بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

شارژ کارتریج

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص در زمینه شارژ کارتریج پرینتر از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
شارژ کارتریج

قیمت شارژ کارتریج

نام خدمت قیمت تومان
قیمت شارژ کارتریج توافقی براساس مدل
تعمیر کارتریج توافقی براساس مدل
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
توافقی
توافقی
توافقی
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

این روزها همه کارها به سفارش آنلاین ختم می‌شود. با پین ورک تعمیر پرینتر و چاپگر، همچنین شارژ کارتریج نیز با سفارش اینترنتی در محل قابل‌اجرا است.

شارژ کارتریج یک امر حرفه‌ای بوده که بهتر است توسط متخصصین امر انجام شود. اگر این کار توسط متخصصین امر انجام نشود ممکن است بیش از حد جوهر یا تونر داخل محل قرار گیرد و موجب کثیف شدن ظاهر دستگاه شما شود.

به هر حال تیم پین ورک قصد دارد شما با کمترین هزینه، کارتریج پرینتر خود را شارژ کنید. برای این منظور ابتدا دو روش شارژ کارتریج با تونر و جوهر را به کاربران عزیز آموزش می‌دهیم.

در نهایت اگر متوجه شدید کار سخت و زمان بری است و به متخصص امر احتیاج دارد بهتر است در عرض کمتر از ۲ دقیقه درخواست شارژ کارتریج پرینتر خود را ثبت کنید.
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر پرینتر و چاپگر از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تأییدتان، در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر می‌شود.

شارژ کردن کارتریج با جوهر

برخی از پرینترها و چاپگرها برای شارژ کارتریج به جوهر مخصوص احتیاج دارند. این امر بهتر است توسط متخصصین امر انجام شود. مخصوصا این روزها که کارها به‌صورت اینترنتی انجام می‌شوند.

کافی است درخواست خدمات شارژ کارتریج انواع پرینتر خود را در کمترین زمان ممکن در پین ورک ثبت کنید! پین ورک در سریع‌ترین زمان ممکن، با کیفیت‌ترین شارژ کارتریج را با کمترین هزینه در محل برای شما انجام می‌دهد.

با این حال تیم پین ورک مراحل انجام کار را در اختیار کاربران می‌گذارد، شاید کاربری مایل بود این کار تخصصی را یک بار امتحان کند.

۱٫ تهیه آنچه برای شارژ کارتریج با جوهر نیاز است؛

 • جوهر چاپگر: می‌توانید آن را از فروشگاه‌های کامپیوتری خریداری کنید.
 • یک سرنگ یک‌بار مصرف ۱ میلی‌لیتری: هرچه سوزن کوچک‌تر باشد، بهتر است.
 • کارتریج چاپگر شما: روش پر کردن برای اکثر کارتریج‌های جوهرافشان یکسان است. معمولا فرقی نمی‌کند چاپگر شما از چه نوع برندی باشد.

۲٫ محل کارتریج پرینتر شما؛

یک لکه سیاه روی برچسب سفید وجود دارد که پوشش رویی کارتریج را پوشش می‌دهد. در زیر لکه سیاه حفره‌ای وجود دارد که از طریق آن می‌توان جوهر را به داخل کارتریج تزریق کرد.

برای یافتن سوراخ می‌توانید برچسب را جدا کنید. یا به‌راحتی سوزن را وارد لکه سیاه‌رنگ بر روی برچسب کنید.

۳٫ حالا کارتریج را شارژ کنید؛

جوهر را به‌آرامی به داخل سرنگ بکشید و آن را به سوراخ تزریق کنید.

۴٫ چند نکته مهم در باب شارژ کردن کارتریج با جوهر؛

اندازه سوزن بسیار کوچک باشد. اگر خیلی سریع جوهر را به داخل سرنگ بکشید، شکاف هوا ایجاد می‌شود. شکاف‌های هوا موجب مسدود شدن کارتریج جوهر می‌شوند؛ بنابراین قبل از تزریق جوهر به سوراخ، اطمینان حاصل کنید که هیچ حباب هوایی وجود ندارد.

پر کردن مجدد با جوهر یا همان شارژ کارتریج یک کار نامرتب است. حتماً یک قطعه کاغذ یا روزنامه زیر کارتریج قرار دهید تا همه‌جا کثیف نشود.

معمولا توصیه می‌شود که کارتریج با ظرفیت تقریباً کامل پر نشود. اگر ظرفیت کارتریج شما ۱۹ میلی‌لیتر است، بهتر است آن را با ۱۵ میلی‌لیتر پر کنید. این امر برای جلوگیری از نشت جوهر و همچنین جلوگیری از کثیف کاری است.

به‌محض پر شدن کارتریج، باید اجازه دهید چند ساعت ثابت و بدون حرکت باشد. این امر موجب می‌شود تا جوهر در پایین اسفنج قرار بگیرد. اسفنج در داخل کارتریج قرار دارد و قابل‌مشاهده نیست.

تعمیر و شارژ کارتریج

شارژ کردن کارتریج با تونر

چاپگرها و پرینترهای معروف به لیزری معمولا با پودری موسوم به تونر شارژ می‌شوند. بهتر است این امر توسط متخصص امر انجام شود.

کافی است درخواست خدمات شارژ کارتریج انواع پرینتر خود را در کمترین زمان ممکن در پین ورک ثبت کنید!
پین ورک در سریع‌ترین زمان ممکن، با کیفیت‌ترین شارژ کارتریج را با کمترین هزینه در محل برای شما انجام می‌دهد.

با این حال تیم تخصصی تعمیر پین ورک نحوه شارژ کارتریج با تونر را با کاربران خود به اشتراک می‌گذارد. نحوه توضیح این‌گونه شارژ کردن با تونر کمی طولانی و تخصصی است. در اینجا به‌اختصار به آن اشاره می‌شود.

۱٫ آناتومی کارتریج تونری؛

بیشتر کارتریج‌های چاپگر لیزری حاوی فضای توخالی بزرگی به نام «قیف» هستند. این قیف پر از یک پودر خشک بسیار ریز بوده که به تونر معروف است.

قیف، تونر را به اجزای دیگری منتقل می‌کند که در نهایت باعث می‌شوند تا تونر به کاغذ چاپگر متصل شود. چاپگرها روش‌های مختلفی برای تعیین زمان مصرف تونر دارند. معمولا برای شارژ کارتریج باید قیف دستگاه را با تونر جدید پر کرد.

۲٫ تهیه تونر؛

تونر در بطری‌هایی فروخته می‌شوند که می‌توانید از آن برای پر کردن مجدد کارتریج یا همان شارژ کارتریج خود استفاده کنید.

مطمئن شوید که تونر مناسب چاپگر خود را تهیه کرده‌اید؛ زیرا هر چاپگر با توجه به نوع ساختی که دارد پودر مخصوص خود را می‌طلبد.

۳٫ یک سوراخ ایجاد کنید؛

برخی از پرینترها جایگاهی برای شارژ تونری دارند؛ اما بیش‌تر پرینترها این جایگاه سوراخ مانند را ندارند.
با استفاده از «ابزار بسته‌بندی مجدد تونر» می‌توان در عرض چند ثانیه یک سوراخ را مستقیماً درون قیف تونر ایجاد کرد بدون اینکه نیازی به جدا کردن و جمع‌آوری مجدد چرخ‌دنده‌ها باشد.

این ابزار بسته‌بندی مجدد تونر را می‌توان از فروشگاه‌های اینترنتی یا فروشگاه‌های کامپیوتری تهیه نمود.

شارژ کارتریج انواع پرینتر

این ابزار در اصل یک لحیم‌کاری است که نوک گردی را که از بالای قیف ذوب می‌شود گرم می‌کند. چرا فقط باید یک سوراخ ایجاد کرد؟
زیرا در غیر این صورت بیت‌های پلاستیکی قیف خراب شده، کارتریج شما را آلوده می‌کند.

در صورت نیاز می‌توانید از یک لحیم‌کاری با میخ گرم شده برای ایجاد دهانه نیز استفاده کنید. لحیم‌کاری با میخ سوراخ کوچک‌تری ایجاد می‌کند.

این‌گونه شارژ کارتریج با تونر کمی سخت می‌شود اما میخ یک وسیله همیشه در اختیار است.

مطمئن شوید که سوراخ در کنار قیف تونر دستگاه قرار دارد تا هنگام پر کردن مجدد در لبه آن قرار گیرد. اگر یک سوراخ در وسط ایجاد کنید، باید تونر را به‌صورت پهلو تکان دهید تا قیف به‌طور یکنواخت پر شود.

۴٫ قیف دستگاه را از ته‌مانده تونر قبلی خالی کنید؛

برخی پرینترها پیام تمام شدن تونر می‌دهند. با این حال نیز بهتر است قبل از اینکه قیف دستگاه را با تونر جدید پر کنید، تونر قدیمی را به‌آرامی از سوراخی که تازه ایجاد کرده‌اید با تکان دادن، خارج کنید تا تونر جدید با قدیمی مخلوط نشود.

۵٫ تونر را داخل قیف بریزید؛

برای این مرحله، کارتریج را به صورتی که سوراخ رو به بالا باشد، قرار دهید. به این ترتیب می‌توان قیف را از بالا پر کرد.

با استفاده از چراغ‌قوه خواهید دید که تونر چه حدی از قیف مخصوص دستگاه را پر کرده است. می‌توانید روی کارتریج ضربه بزنید تا تونر به‌طور مساوی‌تری در قیف دستگاه تنظیم شود.

تونر در شارژ کارتریج

هنگامی‌که سطح تونر به حفره رسید، یک تکه نوارچسب کاغذی را روی آن قرار دهید و تاریخ را روی نوار بنویسید تا بدانید آخرین بار چه زمانی پر شده است.

از نوارچسب پلاستیکی استفاده نکنید زیرا مانند نوارچسب کاغذی اطراف لبه‌های سوراخ را مسدود نمی‌کند. با استفاده از انگشت خود نوارچسب را به اطراف سوراخ فشار دهید تا مهروموم خوبی انجام شود.

شارژ کارتریج شما با تونر تمام شد. حالا کارتریج را داخل دستگاه قرار دهید. چندین بار دستگاه را خاموش روشن کنید تا دستگاه شما به کار بیفتد.

۶٫ چند نکته اساسی درباره شارژ کردن کارتریج تونری؛

 • اطمینان حاصل کنید که تونر قدیمی را خارج کرده و بعد تونر جدید را اضافه کنید.
 • تونر به‌راحتی همه‌چیز را فرا می‌گیرد و موجب کثیف کاری می‌شود. بهتر است مقداری روزنامه یا پارچه به درد نخور، زیر کارتریج بیندازید.
 • اگر تونر در اطراف بدنه کارتریج ریخت، به‌هیچ‌وجه آن را با آب تمیز نکنید، بیشتر کثیف‌کاری می‌شود. کافی است با پف کردن آن را تمیز کنید.
 • تونر جدید را با فشار داخل قیف دستگاه نریزید زیرا ممکن است به یک‌باره پر شود و دستگاه شما هم کثیف شود و هم بیش از حد پر شود.

با توجه به آنچه تا به حال گفته شد  فکر می‌کنید که شارژ کارتریج کار سختی است و سوراخ کردن کارتریج کار ساده‌ای نیست.

کافی است درخواست خدمات شارژ کارتریج انواع پرینتر خود را در کمترین زمان ممکن در پین ورک ثبت کنید! متخصصین ما در پین ورک این کار را به‌راحتی و به‌صورت حرفه‌ای به دو روش سوراخ کردن یا جدا کردن ریل‌های کارتریج اجرا می‌کنند.

زمان شارژ کارتریج

زمانی که پرینت کامل گرفته نمی‌شود، نوشته‌ها یکنواخت روی کاغذ چاپ نمی‌شوند زمان شارژ کارتریج فرا رسیده است. هیچ‌گاه نگذارید جوهر یا تونر کارتریج کامل تمام شود و بعد شارژ را انجام دهید. در این صورت ممکن است دستگاه شما آسیب ببیند.

آیا هم‌زمان با شارژ کردن کارتریج احتیاج به تعویض قطعه نیز هست؟

گاهی اوقات هم‌زمان با شارژ کارتریج احتیاج به تعویض برخی قطعات کوچک مانند درام کارتریج نیز هست. کافی است درخواست خدمات شارژ کارتریج انواع پرینتر خود را در کمترین زمان ممکن در پین ورک ثبت کنید!

یک کارتریج را چند بار می‌توان شارژ کرد؟

هر کارتریج را معمولا حدود ۲ تا ۳ بار می‌توان شارژ کرد. اگر از خدمات پین ورک در این زمینه استفاده کنید، به شما کمک می‌کنند تا از کارتریج پرینتر خود استفاده بهینه داشته باشید.

شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر یا چاپگر

تیم تخصصی پین ورک قادر است شارژ کارتریج انواع پرینترها با انواع برندها را انجام دهد. همچنین تیم پین ورک تعمیر انواع برندهای پرینتر شما در محل را به عهده می‌گیرد:

هزینه شارژ کارتریج در انواع پرینتر یا چاپگر

شارژ کارتریج در تیم تخصصی پین ورک بسیار تخصصی و باکیفیت انجام می‌شود. این خدمات با هزینه پایین و مقرون به‌صرفه برای انواع پرینتر شما انجام می‌شود.
کافی است درخواست خدمات شارژ کارتریج انواع پرینتر خود را در کمترین زمان ممکن در پین ورک ثبت کنید!

برای آگاهی بیشتر در این زمینه می‌توانید به جدول هزینه‌های شارژ کارتریج انواع پرینتر توسط تیم پین ورک در همین صفحه مراجعه کنید.

تعمیر و شارژ کارتریج در تمام نقاط تهران

پین ورک تمام خدمات مربوط به شارژ کارتریج انواع پرینتر شما را به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران انجام می‌دهد.

برخی از این محله‌ها عبارت‌اند از:

– تعمیر کارتریج انواع پرینتر در مرکز تهران؛

 • میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهر آرا و …

– تعمیر کارتریج انواع پرینتر در شمال تهران؛

 • فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، دارآباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و …

– تعمیر کارتریج انواع پرینتر در غرب تهران؛

 • آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و …

– تعمیر کارتریج انواع پرینتر در شرق تهران؛

 • تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و …

– تعمیر کارتریج انواع پرینتر در جنوب تهران؛

 • آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین و …

پین ورک؛ بهترین خدمات تعمیر کارتریج در تهران

درست است که به‌تازگی مراکز زیادی برای شارژ و تعمیر کارتریج در محل ایجاد شده‌اند. ما به‌طور خلاصه به شما می‌گوییم چرا باید خدمات مرکز تخصصی تعمیر پین ورک در محل را برای شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر خود انتخاب کنید.

استفاده از متخصصین حرفه‌ای:

با توجه به قیمت بالای تعویض کارتریج، شارژ کارتریج یک امر حرفه‌ای و تخصصی است. پین ورک با در نظر داشتن مسئولیت حرفه‌ای خود، افراد متخصص در این امر را برای ارائه بهترین خدمات در نظر گرفته است.

استفاده از متخصصین قابل اعتماد:

متخصصین شاغل در پین ورک دارای صلاحیت تأییدشده از طرف پین ورک هستند. می‌توانید به آن‌ها اعتماد کرده و آن‌ها را با اطمینان کامل به منزل یا محل کار خود راه دهید.

استفاده از قطعات اصل و باکیفیت:

پین ورک از قطعات اصلی و باکیفیت برای تعویض قطعات انواع پرینتر و کارتریج شما استفاده می‌کند.

خوش قول بودن:

مطمئناً شما هم با مراکز تعمیر و شارژ در محل که دارای متخصصین بدقول بوده‌اند برخورد داشته‌اید. تیم پین ورک همان ساعتی را که با مشتری هماهنگ می‌کند در محل حاضر می‌شود. دیگر نیازی به هماهنگی مجدد نیست.

قیمت شفاف:

قیمت‌ها و هزینه‌های پین ورک همیشه شفاف هستند، کافی است لیست قیمت‌ها را ببینید و سپس تصمیم بگیرید.

سهولت در ثبت سفارش:

ثبت سفارش در پین ورک بسیار ساده است. با صرف زمان کمتر از ۲ دقیقه این امر امکان‌پذیر است.

پشتیبانی دائمی:

پشتیبان‌های پین ورک به‌طور دائمی همراه شما خواهند بود. از زمان ثبت سفارش تا حضور متخصص امر و شارژ انواع پرینتر این پشتیبانی وجود دارد. پین ورک می‌خواهد مطمئن شود که سفارش شما بدون نقص و به‌طور کامل انجام شده است.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت پین ورک یا تماس با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ -۰۲۱ ثبت سفارش کنید.

حال درخواست تعمیر پرینتر خود را ثبت کنید!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر و شارژ کارتریج انواع پرینتر یا چاپگر از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تأییدتان، متخصص امر در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهد شد.

شارژ کارتریج را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - شارژ کارتریج

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?کارتریج چیست و چه کاربردی دارد؟
کارتریج در واقع منبع رنگ را در چاپگرها و پرینترها تامین می‌کند. کارتریج به دو صورت کارتریج‌های لیزری و کارتریج‌های جوهرافشان در بازار وجود دارد. به کارتریج‌های لیزری، تونر نیز گفته می‌شود. کارتریج‌ها با توجه به نوع دستگاه به شکل‌های متنوعی موجود است و هر دستگاه پرینتر، کارتریج مخصوص به خود را دارد.
?چگونه کارتریج اصلی (اورجینال) را از کارتریج تقلبی تشخیص دهیم؟
مدل‌های مختلفی از کارتریج لیزری وجود دارد که هر کدام کارتریج مخصوص به خود را دارا هستند. پرینترهای لیزری دارای کارتریج‌های قابل شارژ هستند و باید حتما به این نکته توجه داشته باشید که تنها کارتریج‌هایی که به صورت اورجینال تهیه شده‌اند قابل شارژ کارتریج می‌باشند. • وجود هولوگرام به صورت اتمی : در صورتی که هولوگرام به صورت برچسب روی کارتن کارتریج باشد و بتوانید به راحتی آن را جدا کنید، می‌توانید بفهمید کارتریج شما اورجینال نیست. • چک کردن شماره هولوگرام در سایت • مطابقت دادن شماره سریال جعبه کارتریج با کاست کارتریج
?قطعات اصلی کارتریج لیزری چیست؟
عمر مفید هر یک از این قطعات در حدود چاپ 2000 برگه است. • درام : وجود درام بر روی کیفیت چاپ بسیار موثر است. اگر پس از شارژ کارتریج با کیفیت پایین دستگاه مواجه شدید باید به تعویض درام بپردازید. • مگنت : مگنت باعث جذب تونر در کارتریج لیزری می‌شود. تونر بوسیله مگنت جذب شده و به درام می‌چسبد و طی فرآیندی بر روی کاغذ چاپ می‌شود. • فوم
?زمان مناسب تعویض کارتریج چاپگر پس از چه مدت می‌باشد؟
زمان تعویض کارتریچ چاپگر بستگی به نوع دستگاه و مدل آن دارد. اما بهترین زمان معمولا 6 ماه می‌باشد. این در صورتی است که پرینترهای با تکنولوژی بالا، پیغامی جهت تعویض کارتریج به شما می‌دهند اما پرینترهای قدیمی این ماهیت را ندارند و باید از روی کیفیت چاپ دستگاه متوجه زمان مناسب تویض کارتریج شد. برای مثال کارتریج چاپگر سیاه و سفید مدل اچ پی بعد از چاپ 2000 برگه نیاز به شارژ یا تعویض دارد اما چاپگرهای رنگی مدل اچ پی سریعتر نیاز به تعویض یا شارژ کارتریج پیدا می‌کنند. تصور اشتباهی که اغلب مشتریان دارند این است که اگر خیلی یکم از چاپگرهایشان استفاده کنند مثلا ماهی دو سه برگه، تا دوسال نیاز به تعویض و شارژ کارتریج پیدا نمی‌کنند. اما باید بدانید درصورتی که از چاپگرهای رنگی دست کم دوبار در هفته استفاده نکنید جوهر آن خشک می‌شود. بنابراین باید در مورد میزان استفاده از دستگاه و هم زمان تعویض کارتریج چاپگر اطلاعات کافی داشته باشید.
?شارژ کارتریج برای چه پرینترهایی انجام می‌شود؟
شارژ کارتریج تنها برای پرینترهای لیزری استفاده می‌شود. و به هیچ عنوان برای پرینترهایی جوهری قابل استفاده نیست و حتی به دستگاه آسیب می‌رساند. اما پرینترهای لیزری قابلیت شارژ کارتریج را دارا هستند با این حال تعداد دفعات شارژ کارتریج در پرینترهای لیزری نیز محدود می‌باشد.
?آیا پودری که برای شارژ کارتریج استفاده می‌شود اورجینال است؟
پودر شارژ کارتریج در هیچ مرکزی اورجینال نمی‌باشد. پودر اورجینال تنها توسط کمپانی کارتریج‌ها استفاده می‌شود و هیچ کمپانی پودر شارژ خود را در بازار عرضه نمی‌کند.
?کارتریج‌های پرینترهای لیزری چند بار قابلیت شارژ نمودن دارند؟
شارژ کارتریج تا زمانی که کارتریج شکستگی پیدا نکند و کیفیت چاپ آن پایین نیاید، ادامه دارد. اما اگر قطعه‌ای از کارتریج نیاز به تعویض پیدا کند از نظر هزینه مقرون به صرفه نیست و خرید کارتریج پیشنهاد می‌شود. و باید این نکته را بدانید که با هر بار شارژ کارتریج حدود ده درصد تعداد پرینت کاهش پیدا می‌کند و با هر بار شارژ این تعداد افزایش می‌یابد.
?هزینه شارژ کارتریج چگونه محاسبه می‌شود؟
قیمت شارژ کارتریج به مدل کارتریج، بزرگ و کوچک بودن کارتریج، کیفیت کارتریج و نوع پرینتر همه‌ی این عوامل ارتباط مستقیم با هزینه شارژ کارتریج دارند.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
227
خیر 232

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین