بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر اجاق گاز پیلوت

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه،یک متخصص در زمینۀ تعمیر اجاق گاز پیلوت از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر اجاق گاز پیلوت

قیمت تعمیر اجاق گاز پیلوت

نام خدمت قیمت تومان
تعویض ترانس 75.000 تومان
تعویض بویین 50.000 تومان
تعویض ترموکوبل 45.000 تومان
تعویض سیم ترموکوبل 50.000 تومان
تعویض سر شعله 40.000 تومان
تعویض شیشه 70.000 تومان
سرویس کامل 150.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
40 هزارتومان
100 هزارتومان
150 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر اجاق گاز پیلوت

 • نصب و راه اندازی انواع اجاق گاز در محل
 • تعمیر انواع اجاق گاز رومیزی، صفحه ای، لمسی و زمینی
 • تعمیر اجاق گازهای فردار و بدون فر
 • سرویس کامل اجاق گاز
 • تعمیر و تعویض انواع قطعات اجاق گاز همانند؛ چینی فندک، کلید فندک، ترانس، بوبین، ترموکوپل اجاق گاز
 • تعویض ولوم، سرشعله، فنجونی و شیشه اجاق گاز
 • تعمیر فر گاز اجاقی، دیواری، ریلی، پیتزاپز و صنعتی

چرا تعمیر اجاق گاز پیلوت پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر اجاق گاز پیلوت با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر اجاق گاز پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

اگر سری به بازار اجاق گاز بزنید، قطعا ترجیح می‌دهید برای تعمیر اجاق گاز پیلوت خود سریع تر اقدام کنید؛ زیرا خرید آن چندین برابر برایتان هزینه در بردارد.

اجاق گاز، یکی از پرکاربردترین ابزاری است که هر روز در خانه به آن نیاز دارید. به همین علت ممکن است به علت کار زیاد، پس از مدتی دچار ایراد شود. پیلوت، یکی از برندهای مطرح و پرطرفداری است که سالها می‌توانید از محصولات آن با همان کیفیت اولیه بهره ببرید. تعداد زیادی اجاق گاز ساده، فردار، صفحه ای، طرح فر و … از این برند در بازار وجود دارد.

هرکدام از این اجاق گازها، برای تعمیرات نیاز به تخصص کافی دارند. از این رو نباید تعمیر آن را به دست افراد غیرحرفه‌‌ای بسپارید. پین ورک، دارای کادری مجرب است که بهترین تعمیرکاران را در زمینه اجاق گاز برای مشتریان اعزام می‌کند. به همین علت، تعمیرات تخصصی و حرفه‌‌ای را انجام می‌دهد. می‌توان با خیال آسوده، تعمیر اجاق گاز خود را به این مرکز تخصصی بسپارید.

کافیست سفارش تعمیر اجاق گاز پیلوت خود را ثبت کنید.!
در کمتر از ۱۵ دقیقه، متخصص تعمیر اجاق گاز برای شما تعیین می‌شود. در صورت تاییدتان، در کمترین زمان، تعمیرکار حرفه‌‌ای پین ورک به محل مورد نظر شما اعزام می‌شود.

تعمیر اجاق گاز

ضرورت تعمیر اجاق گاز در اولین فرصت

این روزها، تمامی لوازم خانگی با قیمتی گزاف در بازار به فروش می‌رسند. به همین علت بهتر است سریع تر اجاق گاز خود را تعمیر کنید تا نیاز به خرید مجدد این دستگاه نداشته باشید. شاید به همین علت است که بازار تعمیر این لوازم، در سال‌‌‌‌های اخیر به مراتب پررونق تر شده است.

از سوی دیگر، بیشتر افراد، هنگامی که عادت می‌کنند تا از یک وسیله خاص استفاده کنند، با آن راحت تر کنار می‌آیند. به همین علت ترجیح می‌دهند تا زمانی که می‌توانند از این وسایل استفاده کنند.
همچنین کیفیت برخی لوازم مانند اجاق گاز پیلوت، بالاست و رضایت کاربر سبب می‌شود تا آن را تعمیر کند و مجددا استفاده کند.

هنگامی که قسمتی از یک دستگاه خراب می‌شود، اگر در اسرع وقت تعمیر نشود، قطعا در آینده هزینه بیشتری بر دوشتان می‌گذارد. از طرفی ممکن است سبب شود تا فشار به سایر قسمت‌‌‌ها وارد شده و بخش‌‌‌‌های بیشتری نیاز به تعمیر داشته باشند. پس با دیدن اولین نشانه‌‌‌‌ها، آن را تعمیر کنید.

این دلایل همگی سبب می‌شوند تا به شما هم توصیه کنیم اجاق گاز خود را سریع تر تعمیر کنید.

تشخیص زمان تعمیر اجاق گاز پیلوت

اگر مدت زمان زیادی است که از اجاق گاز خود استفاده می‌کنید، احتمالا نحوه عملکرد آن را می‌دانید.  در این صورت، مشکلات احتمالی آن را در همان لحظات اول متوجه می‌شوید.
اگر احساس می‌کنید اجاق گاز شما به خوبی قبل کار نمی‌کند یا برخی از بخش‌‌‌‌های آن از کار افتاده است، باید آن را بررسی کنید.

برخی از مواردی که نشان می‌دهد اجاق گاز پیلوت را باید به دست تعمیرکار بسپارید، موارد زیر هستند:

 • شعله رنگ قرمز یا زرد دارد و دود می‌کند؛
 • ترموکوپل کار نمی‌کند و شعله خاموش می‌شود؛
 • فر به درجه حرارت مشخص شده نمی‌رسد؛
 • شعله بعد از مدتی خاموش می‌شود یا اصلا روشن نمی‌شود؛
 • فندک کار نمی‌کند؛
 • شعله خودبخود کم یا زیاد می‌شود؛
 • و هر مورد دیگری که به نظر خودتان غیر طبیعی است؛

مشکلات رایج اجاق گاز پیلوت و راه حل آن

همانطور که گفته شد، اجاق گاز جزو ابزار پرکاربردی است که از جزو اولین دستگاه‌‌‌‌های لوازم خانگی، خریداری می‌شود. پس از مدتی به دلایل متعدد ممکن است خراب شود. ایرادیابی بخش مهمی از تعمیر اجاق گاز پیلوت است و باید با دقت کافی انجام گیرد.

برخی ایرادات در این دستگاه‌‌‌‌‌ها  شایع هستند که در ادامه به بررسی آن‌‌‌‌‌ها  می‌پردازیم.

۱- شعله اجاق گاز روشن نمی‌شود

یکی از مشکلات شایعی که برای اجاق گازها به وجود می‌آید، روشن نشدن شعله‌‌‌‌هاست. برای این که مشکل را حل کنید، ابتدا موارد زیر را بررسی کنید.

 • گاز قطع نباشد یا شیر آن باز باشد؛
 • سیستم جرقه زن یا فندک به درستی کار کند؛
 • قسمت‌‌‌‌های مختلف مشعل، در جای مناسب خود قرار گرفته باشند؛
 • سوراخ‌‌‌‌های ژیگلور یا شارهای خروجی گاز را بررسی کنید که دچار انسداد نشده باشند.

پس از بررسی این موارد، در صورت ایراد در هر کدام، آن را رفع کنید. در صورتی که مشکل ساده نبود و نمی‌توانستید آن را حل کنید، باید هر چه سریع تر از یک تعمیرکار متخصص اجاق گاز پیلوت کمک بخواهید.

۲- شعله روشن می‌شود، ولی روشن نمی‌ماند

احتمالا بارها و بارها با این مشکل مواجه شده اید. در اجاق گازهای جدید، برای ممانعت از بروز مشکلاتی مانند آتش سوزی و … از ترموکوپل استفاده می‌شود.

این قطعه بدین صورت عمل می‌کند که پس از روشن شدن شعله توسط فندک، باید اجازه دهید ترموکوپل گرم شود. سپس با رها کردن شیر، اجاق گاز روشن می‌ماند. اگر ترموکوپل به خوبی کار نکند یا گرم نشود، اتصال جریان گاز برقرار نمی‌ماند و شعله خاموش می‌شود.

برای حل این مشکل ابتدا باید بررسی کنید که ترموکوپل گرم می‌شود یا نه؟ اگر پس از چند ثانیه نگه داشتن شیر، باز هم گاز خاموش می‌شود، نشان می‌دهد که ترموکوپل به خوبی کار نمی‌کند. کار را به یک متخصص تعمیر اجاق گاز پیلوت بسپارید تا سلامت ترموکوپل، شیر آن و اتصالات ترموکوپل را بررسی کند.

۳- رنگ شعله‌‌‌‌‌ها  زرد یا قرمز است

هنگامی که مشعل‌‌‌‌‌ها  را جابجا می‌کنید، آن را به صورت صحیح در جای خود قرار دهید. یکی از مشکلات شایعی که سبب تغییر رنگ شعله‌‌‌‌‌ها  می‌شود، همین مورد است.

موارد زیر را نیز بررسی کنید تا مشکلات احتمالی را متوجه شوید:

 • سوراخ ژیگلور یا شیارهای خروجی گاز مشعل‌‌‌‌‌ها را بررسی کنید که مسدود نشده باشند؛
 • ژیگلور مورد استفاده باید متناسب با گاز مصرفی باشد؛
 • فشار گاز متناسب با نوع گاز مصرفی، تنظیم شده باشد؛

۴- فندک کار نمی‌کند

فندک گاز، با برق کار می‌کند، ممکن است برق شهری قطع باشد. در صورتی که مشکلی در زمینه برق شهری، پریز اتصال به برق و مواردی از این قبیل وجود نداشت، بهتر است با یک مرکز تخصصی تعمیر اجاق گاز پیلوت تماس بگیرید.

ممکن است مشکلاتی از قبیل موارد زیر وجود داشته باشد که کاری تخصصی است و خودتان نتوانید آن را انجام دهید:

 • فندک، به کمک اتصالات داخلی که در داخل گاز است، کار می‌کند. اتصالات داخلی دستگاه را کنترل کنید؛
 • ترانس و سالم بودن آن را بررسی کنید؛
 • فیش سیم‌‌‌‌های اجاق گاز را بررسی کنید که در سوکت قرار گرفته باشند.
 • اتصال زمین را بررسی کنید.

این بررسی‌‌‌ها باید توسط افراد ماهر در این زمینه صورت گیرد. از این رو یک متخصص تعمیر اجاق گاز پیلوت را انتخاب کنید.

۵- شعله بلند یا کوتاه است

گاهی اوقات مشکلاتی مانند بلند یا کوتاه بودن طول شعله برای اجاق گاز پیش می‌آید. در این مواقع ممکن است فشار گاز متناسب با نوع گاز مصرفی نباشد.
به عنوان مثال، گاز در زمستان ممکن است در روزهای سرد، فشار کمتری داشته باشد و سبب شود تا شعله کوتاه شود. در این مواقع باید صبر کنید تا مشکل رفع شود.

برخی اوقات، مشکلاتی مانند ژیگلور نامناسب با گاز مصرفی، سبب ایجاد مشکلاتی از این قبیل می‌شود. اگر از یک فرد متخصص در زمینه اجاق گاز مشورت بگیرید، می‌تواند این موارد را برای شما بررسی کند. همچنین در صورت نیاز، ژیگلور مناسبی را بر روی اجاق گاز سوار می‌کند.

۶- تعمیر اجاق گاز پیلوت و تنظیم نشدن ۱٫۲ شعله مشعل فر

برای حل این مشکل ابتدا باید مطمئن شوید که سنسور حرارتی شیر ترموستات، در قسمت مناسب در داخل کابین فر قرار گرفته است. همچنین از تنظیم بودن ۱٫۲ ترموستات اطمینان پیدا کنید.

۷- انحراف شعله در مشعل‌‌‌‌های بالایی

ممکن است انحراف در سوراخ ژیگلور سبب این مشکل شده باشد. همچنین در صورتی که ژیگلور در جای خود به طور صحیح قرار نگرفته باشد، مشکل انحراف شعله در مشعل ایجاد می‌شود. این موارد را بررسی کنید و آن‌‌‌ها را ببینید.

۸- خرابی برد اجاق گاز

برد اجاق گاز وظایفی مانند نمایش دادن ساعت، تایمر و… را بر روی دستگاه نشان می‌دهد. اگر برد خراب باشد، کارهایی که مربوط به الکتریک اجاق گاز است ممکن است به خوبی کار نکند.
به عنوان مثال دکمه‌‌‌‌های لمسی موجود بر روی اجاق گاز، عدم نمایش ساعت، عدم عملکرد تایمر و … همگی می‌توانند نشان دهنده خرابی برد اجاق گاز باشند. در این صورت باید هر چه سریع تر برای تعمیر برد اجاق گاز پیلوت اقدام کنید. ممکن است نیاز باشد، برد را کامل تعویض کنید.

۹- فر دستگاه روشن نمی‌شود

اگر شعله پیلوت خاموش باشد، فر روشن نمی‌شود. همچنین مشکلاتی مانند تنظیم ناصحیح تایمر و … نیز می‌تواند سبب عدم روشن شدن فر شود. گاهی اوقات، ترموکوپل فر دچار مشکل می‌شود و نمی‌تواند جریان گاز را باز نگه دارد. در این مواقع، فر روشن می‌شود؛ ولی با رها کردن شیر گاز، خاموش می‌شود.

البته موارد متعدد دیگری نیز وجود دارند که شما را ملزم می‌کنند تا از خدمات تعمیر اجاق گاز پیلوت استفاده کنید. هر موقع که احساس کردید اجاق گازتان به خوبی کار نمی‌کند، سریع تر آن را تعمیر کنید تا هزینه‌‌‌‌های بیشتری بر دوشتان نیفتد. همچنین سریع تر بتوانید از استفاده مجدد از آن بهره ببرید.

تعمیر اجاق گاز در محل

هزینه تعمیر اجاق گاز پیلوت

یکی از عواملی که بسیاری از مشتریان به آن اهمیت ویژه می‌دهند، هزینه تعمیرات است. به همین علت، جزو اولین اطلاعاتی است که از شرکت‌‌‌‌های مجری تعمیرات می‌پرسند. شرکت پین ورک، هزینه تعمیرات اجاق گاز پیلوت را به صورت کاملا دقیق و شفاف بر روی سایت ارائه می‌دهد. به همین علت می‌توانید به صورت حدودی و با توجه به مشکلی که اجاق گاز دارد، بدانید که چه هزینه‌‌ای را حدودا باید پرداخت کنید.

برخی از عوامل موثر بر هزینه تعمیر اجاق گاز، به صورت زیر هستند:

 • چه قسمتی از اجاق گازتان مشکل پیدا کرده است؟
 • چند بخش نیاز به تعمیرات دارد؟
 • آیا نیاز است تا تعمیرات تخصصی روی اجاق گاز صورت گیرد یا کار ساده است؟
 • آیا نیاز به تعویض قطعه خاصی دارید؟
 • قیمت خرید قطعاتی که باید آن را تعویض کنید، چقدر است؟
 • هزینه ایاب و ذهاب و محلی که باید برای تعمیرات به آن جا مراجعه کرد؛
 • دستمزد تعمیرکار که توسط شرکت‌‌‌‌های معتبر تعیین می‌شود.

این عوامل می‌توانند روی هزینه نهایی تاثیرگذار باشند. از این رو، هزینه‌‌ای که در نهایت شما پرداخت می‌کنید، متاثر از عوامل مختلفی است.
به همین علت، می‌توانید با کارشناسان پین ورک در مورد هزینه نهایی مشورت کنید تا محدوده پرداختی برای تعمیر اجاق گاز خود را بهتر بدانید.

بهترین تعمیرکار اجاق گاز پیلوت

از قدیم می‌گویند، کار را باید به کاردان بسپارید! اما از کجا می‌توان فهمید، بهترین متخصص تعمیر اجاق گاز پیلوت را چگونه پیدا کرد؟

اگر سری به سایت‌‌‌‌های اینترنتی و بازار تعمیرات لوازم خانگی بزنید، با موارد متعددی مواجه می‌شوید که همگی ادعا می‌کنند، کار خود را به خوبی انجام می‌دهند؛ اما بهتر است این مساله را بدانید که یک مرکز تعمیرات تخصصی و معتبر، ویژگی‌‌‌‌هایی دارد که به شرح زیر هستند:

 • یک مرکز تعمیر معتبر، تعمیرکارانی خبره و کارآزموده دارد؛
 • اطلاعات و آموزش‌‌‌‌های لازم به صورت تخصصی، به تعمیرکاران ارائه می‌شود؛
 • بتواند قطعات مورد نیاز را به صورت اصل و مرغوب به مشتری ارائه دهد؛
 • بتواند کار تعمیرات را در محل انجام دهد؛
 • هزینه‌‌‌ها شفاف و مشخص باشد؛
 • شرکت، فعالیت‌‌‌‌های تعمیرکاران را تضمین کند؛
 • کار تعمیرات را در اسرع وقت انجام دهد؛
 • پشتیبانی دائمی برای مشتری وجود داشته باشد.

پین ورک، مرکز تخصصی تعمیرات اجاق گاز

همانطور که دیدید، مراکز معتبر تعمیر لوازم خانگی، باید یک سری مشخصات داشته باشد. پین ورک، به عنوان بهترین مرکز تخصصی و معتبر، خدماتی مطمئن و تضمینی به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

مشتریانی که از خدمات پین ورک استفاده می‌کنند، رضایت بالایی از این شرکت، تعمیرکاران، پشتیبانی و خدمات آن دارند. پین ورک، تعمیرکاران خود را آموزش می‌دهد تا تمام قطعات اجاق گاز پیلوت را بشناسند. شناخت بالا از این قطعات سبب می‌شود تا ایرادیابی و تعمیر به نحو احسن انجام شود.

پشتیبانی دائمی پین ورک، به راحتی این امکان را به مشتریان می‌دهد تا در هر زمانی که بخواهند، با کارشناسان ارتباط برقرار کنند. از این رو مشکلات احتمالی را می‌توانند به راحتی رفع کنند. پین ورک، در هر جایی از مناطق ۲۲ گانه تهران که باشید، در اسرع وقت، کار تعمیر اجاق گاز پیلوت را در محل برای شما انجام می‌دهد. این کار کاملا به صورت تخصصی و تضمینی انجام می‌گیرد. همچنین هزینه مناسبی نیز برای خدمات پین ورک در نظر گرفته شده است تا بتوانید با هزینه کمتر، خدماتی بهتر تحویل بگیرید.

البته خدمات پین ورک منحصر به تعمیر اجاق گاز نمی‌شود و می‌توانید سایر خدمات در زمینه‌‌‌‌های مختلف را از آن‌‌‌ها دریافت کنید:

نمایندگی تعمیر اجاق گاز پیلوت در سراسر تهران

پین ورک خدمات تعمیر اجاق گاز پیلوت را در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران ارائه می­دهد که شامل:

 • مرکز تعمیر اجاق گاز پیلوت در مرکز تهران

میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، گیشا، شهرآرا و…

 • مرکز تعمیر اجاق گاز پیلوت در شمال تهران

فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، بلوار ارتش، محمودیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و…

 • مرکز تعمیر اجاق گاز پیلوت در غرب تهران

آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دهکده المپیک، دریاچه چیتگر، تهرانسر، شهرک آزادی و

 • نمایندگی تعمیر اجاق گاز پیلوت در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

 • مرکز تعمیر اجاق گاز پیلوت در جنوب تهران

آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، شهرک ولیعصر، وحدت اسلامی، میدان قزوین  و …

نحوه ثبت سفارش تعمیر اجاق گاز در پین ورک

برای این که بتوانید از خدمات پین ورک استفاده کنید، ابتدا باید سفارش خود را ثبت کنید، این کار به سه روش قابل انجام است:

 • اپلیکیشن پین ورک را نصب کرده و سفارشات خود را در اسرع وقت ثبت کنید؛
 • با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ مربوط به شرکت پین ورک، تماس بگیرید؛
 • وارد وبسایت پین ورک به آدرس pinwork.ir شوید و سفارش خود را ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش، با کارشناسان مجموعه پین ورک در این زمینه صحبت می‌کنید. کارشناسان، در زمینه مشکلات دستگاه از شما سوالاتی می‌پرسند تا بتوانند نیروی متخصص را در این زمینه به شما معرفی کنند.
کافیست سفارش تعمیر اجاق گاز پیلوت خود را ثبت کنید!
در کمتر از ۱۵ دقیقه، متخصص تعمیر اجاق گاز پیلوت برای شما تعیین می‌شود. در صورت تاییدتان، در کمترین زمان، تعمیرکار حرفه‌‌ای به آدرس شما اعزام می‌شود.

 

تعمیر اجاق گاز پیلوت را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر اجاق گاز پیلوت

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?خدمات تعمیر اجاق گاز پیلوت در پین ورک چیست؟
برطرف کردن بوی گاز تعمیر دود کردن اجاق گاز پیلوت تعمیر جرقه نزدن فندک گاز از بین بردن علت‌های موجب سر و صدای گاز تعمیرات فر تعمیرات شعله تعمیرات قطعات فنی اجاق
?رایج‌ترین مشکلات اجاق‌گاز پیلوت چیست؟
بوی گاز از اجاق دود کردن اجاق‌گاز ایجاد نشدن جرقه در اجاق‌گاز روشن نشدن شعلهٔ اجاق‌گاز ایجاد شعله‌های کوره‌ای خاموش شدن اجاق‌گاز سروصدای شعلهٔ اجاق‌گاز
?مزایای ثبت سفارش تعمیر اجاق‌گاز در پین ورک چیست؟
متخصصین پین ورک را برای انواع خدمات تعمیر اجاق‌گاز مانند تعمیر شعله، تعمیر فر، نصب شلنگ و گازرسانی، عیب‌یابی اجاق‌گاز و ... در کنار خود می‌توانید داشته باشید. با ثبت سفارش در اپلیکیشن پین ورک در کمترین زمان به تعمیرکار اجاق‌گاز حرفه‌ای در تهران دست پیدا می‌کنید. به دلیل پیگیری پشتیبانان پین ورک از روند اجرای کار خیالتان از بابت نصب و تعمیر اجاق‌گاز و متعلقات آن باکیفیت بالا و تحویل به‌موقع راحت باشد. به دلیل ثبت سفارش آنلاین و تلفنی دیگر وقت خود را در ترافیک تلف نمی‌کنید و در هر زمان و مکانی می‌توانید از خدمات تعمیرات اجاق‌گاز استفاده نمایید. در صورت بروز هر مشکل و نقدی می‌توانید با پشتیبانان پین ورک تماس بگیرید و مطمئن باشید که تمامی کارها پیگیری می‌شود.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
169
خیر 156

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین