستگاه برابر نیست که می‌تواند مربوط به قفل شدن پمپ دستگاه باشد. کد خطا F.24: وقتی سرعت تغییر دمای آب در پکیج افزایش می‌یابد که دلیل آن هوا گرفتن، کم بودن فشار آب و … می‌باشد. کد خطا F.26: وقتی ایرادی در جریان برق استپ دستگاه به وجود می‌آید که می‌تواند علت آن خرابی برد، خرابی استپ و … باشد. کد خطا F.27: وقتی شعله خراب است و دستگاه در حال خاموش شدن باشد. کد خطا F.28: وقتی دستگاه روشن نمی‌شود. کد خطا F.29: وقتی دستگاه به‌طور ناگهانی خاموش شود. کد خطا F.36: وقتی ایرادی در سیستم تخلیه دود رخ دهد و دود خارج نشود. کد خطا F.49: وقتی ولتاژ ضعیف باشد. کد خطا F.61: وقتی در اتصال شیر گاز ایرادی وجود داشته باشد. کد خطا F.62: وقتی شیر گاز نشتی دارد کد خطا F.63: وقتی در حافظه برد الکترونیکی ایرادی ایجاد شود. کد خطا F.65: وقتی دمای برد الکترونیکی به‌صورت ناگهانی بالا برود. کد خطا F.67: وقتی ولتاژ دریافتی نوسان دارد. کد خطا F.70: وقتی برد دستگاه و صفحه‌نمایش ایراد دارند. کد خطا F.71: وقتی در حسگر فشار ایراد وجود داشته باشد. کد خطا F.72: وقتی حسگر رفت‌وبرگشت دچار ایراد شود. کد خطا F.73: وقتی حسگر فشار با ایرادی قابل‌توجه مواجه شود. کد خطا F.74: وقتی حسگر فشار آب دچار ایراد شود و فشار آب تنظیم نشود. کد خطا F.75: وقتی در پمپ و حسگر فشار آب ایرادی به وجود آید.
?دو مشکل عمده در آبگرم کن ها روشن نشدن و روشن شدن انفجاری است، نظر پین ورک دراین‌باره چیست؟
درصورتی‌که آبگرم کن شما روشن نمی‌شود عوامل متعددی می‌تواند سبب بروز این ایراد شود که از نرسیدن برق به دستگاه می‌توان به‌عنوان یکی از این دلایل اشاره کرد. شما می‌توانید با بررسی دوشاخه و پریز از رسیدن برق مطمئن شوید. از علل دیگر می‌تواند خرابی جرقه آبگرم کن اشاره کرد. این ایراد را شما به‌تنهایی نمی‌توانید حل کنید و بهتر است با متخصصی در جهت مشاوره و رفع مشکل تماس بگیرید. گروه پین ورک و مشاوران و متخصصانش آمادهٔ خدمت‌رسانی به شما در کمترین زمان و با نهایت دقت و سرعت هستند. اگر آبگرم کن شما به‌صورت انفجاری روشن می‌شود، ایراد می‌تواند مربوط به فاصله افتادن بین شعله و جرقه باشد که باعث جمع شدن گاز روی شعله و سبب روشن شدن به‌صورت انفجاری می‌شود که در این حالت بهتر است جرقه آبگرم کن وایلانت تعویض شود.
?درصورتی‌که آبگرم کن وایلانت به‌صورت متعادل تولید حرارت نمی‌کند، گروه پین ورک ایراد را از کدام بخش می‌داند؟
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که تولید حرارت در آبگرم کن در یک رنج خاص صورت نگیرد و نوسانات درجه حرارت احتمال دارد کار آبگرم کن را با مشکل مواجه کند. همیشه نباید این احتمال را داد که شاید دلایل بزرگی برای هر مشکلی وجود دارد؛ در عیب‌یابی آبگرم کن وایلانت مهم است که دقت کنید، شاید عوامل ساده‌ای پشت مشکلات آبگرم کن وجود داشته باشد. در مورد این ایراد، برخی از مواقع فشار کم آب ورودی به آبگرم کن باعث می‌شود که درجه حرارت نیز به‌طور یکنواخت شکل نگیرد. یکی از عوامل می‌تواند مربوط به کم‌وزیاد شدن ورودی آب به آبگرم کن باشد که ممکن است باعث خاموش و روشن شدن دستگاه شود که سرانجام بی‌ثباتی دمایی را ایجاد می‌کند. آبگرم کن ها هم مانند هر دستگاهی نیاز به بررسی و تمییز کردن ماهانه دارند پس بهتر است با متخصصی برای انجام این فرآیند در ارتباط باشید. پین ورک با سال‌ها تجربه و اعتبار در کنار مردم بوده است و همیشه با در اختیار داشتن متخصصان مجرب و کادر دوره‌دیده به خدمت‌رسانی برای مردم مشغول بوده است. هرچند وقت یک‌بار بهتر است فیلترهای آبگرم کن را بررسی کنید و از تمیزی آن‌ها مطمئن شوید.
?دیافراگم چیست و چه وظیفه‌ای دارد؟
شاید با شنیدن اسم دیافراگم شما هم مثل خیلی از مردم به یاد بخشی از بدن انسان افتاده باشید یا فکر کنید این قطعه چه بخش بزرگی از آبگرم کن را تشکیل داده است. البته باید بدانید دیافراگم برخلاف اسم سختش تنها یک واشر پلاستیکی با عمرمحدود است که بعد از دورهٔ مصرفی باید تعویض گردد تا راندمان دستگاه را پایین نیاورد. دیافراگم به نقطه اتصال بخش مربوط به آب و بخش گاز آبگرم کن گفته می‌شود. وظیفهٔ دیافراگم آبگرم کن، ارسال دستور روشن شدن به آبگرم کن و گرم شدن آب است.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 4

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین