بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر اجاق گاز پیلوت

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه،یک متخصص در زمینۀ تعمیر اجاق گاز پیلوت از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر اجاق گاز پیلوت

قیمت تعمیر اجاق گاز پیلوت

نام خدمت قیمت تومان
تعویض ترانس 75.000 تومان
تعویض بویین 50.000 تومان
تعویض ترموکوبل 45.000 تومان
تعویض سیم ترموکوبل 50.000 تومان
تعویض سر شعله 40.000 تومان
تعویض شیشه 70.000 تومان
سرویس کامل 150.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
40 هزارتومان
100 هزارتومان
150 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر اجاق گاز پیلوت

 • نصب و راه اندازی انواع اجاق گاز در محل
 • تعمیر انواع اجاق گاز رومیزی، صفحه ای، لمسی و زمینی
 • تعمیر اجاق گازهای فردار و بدون فر
 • سرویس کامل اجاق گاز
 • تعمیر و تعویض انواع قطعات اجاق گاز همانند؛ چینی فندک، کلید فندک، ترانس، بوبین، ترموکوپل اجاق گاز
 • تعویض ولوم، سرشعله، فنجونی و شیشه اجاق گاز
 • تعمیر فر گاز اجاقی، دیواری، ریلی، پیتزاپز و صنعتی

چرا تعمیر اجاق گاز پیلوت پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر اجاق گاز پیلوت با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر اجاق گاز پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

یکی از اصلی‌ترین اثاث آشپزخانه هر منزلی، اجاق گاز است پس در ورود به آشپزخانه امکان ندارد با یکی از مدل‌های متفاوت اجاق گاز روبرو نشده باشید. برای ما ایرانیان خانواده از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و هیچ چیز به اندازهٔ یک وعده غذای خوشمزه و سالم نمی‌تواند به ما برای یک جمع صمیمی کمک کند که این شام بدون اجاق گاز ایجاد نمی‌شود. به نظر شما چه اتفاقی رخ می‌دهد اگر اجاق گاز شما روشن نشود یا فر گازتان دائماً به طور یکنواخت حرارت پخش نکند؟ مسلماً شما هم با من موافقید که این اتفاق شما را کلافه می‌کند و ممکن است به شما اجازه ندهد تا راه حل درست را پیدا کنید

اساساً از گذشته تا به امروز، بزرگ‌ترین اشتباه سپردن اجاق گازها یا فرگاز های نیازمند رفع مشکل به دست تعمیرکارانی بوده که صلاحیت لازم برای انجام تعمیرات را دارا نمی‌باشند و تنها با رفع خرابی به صورت ظاهری از شما وجهی را به عنوان حق‌الزحمه دریافت می‌کنند ولی گروه پین ورک با در اختیار داشتن تعمیرکاران متخصص اجاق گاز پیلوت این اتفاق را به دست تاریخ می‌سپارد. الان وقت نگرانی و اضطراب بابت مشکلات پیش آمده در گذشته نیست چون گذشته‌ها گذشته اکنون شما با گروهی آشنا خواهید شد به نام پین ورک که نگرانی را از شما خواهند ربود. پین ورک تعمیرکاران متخصص اجاق گاز و فرگاز های خود را برای چنین مواقعی در اختیار شما قرار می‌دهد تا به کمک شما بیایند که در کمترین زمان ممکن در همان روز تمامی مشکلات اجاق گاز شما را با کیفیت، دقت و سرعت برطرف نموده تا کوچکترین نقشی را برای شما در جهت ایجاد خانواده‌ای صمیمی و دور همی ای شاد ایفا کند. در یک آشپزخانه وسایل زیادی وجود دارد که مربوط به کار های مختلفی از جمله پخت و پز و شست و شو می‌باشد ولی اجاق‌گاز از اثبابی است که به دلیل ارتباط مستقیم با گاز از خطرناکترین ابزارها است. بدون داشتن یک اجاق گاز سالم و بی خطر کار خانه خواهد لنگید.

 

 

یکی از اصلی‌ترین ابزارهای هر آشپزخانه، اجاق گاز است که در ابعاد و و اقسام متفاوت وجود دارند ولی برای کسی که به کار خود تسلط دارد ابعاد و اقسام فرقی ندارد و پوشیده نیست که این متخصصین از گروه پین ورک می‌باشند.

با توجه به تفاوت در اجاق گازها لازم به ذکر است که یکی از بهترین نوع آنها، اجاق گازهای پیلوت هستند که در مدل‌های ایستاده و رومیزی با تعداد شعلهٔ سه تا شش طراحی شده‌اند. یک باور عامیانه وجود دارد که مردم فکر می‌کنند که نصب اجاق گازهای پیلوت ساده می‌باشد در صورتی که برای در اختیار داشتن بیشترین راندمان استفاده از اجاق گازها شما به متخصصینی نیاز دارید تا این کار را برای شما انجام دهند که پین ورک این کار را برای شما انجام می‌دهد. متخصصین اجاق گاز در گروه پین ورک دارای توانایی‌های متفاوت از جمله تغییر مسیر لوله کشی‌ها، اتصالات و… هستند تا راندمان کار بالا برود. اگر پس از گذشت مدت طولانی‌ای قصد استفاده مجدد از اجاق گاز خود را دارید ولی شما ایراداتی در آن احساس می‌کنید و اجاق شما مثل سابق پاسخگوی نیازهایتان نیست، به جای تعویض اجاق گاز یا فرگاز های خود از پین ورک برای سرویس و تعمیر اجاق گاز پیلوت خودکمک بخواهید تا سریع‌تر به مقصود خود برسید و از هزینه گزاف خرید یک اجاق جدید اجتناب کنید.

 

شاید برای اجاق گاز شما هم اتفاق بیافتد:

روشن نشدن، خاموش شدن مداوم، مسدود شدن سرشعله ها، از کار افتادن فندک، یکنواخت نبود دمای فر، روشن نشدن فر، باز و بسته نشدن درب فر، کار نکردن فن فر و… این زمان دقیقاً زمانی است که شما برای جلوگیری از هزینهٔ اضافه‌تر و بی مورد با پین ورک جهت تعمیرات اجاق گاز پیلوت و رفع مشکلات ارتباط برقرار می‌کنید. بعد از این ارتباط شما مشکل اجاق گاز یا فرگاز خود را فراموش کنید چون اعتبار پین ورک از اعتماد شما است و پین ورک این اعتماد را به راحتی از دست نخواهد داد.

متخصصین کارآزمودهٔ پین ورک با بهترین کیفیت و ابزار در اسرع وقت برای کمک به شما شتاب خواهند کرد و از هزینهٔ اضافی و بی مورد جلوگیری خواهند کرد. برخی از تعمیرکاران با تعویض قطعات دستگاه تنها برای شما هزینه تراشی خواهند کرد که این تنها به دلیل نداشتن دانش به روز و کافی می‌باشد که پین ورک این مشکل را حل نموده است با در اختیار داشتن متخصصین مجرب. برخی از قطعاتی که پین ورک تعویض یا تعمیر می‌کند به شرح زیر می‌باشد:

ترموستات کنترل دما

رگولاتور فشار

المنت حرارتی

برد الکتریکی فر

فن داخلی

شیر اطمینان

مجموعه فندک و اجزای آن

ترموکوبل

بوبین

البته شایان به ذکر است تنها زمانی گروه پین ورک قطعهٔ دستگاه شما را عوض می‌کند که غیرقابل تعمیر باشد.

 

مطمئنن برای همه این سؤال پیش آمده که هزینه تعمیر چقدره؟ هزینه به عوامل متفاوتی بستگی پیدا می‌کند از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… . لازم به ذکر است که هزینه بعد از ورود متخصص به منزل شما و عیب یابی و بررسی دستگاه توسط او به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه‌های دریافتی از شما عادلانه می‌باشد و زیر نظر گروه پین ورک صورت گرفته است و هزینه از شما پس از اتمام مراحل تعمیر یا تعویض صورت خواهد گرفت و در مورد ثبت سفارش لازم به ذکر می‌باشد که ثبت درخواست دریافت خدمات کاملاً رایگان می‌باشد و به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان پین ورک در سریع‌ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کنند و دربارهٔ زمانی که تعمیرکار برای خدمات و تعمیرات به منزل شما خواهد آمد لازم به ذکر است زمان مراجعه متخصص نسبت به شهرستان محل سکونت شما تعیین می‌شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می‌شود امکان ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن فراهم خواهد شد. برای استفاده از خدمات تعمیر اجاق گاز پیلوت به سایت یا اپ پین ورک مراجعه نمایید.

 

اندکی اطلاعات در زمینهٔ صفحهٔ اجاق گاز پیلوت

صفحه اجاق گاز یکی از قسمت‌هایی است که تنوع بسیاری در این اثاث منزل دارد و به آن زیبایی دو چندانی می‌بخشد. صفحه شیشه‌ای، صفحه چدنی، صفحه استیلی و … یکی از مدل‌های بسیار پر طرفدار صفحه اجاق گاز، صفحات استیل هستند که با وجود طرفداران پر تعداد، بسیار عمر کوتاهی دارند که اگر جنس این صفحه از استیل بسیار باکیفیت باشد مصرف کنندگان می‌توانند به آن اعتماد کنند. صفحه شیشه‌ای از مدل‌هایی است که بسیار خریداری می‌شود به دلیل مدل لوکس و زیبا بودن که در رنگ‌های متفاوتی تولید می‌شود. برای اجتناب از پیش آمدن هر گونه مشکل برای صفحات اجاق گازها باید از قرار دادن وسایل و قابلمه‌های بسیار سنگین بر روی آن خودداری کنید و اجازه ندهید لکه‌های چربی برای مدت زمان طولانی بر روی این صفحات باقی بمانند.

 

اندکی اطلاعات در زمینهٔ مشعل اجاق گاز پیلوت

برای بررسی این بخش ابتدا باید ذکر شود که از قسمت‌های بسیار با اهمیتی که در رفع مشکلات اجاق گاز نقش دارد، می‌توانیم به مشعل اجاق گاز اشاره کنیم. این قسمت از دو بخش اصلی تشکیل شده است که به شرح زیر می‌باشد:

محفظه و سر شعله

بخش نخست محفظه که وظیفه آن ترکیب هوا و گاز برای ایجاد شعله‌ای مناسب است که باید به رنگ آبی باشد و قسمت دیگر سر شعله است که وظیفه آن هدایت شعله ایجاد شده به سمت ظرف است. اصلی‌ترین بخش که ثمرهٔ کار گاز را نشان می‌دهد همین بخش می‌باشد و در صورتی که مشعل اجاق گاز درست کار نکند تلاش تمامی قسمت‌های دیگر نیز از بین می‌رود. مصرف انرژی نیز از طریق همین بخش سنجیده می‌شود.

 

بررسی شعلهٔ اجاق گاز از نظریک دست بودن

در بهترین حالت ممکن تمامی شعله‌های اجاق گاز باید به رنگ آبی روشن باشد و از نظر پراکندگی باید یکسان در تمامی آن‌ها دیده شود؛ و از نظر ارتفاع، شعله‌ها به صورت عادی باید حدود 20 میلی متر باشند.

اگر یکی از شعله‌ها به رنگ زرد شد و یا این که شعله به اندازه کافی قدرت نداشت این یک علامت است که به شما می‌گوید اجاق گاز شما به درستی کار نمی‌کند. برای رفع این مشکل، باید محل شعله را به خوبی تمیز کنید و همیشه خشک نگه دارید احتمال این که رطوبت یا ماده شوینده در منافذ مشعل‌ها ورود کرده باشد بسیار زیاد است اگر مشکل رفع نشد می‌توانید با گروه پین ورک؛ نمایندگی تعمیرات اجاق گاز پیلوت تماس برقرار کنید. باید به این موضوع هم دقت داشته باشید که از آلودگی‌هایی مانند چرب شدن و یا ریختن غذا بر روی مشعل اجاق گاز جلوگیری کنید تا با مشکل کمتری روبرو شوید. به این ترتیب شما با یک نظافت صحیح و کامل به رفع مشکلات اجاق گاز منزلتان کمک بزرگی کرده‌اید.

 

علت روشن نشدن شعلهٔ اجاق گاز پیلوت

در صورت غبار گرفتگی محل ایجاد شعله یا گیر کردن وسیله‌ای در محل ایجاد شعله که سبب مسدود شدن آن می‌شود، هر چه جرقه زده می‌شود هیچ شعله‌ای ایجاد نمی‌شود. برای تعمیر مشکل پیش آمده بهتر است، محل مسدود را با یک مسواک یا برس تمیز کنید تا مجرا باز شده و شعله به راحتی روشن شود.

 

علت ایجاد شعله‌های کوره‌ای

یکی از قسمت‌های اجاق گاز که می‌تواند دچار مشکل شود مربوط به شعله‌ها است. قبلاً اشاره شد که شعله‌های کم قدرت می‌تواند مشکل ساز باشد. علاوه بر شعله‌های کم قدرت، شعله‌های کوره‌ای نیز ایجاد مشکل می‌نماید و این احتمال را ایجاد می‌نماید که غذای شما در سریع‌ترین چشم به هم زدنی بسوزد.

دلیل شعله‌های کوره‌ای و یا به زبان ساده‌تر شعله‌هایی با حرارت بیش از حد می‌تواند شکسته شدن ترموستات باشد. برای برطرف کردن این مشکل باید یک ترموستات سالم جایگزین کرد که بهتر است برای این کار با پین ورک؛ نمایندگی تعمیر اجاق گاز پیلوت تماس بگیرید تا این تعمیر تخصصی را برای شما انجام دهند.

 

علت خاموش شدن اجاق گاز

زمانی که اجاق گاز بدون خواست شما خواموش می‌شود احتمالاً گاز به اندازه کافی به آن نمی‌رسد و پیلوت به نحو درستی نصب نشده است. برای برطرف نمودن خاموش شدن غیر ارادی اجاق گاز که مربوط به پیلوت باشد می‌توانید با بستن مقدار کمی از محفظه پیلوت، ایراد را حل کنید.

 

علت سر و صدای شعلهٔ اجاق گاز

اگر با روشن شدن اجاق گاز سر و صدای زیادی از طریق شعله‌ها به گوش می‌رسد در حالی که باید شعله‌های اجاق گاز کاملاً یک دست و آرام باشند پس در زمان مواجهه با این مشکل که احتمالاً مربوط به هوا رسانی می‌باشد بهتر است با پین ورک برای تعمیر اجاق گاز پیلوت خود تماس بگیرید.

وقتی که هوا به میزان صحیحی به مشعل نرسد، شعله‌های پر سر و صدا هشدار مشکل را به گوش اعضای خانواده می‌رسانند. در حقیقت هنگامی که هوا بیش از حد به مشعل برسد، شعله اجاق گاز با سر و صدا می‌سوزد. با بررسی شاتر هوای اجاق می‌توانید به دنبال رفع عیب ایجاد شده بپردازید زیرا به احتمال قوی میزان هوا و گاز در این شاتر تنظیم نیست.

 

علت ایجاد نشدن جرقه در اجاق گاز

برخی اوقات با چرخاندن ولوم اجاق و آزاد شدن گاز زمانی که دکمه جرقه را می‌زنید، جرقه‌ای در اجاق گاز ایجاد نمی‌شود. با کنترل ترانس جرقه باید برای رفع مشکل اقدام کرد. اگر این ترانس به خوبی کار نکند، جرقه تولید نمی‌شود. مورد دیگری که باید کنترل شود سیم‌ها هستند که قطعی آن‌ها می‌تواند باعث ایجاد نشدن جرقه شود. مورد سوم بررسی کلید جرقه می‌باشد که ممکن است با قطعی خود سبب ایجاد نشدن جرقه گردد. آخرین علت که می‌توان آن را رایج‌ترین هم دانست این است که چینی جرقه شکسته باشد که اگر اینگونه باشد نیاز است که از پین ورک، تعویض چینی جرقهٔ اجاق گازتان را درخواست کنید.

 

علت دود کردن اجاق گاز

ایجاد دود با شدت زیاد و بوی نامطبوع تنها مربوط به اجاق گازهای قدیمی نیست بلکه گاهی یک اجاق نو و جدید نیز مشکلاتی از این قبیل را در بر خواهد داشت.

شاید وقتی با مشکل دود کردن در استفاده از اجاق گازهای نو مواجه شوید تعجب کنید ولی این مشکل به دلیل وجود روغن صنعتی می‌باشد که در استفاده‌های اول می‌سوزد و ایجاد دود می‌کند پس بهتر است پیش از استفادهٔ اجاق گاز بقایای دوده و روغن را با مواد نظافتی تمیز کرده تا این مشکل بر طرف شود هر چند که دود اولیه اجاق گاز در عرض چند ساعت اولیه مصرف از بین خواهد رفت. ایجاد کثیفی به خصوص آلودگی از نوع چربی، باعث ایجاد دود در اجاق گازهای قدیمی می‌شود. زمانی که از اجاق‌ها برای پخت و پز استفاده می‌شود امکان دارد ذرات مواد غذایی بر روی شعله‌ها و صفحه اصلی اجاق گاز چکه کنند و در صورتی که تمیز نشوند، با گذر زمان به لایه‌ای پوشاننده تبدیل می‌شود که هنگام روشن شدن شعلهٔ اجاق، دود کرده و بوی بدی ایجاد می‌کنند.

 

علت بوی گاز از اجاق

خطرناک‌ترین و اساسی‌ترین مشکل در این اثاث منزل همین بوی گاز است. در صورتی که در نزدیکی اجاق گازتان بوی گاز را احساس می‌کنید، حتماً از نصب صحیح شیلنگ گاز مطمئن شده و آن را بررسی کنید.

 

علت نرسیدن گاز به اجاق

گاهی در اجاق گاز، تمام لوازم به خوبی وظایف خود را انجام می‌دهند و هیچ گونه مشکلی ندارند به غیر از این که گاز به اجاق نمی‌رسد.

این مسئله دلیلی بر شعله ور نشدن اجاق گاز است. دستگیره سوپاپ را تا نیمه باز کنید و شعله آتش از یک کبریت یا فندک را در نزدیکی آن قرار دهید برای امتحان این موضوع که اجاق گاز در جریان گاز قرار دارد یا خیر این آزمون را انجام دهید.

در صورتی که فندک گاز را روشن نکرد مشخص می‌شود که گاز در دستگاه اجاق گاز شما جریان ندارد. گام دوم پس از امتحان رسیدن گاز از لولهٔ اصلی و قطع نبودن گاز منطقه می‌توانی جرقه‌های ایگنیتر توجه کنید. توجه داشته باشید که حتمارنگ این جرقه‌ها باید سفید مایل به آبی روشن باشند نه رنگ دیگری! در صورتی که رنگ شعله‌ای متفاوت را مشاهده کردید می‌توان به معیوب بودن ایگنیتر پی ببرید که ممکن است نیاز به جایگزینی ایگنیتر جدید باشد.

در صورتی که با مشکلات بالا روبرو شدید، با پین ورک؛ نمایندگی تعمیر اجاق گاز پیلوت تماس بگیرید.

تعمیر اجاق گاز پیلوت را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر اجاق گاز پیلوت

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?خدمات تعمیر اجاق گاز پیلوت در پین ورک چیست؟
برطرف کردن بوی گاز تعمیر دود کردن اجاق گاز پیلوت تعمیر جرقه نزدن فندک گاز از بین بردن علت‌های موجب سر و صدای گاز تعمیرات فر تعمیرات شعله تعمیرات قطعات فنی اجاق
?رایج‌ترین مشکلات اجاق‌گاز پیلوت چیست؟
بوی گاز از اجاق دود کردن اجاق‌گاز ایجاد نشدن جرقه در اجاق‌گاز روشن نشدن شعلهٔ اجاق‌گاز ایجاد شعله‌های کوره‌ای خاموش شدن اجاق‌گاز سروصدای شعلهٔ اجاق‌گاز
?مزایای ثبت سفارش تعمیر اجاق‌گاز در پین ورک چیست؟
متخصصین پین ورک را برای انواع خدمات تعمیر اجاق‌گاز مانند تعمیر شعله، تعمیر فر، نصب شلنگ و گازرسانی، عیب‌یابی اجاق‌گاز و ... در کنار خود می‌توانید داشته باشید. با ثبت سفارش در اپلیکیشن پین ورک در کمترین زمان به تعمیرکار اجاق‌گاز حرفه‌ای در تهران دست پیدا می‌کنید. به دلیل پیگیری پشتیبانان پین ورک از روند اجرای کار خیالتان از بابت نصب و تعمیر اجاق‌گاز و متعلقات آن باکیفیت بالا و تحویل به‌موقع راحت باشد. به دلیل ثبت سفارش آنلاین و تلفنی دیگر وقت خود را در ترافیک تلف نمی‌کنید و در هر زمان و مکانی می‌توانید از خدمات تعمیرات اجاق‌گاز استفاده نمایید. در صورت بروز هر مشکل و نقدی می‌توانید با پشتیبانان پین ورک تماس بگیرید و مطمئن باشید که تمامی کارها پیگیری می‌شود.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 7

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین