بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر پرینتر توشیبا

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر پرینتر توشیبا از پین ورک معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر پرینتر توشیبا

قیمت تعمیر پرینتر توشیبا

نام خدمت قیمت تومان
روشن نشدن پرینتر 150.000 - 200.000 تومان
خرابی کاغذ کش 50.000 تومان
کمرنگ بودن پرینت 70.000 تومان
وصل نشدن به سیستم 170.000 تومان
جمع شدن کاغذ 200.000 تومان
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
50 هزارتومان
70 هزارتومان
200 هزارتومان
 • در صورت نیاز به تعویض قطعات پرینتر، قطعه اصلی توسط تعمیرکار پین‌ورک خریداری شده و فاکتور خرید به مشتری ارائه خواهد شد.
 • هنگام ثبت سفارش اطلاعاتی چون مدل دستگاه، آدرس محل موردنظر ، مشکل دستگاه و... با نیروها درمیان بگذارید تا بهترین تعمیرکار با تجهیزات مناسب به محل شما اعزام شود.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر پرینتر توشیبا

 • تعمیر انواع پرینتر یا چاپگر در محل
 • نصب و راه اندازی پرینتر
 • تعمیرات انواع پرینتر های اداری، خانگی و مخصوص چاپ عکس
 • تعمیرات مدل های پرینترهای لیزری، حرارتی، سوزنی و جوهرافشان
 • تعمیر کارتریج خشک شده
 • شارژ کارتریج پرینتر

چرا تعمیر پرینتر توشیبا پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر پرینتر توشیبا با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر پرینتر پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

نیاز به تعمیر پرینتر توشیبا دارید؟ متخصیین ما در پین ورک با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه ی تعمیرات, بهترین و ارزان ترین گزینه برای تعمیرات پرینتر شما می باشند.

درخواست تعمیر پرینتر خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر پرینتر توشیبا از پین ورک معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهد بود.

آشنایی با محصولات توشیبا (TOSHIBA)

توشیبا (Toshiba Corporation) شرکت ژاپنی با بازار بین‌المللی در حوزه‌ی محصولات و خدمات الکترونیکی است که مرکز مدیریت آن در توکیو قرار دارد. محصولات و خدمات شرکت در حوزه‌های متعددی همچون سیستم‌ها و تجهیزات فناوری اطلاعات و ارتباطات، قطعات و مواد مورد نیاز صنعت الکترونیک، سیستم‌‌های قدرت، سیستم‌های زیرساختی صنعتی و اجتماعی، محصولات الکترونیکی مصرفی، لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی، تجهیزات اداری و سیستم‌های نورپردازی و لجستیک تولید و عرضه می‌شوند.

تاریخ تأسیس شرکت کنونی توشیبا به سال ۱۹۳۹ باز می‌گردد. در آن سال دو شرکت شیبائورا و توکیو دنکی با هم ادغام شدند که تاریخچه‌ای متعلق به قرن ۱۹ داشتند. هریک از شرکت‌های تشکیل‌دهنده‌ی توشیبا، از پیش‌گامان صنعت برق در ژاپن محسوب می‌شد.

نام ابتدایی شرکت جدید، Tokyo Shibaura Denki بود که در سال ۱۹۷۸ به Toshiba Corporation تغییر یافت. توشیبا در تاریخ فناوری به‌عنوان پیش‌گام تولید لپ‌تاپ شناخته می‌شود. به‌علاوه آن‌ها در صنعت LCD و نیمه‌هادی نیز از رهبران بازار محسوب می‌شوند. از دیگر محصولات پرطرفدار شرکت توشیبا می توان به پرینتر و دستگاه کپی توشیبا اشاره کرد.

مشکلات متداول پرینترهای توشیبا TOSHIBA

۱- چاپگر چاپ را متوقف می‌کند;

این یک مشکل رایج در مورد چاپگرهای توشیبا است. اگر کاربر چاپگر توشیبا هستید و با این مشکل روبرو هستید، ابتدا بررسی کنید که چاپگر به برق وصل شده است یا خیر. پس از بررسی آن، دوباره کلید را روشن کنید.

همچنین اگر اسناد شما عکس یا گرافیک زیادی داشته باشند این اتفاق می افتد. اکنون، منتظر لامپ روشن باشید و وقتی چشمک زدن متوقف شد و ثابت شد، شروع به چاپ کنید.

در صورت وجود کارهای چاپی حذف نشده زیاد، چاپگر نیز می تواند متوقف شود. اکنون شما باید کار چاپ را از صف حذف کنید و اکنون دوباره سعی کنید چاپ کنید.

۲- چاپگر آهسته چاپ می‌کند;

کند چاپ کردن پرینتر نیز مسئله مشترکی است که ممکن است باید با آن روبرو شویم. این امر بیشتر در صورتی اتفاق می افتد که بخواهید خروجی با کیفیت بالا چاپ کنید.

ساد‌ترین راه برای حل این مسئله این است که شما باید با رفتن به تنظیمات کیفیت چاپ را کاهش دهید. با انجام این کار، همراه با سرعت بخشیدن به چاپگر TOSHIBA، می توانید جوهر و تونر خود را نیز ذخیره کنید.

اگر در حال چاپ از یک وب سایت هستید، می توانید این کار را با حذف گرافیک از سند خود انجام دهید.

۳- پرینتر نامشخص چاپ می‌کند;

وقتی هد چاپ به دلیل جوهر خشک شده مسدود است. دیگر نمی تواند یک خروجی چاپی شفاف به شما بدهد. بیشتر در چاپگرهای جوهر افشان دیده می شود که معمولاً مورد استفاده قرار نمی گیرند. همراه با چاپ کمرنگ، بعضی اوقات می توانید خطوط و نقاط افقی چاپ را ببینید.

برای حل این مشکل، با استفاده از برنامه کمکی، باید جوهر خشک شده را پاک کنید. پس از آن، یک صفحه را امتحانی چاپ کنید. بعضی اوقات به دلیل سطح پایین جوهر اتفاق می افتد. بنابراین، اگر علت آن است کارتریج های جوهر را عوض کنید.

در صورت رفع نشدن مشکل با متخصصین ما در پین ورک تماس بگیرید.

۴- مچاله شدن کاغذ در پرینتر;

همچنین این یک مسئله رایج در مورد پرینتر است که می توانید همراه با توشیبا و یا در همه چاپگرها مشاهده کنید. وقتی چاپگر با این مشکل روبرو است، می توانید پیام یا زنگ هشدار را مشاهده کنید که به شما در مورد گرفتگی کاغذ اطلاع می دهد.

با مشاهده آن، فوراً چاپگر را خاموش کرده و از پریز برق جدا کنید. پس از آن، کاغذ گیر کرده را به آرامی و بدون لمس فیلم یا ریل بیرون بیاورید و به خاطر داشته باشید که هیچ قطعه کاغذی نباید داخل آن باقی بماند.

در صورت حل نشدن مشکل متخصصین ما در پین آماده خدمت رسانی به شما هستند. کافیست درخواست تعمیر پرینتر خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر پرینتر توشیبا از پین ورک معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهد بود.

عیب یابی و تعمیرات پرینترهای توشیبا TOSHIBA

تعمیر چاپگر توشیبا در گروه نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم بندی می شود. تعمیرات نرم افزاری عموما مربوط به عدم نصب درایو مربوط به پرینتر است. این مشکل باعث عدم دریافت دستور پرینت از کامپیوتر می شود و به طور کلی در این زمان دستگاه تنها روشن شده اما پرینت نمی گیرد.

برای تعمیر چاپگر توشیبا در صورت بروز این مشکل لازم است درایو مربوط به مدل پرینتر مورد استفاده ی شما برر وی لپ تاپ و کامپیوتر نصب شود. عدم عملکرد پرینتر در صورت روشن بودن دستگاه یکی از رایج ترین مشکلات پرینتر ها می باشد. مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر نیز از رایج ترین اختلالات این دستگاه به شمار می رود. این مشکل معمولا به دلیل متناسب نبودن اندازه ی کاغذ وارد شده به دستگاه به وجود می آید.

برای رفع این مشکل لازم است پرینتر را باز کرده و پس از خارج کردن محفظه ی کارتریج برگه ی مچاله شده یا گیر کرده در پرینتر را خارج کنید. در صورتی که قادر به رفع این مشکلات نبودید می توانید با متخصصین ما در پین ورک تماس بگیرید. در کوتاهترین زمان در محل حاضر می شوند و مشکلات پرینتر شمارا رفع خواهند کرد.

۱٫ تعمیرات لیزر پرینتر توشیبا TOSHIBA

تارشدن تصویر پرینت شده از جمله نشانه های خرابی یونیت لیزر پرینتر توشیبا می باشد. به منظور آشنایی شما با عوامل موثر در خرابی یونیت لیزر پرینتر، با استناد به تجربیات کارشناسان مرکز تعمیر تخصصی پین ورک، به ذکر مواردی می پردازیم که موجب خرابی یونیت لیزر می شوند.

 • سوکت یونیت لیزر شکسته است.
 • پین آینه از جایگاه اصلی آن خارج شده است.
 • لنز دستگاه کثیف و غبارآلود شده است.
جهت بررسی پرینتر توشیبا و برطرف نمودن مشکلات فوق، می توانید جهت تعمیر لیزر پرینتر توشیبا با متخصصین ما در پین ورک تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان برای رفع مشکل شما اقدام کنند.
کارشناسان پس از عیب یابی و تشخیص مشکل ایجاد شده اقدام به تعمیر یونیت لیزر پرینتر توشیبا خواهند نمود.

۲٫ تعمیرات درام پرینتر توشیبا TOSHIBA

به طور کلی تعمیر درام پرینتر توشیبا زمانی امکان پذیر است که تکنسین از نحوه ی کارکرد دستگاه اطلاع داشته باشد. قطعه ی درام از جنس سلنیوم و یا مواد دارای حساسیت نسبت به نور پوشیده شده است که این مواد هادی الکتریسیته می باشند. برای آگاهی از زمان تعویض و یا تعمیر درام پرینتر توشیبا لازم است به کیفیت برگه ی چاپ شده و وجود خطوط و نقاط اضافه بر روی آن توجه داشته باشید.

هر درام پس از ۳بار شارژ کارتریج به تعویض نیاز دارد. مرکز تخصصی پین ورک پس از عیب یابی دقیق و بررسی مشکل پیش آمده برای درام نسبت به تعمیر و تعویض این قطعه اقدام می کند.  به یاد داشته باشید هرگونه خطا به هنگام تعویض و تعمیر درام پرینتر سایر قطعات را تحت تاثیر قرار داده و عملکرد آن را با اختلال مواجه می کند. پس این کار را به تعمیرکاران با تجربه بسپارید.

۳٫ تعمیر مین برد پرینتر توشیبا TOSHIBA

اگر دستگاه پرینتر شما اصلا روشن نشد یا در خوشبینانه‌ترین حالت ممکن روشن شد اما هیچ عملکردی از خودش نشان نداد، مطمئن باشید که مین برد آن خراب شده است. اگر با مین برد و عملکرد آن در دستگاه پرینتر آشنایی ندارید.

لازم است بدانید که مین برد، اصلی‌ترین قطعه دستگاه پرینتر است که تمامی درخواست‌های کاربر را دریافت نموده و به سایر بخش‌ها و قطعات پرینتر منتقل می‌کند.

علاوه‌بر این بین تمامی بخش‌های سخت‌افزاری دستگاه پرینتر ارتباط برقرار می‌کند. با این وجود زمانی که مین برد پرینتر دچار اختلال شود، بازدهی و عملکرد این دستگاه به شدت کاهش پیدا می‌کند.

یکی از تخصصی‌ترین خدمات مرکز تخصصی پین ورک، تعمیر مین برد پرینتر است. درصورتی که پرینتر شما روشن نشد یا اینکه روشن شد اما هیچ یک از دستورات را انجام نداد. بهتر است با مرکز تعمیرات تخصصی پرینتر پین ورک تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز جهت تعمیر پرینتر توشیبا به محل مورد نظر اعزام شوند.

تعمیر مین برد پرینتر توشیبا

۴٫ تعمیرات فیوزینگ پرینتر توشیبا TOSHIBA

جالبه بدونین که فیوزینگ، یکی از مهم ترین بخش های پرینتر و دستگاه کپی محسوب میشه. این قطعه حرارت مورد نیاز تونر رو بهش منتقل می کنه و به این ترتیب، این ماده رو برای چسبیدن روی کاغذ آماده می کنه.

اگر دقت کرده باشید وقتی برگه از پرینتر بیرون میاد گرمه؛ این گرما توسط همین فیوزینگ ایجاد میشه. حرارت خیلی زیادی لازمه تا تونر روی سطح برگه بچسبد و محتوای مورد نظر رو روی اون چاپ کنه و فیوزینگ با تامین این حرارت، باعث میشه که ما بتونیم با پرینتر کار کنیم.

نکته جالبی که در مورد فیوزینگ پرینتر توشیبا وجود داره اینه که سرعتش انقدر بالاس که مانع از ایجاد جرقه و سوختن برگه میشه. در واقع این قطعه اونقدر سریع میچرخه، که اصلا فرصت جرقه زدن نداره. به خاطر نقش کلیدی این قطعه در کار چاپگر، باید در اسرع وقت اونو تعمیر کنین. متخصصین ما در پین ورک ، فیوزینگ رو به بهترین شکل ترمیم می کنن و به این ترتیب، مشکلات پرینتر توشیبا شما را برطرف می کنن.

 

تعمیر یونیت فیوزینگ پرینتر توشیبا

۵٫ تعمیرات کاغذ کش پرینتر توشیبا TOSHIBA

در صورت بروز خرابی در کاغذکش، توصیه می‌شود پیش از تماس با مرکز تعمیرات پین ورک، موارد درج شده در بخش زیر را بر روی دستگاه پیاده و امتحان نمایید. توجه داشته باشید که نکات ذکر شده در بخش زیر جهت تعمیر کاغذ کش پرینتر توشیبا را با دقت انجام دهید تا آسیبی به سایر بخش های دستگاه وارد نشود.

در صورت مواجهه با اشکال در حین پیاده‌سازی هر یک از موارد زیر، از اعمال فشار و دستکاری دستگاه خودداری کرده و با کارشناسان تعمیر پرینتر تماس بگیرید.

 • کابل برق را از پرینتر جدا نمایید و اجازه بدهید پرینتر خنک شود.
 • در تونر کارتریج را باز نمایید و تونر کارتریج را در آورید.
 • محل غلطک کاغذ کش را پیدا نمایید.
 • خارهای کوچک سفید رنگ کنار غلطک کاغذ کش را با انگشت به سمت بیرون فشار دهید و غلطک کاغذ کش را به سمت بیرون بچرخانید.
 • به آرامی غلطک کاغذ کش را بیرون بیاورید.
 • غلطک کاغذ کش جدید را در شکاف غلطک کاغذ کش قبلی قرار دهید.
 • نکته: زائده های دایره ای و مستطیلی دوطرف غلطک کاغذ کش قبلی قرار دهید.
 • بالای غلطک کاغذ کش را بچرخانید تا غلطک کاغذ کش در محل خود قفل شود.
 • تونر کارتریج را در محل خود قرار دهید و در تونر کارتریج را ببندید.
 • کابل برق را به دستگاه وصل نموده و دستگاه را روشن نمایید.
 • در صورتی که اشکال ایجاد شده در دستگاه مرتفع نشد می توانید با متخصصین ما در پین ورک تماس بگیرید.

 

۶٫ شارژ کارتریج لیزری توشیبا

کارتریج‌های لیزری دارای دو بخش تونر و درام هستند. در برخی پرینترها این دو بخش در یک کارتریج جای می‌گیرند و در برخی دیگر هم به مجزا و در دو کارتریج هستند. تونرها در پرینترهای لیزری در ۴ رنگ قرمز، مشکی، آبی و زرد موجود هستند.

در صورت رنگی بودن پرینتر. دستگاه شامل هر ۴ رنگ و در صورت سیاه و سفید بودن، دستگاه تنها شامل رنگ مشکی است.

۷٫ شارژ کارتریج جوهرافشان توشیبا

در کارتریج جوهر افشان هم مانند کارتریج لیزری دو بخش وجود دارد که شامل جوهر و هد است. وجود ۴ رنگ در پرینتر جوهر افشان الزامی است. سایر رنگ ها از تلفیق آنها با هم به وجود می آید. این ۴ رنگ در برخی پرینترها در دو کارتریج قرار دارند. به این صورت که ۴ رنگ آّبی، قرمز و زرد در یک کارتریج و رنگ مشکی در یک کارتریج دیگر قرار دارد.

برای استفاده از خدمات تعمیرات پین ورک، کافیست درخواست تعمیر پرینتر خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر پرینتر توشیبا از پین ورک معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهد بود.

تعمیر پرینتر توشیبا

تعمیر پرینتر توشیبا TOSHIBA در محل

پین ورک یکی از مجهزترین و تخصصی ترین مراکز تعمیرات پرینتر توشیبا مکانیکی و الکترونیکی است. این مرکز با بیش از ۲۰ سال سابقه، خدمات خود را در زمینه تعمیرات تخصصی کلیه پرینترهای لیزری، سوزنی، جوهر افشان، چند کاره و هد انواع پرینتر در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین هزینه در منزل یا محل کار شما تعمیر می کند.

کلیه تعمیرات زیر نظر متخصصین آموزش دیده صورت می گیرد و با پرداخت هزینه طبق نرخ اتحادیه خیال شما را از بابت هزینه های اضافی راحت می کنیم. همچین ما قادر به تعمیرات انواع پرینتر با برندهای مختلف هستیم. از جمله:

انواع خدمات تعمیرات پرینترهای توشیبا TOSHIBA

 • تعمیرات کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی پرینتر های جوهرافشان، لیزری، سوزنی و حرارتی.
 • سرویس تخصصی کلیه قطعات پرینتر جهت بهینه سازی عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک قطعات.
 • انجام آزمایشات جامع جهت تست کلیه قطعات و کارکرد آنها در پرینتر.
 • نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید از جمله نرم افزار درایور و ماژول های جانبی پرینتر.
 • ارائه گزارش در خصوص صحت عملکرد و کارکرد تجهیزات و جزئیات مربوط به پرینتر.
 • تفکیک کلیه اجزاء مکانیکی پرینتر جهت تشخیص قطعات معیوب و تعمیرات آنها با استفاده از ابزار دستی و برقی.
 • تست محتوایی و پایه ای اختلالات جهت تشخیص شکستگی های برد الکترونیکی با استفاده از اسیلوسکوپ، سیگنال ساز، آمپرسنج، ولت متر و نرم افزارهای عیب یابی تخصصی.
 • بروز رسانی قطعات و کیت های پرینتر در صورت ارائه از سوی کمپانی های سازنده جهت رفع اختلالات احتمالی و بهره گیری از کلیه امکانات دستگاه چاپگر.
 • مشاوره و راهنمایی مصرف کنندگان در خصوص عملکرد دستگاه های چاپگر، نگهداری آنها و سرویس های زمانبندی شده دوره ای.
 • حذف و نصب مجدد نرم افزار درایور پرینتر جهت برطرف نمودن اختلالات موجود و سازگاری بیشتر با سیستم عامل.
 • گرد زدایی، روغن کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه سازی عملکرد پرینتر و نگهداری آن و همچنین پیشگیری از ازکارافتادگی آن.
 • شارژ مواد مصرفی چاپگر ها از توسط تونر، جوهر و یا تانک های افزایش حجم جوهر.
 • بررسی اسناد فنی پرینتر ها از جمله الگوهای استفاده کاربری، نمودار ها و شماتیک ها جهت نگهداری بهینه پرینتر ها.

هزینه تعمیرات پرینتر توشیبا TOSHIBA در پین ورک

لیست قیمت در جدول بالای صفحه به صورت حدودی در اختیار شما عزیزان قرار دارد. اغلام دقیق قیمت و هزینه ی تعمیر و تعویض قطعات پرینتر توشیبا TOSHIBA شما. بعد از ثبت سفارش و مدل دستگاه شما و میزان خرابی پرینتر, توسط پشتیبانی ۲۴ ساعته به شما اعلام می گردد.

نگران هزینه های اضافی نباشید, در پین ورک هیچ گونه هزینه اضافی از شما دریافت نمی شود. تمامی هزینه ها طبق نرخ اتحادیه بوده و در صورت تعویض قطعات توسط تعمیرکاران ما, ضمانت نامه کتبی ۳ ماه الی ۱۲ ماهه تقدیم شما می گردد.

چرا پین ورک را انتخاب کنیم؟

مزایای استفاده از پین ورک زیاد است، اما به طور خلاصه می‌توان گفت:

پین ورک تعمیرکاران و متخصصین آموزش دیده با بیش از ۱۰سال سابقه کاری در زمینه لوازم الکترونیکی, از جمله تعمیر پرینتر توشیبا TOSHIBA در اختیار دارد.

ما دارای چندین مرکز با تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه در تهران هستیم. که می‌توانند همه‌ی مشکلات و ایرادات پرینتر را با هر نوع برند و مدلی تعمیر کنند.

در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکار ما در محل حاضر می شود. اولویت ما تعمیر قطعات لوازم الکترونیکی شما است و در صورت لزوم با قطعات اورجینال تعویض می گردد.

در پین ورک هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی‌کنید و در پایان کار ضمانت نامه تعمیر یا تعویض قطعات در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد.

از مهمترین دلایل اینکه چرا باید تعمیرات پرینتر خود را به پین ورک بسپاریم، عبارتند از:

۱٫ سرعت در ارائه خدمات:

با ثبت سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن یک متخصص برای شما تعیین میگردد. پس از هماهنگی و تاییدتان در کمتر از ۱ ساعت برای تعمیر در محل حاضر می شود.

۲٫ متخصصان با تجربه:

پین ورک با بیش از ۸۰۰۰ مختصص و تعمیر کار در زمینه تعمیرات لوازم الکترونیکی مطمعن ترین انتخاب برای شما می باشد.

۳٫ هزینه‌های منصفانه:

در پین ورک تمامی هزینه ها زیر نظر اتحادیه بوده و شما هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی کنید.

۴٫ اولویت با تعمیر قطعات:

تلاش ما بر این است که قطعات معیوب دستگاه شما تعمیر گردد, تا از هزینه های اضافی جلوگیری شود. در صورت نیاز به تعویض با قطعات اصلی و اورجینال تعویض میگردند.

۵٫ گارانتی خدمات:

تعمیرات و تعویض قطعات پرینتر توشیبا شما در پین ورک از ۳ ماه الی ۱۲ ماه شامل گارانتی می شود. در پایان کار ضمانت نامه تعویض قطعات به شما تقدیم می گردد.

تعمیرات پرینتر توشیبا TOSHIBA در تهران

 • تعمیرات پرینتر توشیبا TOSHIBA در غرب تهران

شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر،شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک، آزادی. فردوس، دهکده المپیک, شهرک امیر کبیر، کن, ورد آورد.

 • تعمیرات پرینتر توشیبا TOSHIBA در شرق تهران

تهران نو، تهران پارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد. حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد.

 • تعمیرات پرینتر توشیبا TOSHIBA در شمال تهران

تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان. مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌آباد, مبارک‌آباد، اقدسیه، زعفرانیه. آجودانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد، پونک. سعادت آباد، شهرک غرب، ونک, جنت آباد.

 • تعمیرات پرینتر توشیبا TOSHIBA در مرکز تهران

یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا. توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان.

 • تعمیرات پرینتر توشیبا TOSHIBA در جنوب تهران

مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی آباد، نعمت‌آباد، یاخچی آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت آباد. منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت آباد,شهرک رسالت,بازار چینی فروشان کیان شهر. یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

برای استفاده از خدمات تعمیرات پین ورک، کافیست درخواست تعمیر پرینتر خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر پرینتر توشیبا از پین ورک معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهد بود.

تعمیر پرینتر توشیبا را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر پرینتر توشیبا

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?پرینتر توشیبا چاپ نمی‌کند
یکی از مشکلات رایج در اکثر پرینترها، عدم چاپ کردن برگه است که دلایل مختلفی برای بروز این مشکل وجود دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. متصل نبودن کابل به سیستم یا پرینتر، عدم اتصال پرینتر به شبکه وای فای درست (درصورتی‌که از پرینتر بیسیم استفاده می‌کنید)، مشکلات ویندوز.
?چاپ دوطرفه انجام نمی‌شود
یکی دیگر از مشکلات رایج در حوزه چاپ با پرینترهای توشیبا، عدم چاپ دوطرفه است. برای رفع این مشکل ابتدا لازم که به آدرس زیر در تنظیمات پرینتر خود مراجعه کرده "Setting mode" → [System Settings] → [Paper Type Registration] و در بخش تیک گزینه [Disable Duplex] را بردارید.
?در صورت راضی نبودن از خدمات پین ورک، چه می‌توان کرد؟
دغدغه پین ورک همواره رضایت مشتری و خیال آسوده شما برای سفارش خدمات آنلاین منزل است. درصورتی‌که به هر دلیلی از کیفیت کار رضایت نداشته باشید، پین ورک تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری انجام می‌دهد.
?چرا باید پین ورک را انتخاب کنیم؟
پین ورک با در اختیار داشتن بیش از 8000 متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و الکترونیکی در همه نقاط تهران, سهولت انتخاب بهترین تعمیر کار فقط با چند کلیک ساده, هزینه های منصفانه, گارانتی تعویض قطعات اصلی, به آسانی و با کیفیت بالا آماده خدمت رسانی و تعمیر لوازم برقی شما است.
?ثبت سفارش تعمیر پرینتر توشیبا در پین ورک، چگونه انجام می‌شود؟
شما لازم نیست برای ثبت سفارش خود در این نمایندگی مبلغی پرداخت کنید و می‌توانید در هزینه‌های جانبی صرفه‌جویی کنید. تنها لازم است از طریق سایت و از طریق اپلیکیشن پین ورک اقدام به ثبت سفارش خود نمایید. درخواست سفارش شما توسط پشتیبانان پین ورک تکمیل می‌شود و در صورت به توافق نرسیدن با متخصص، سفارش شما به‌صورت رایگان لغو می‌شود.
?هزینه خدمات تعمیر پرینتر توشیبا در پین ورک چگونه محاسبه می‌شود؟
پس از ثبت اولیه سفارش که به‌صورت کاملاً رایگان در سایت یا اپ پین ورک صورت می‌گیرد، متخصصین پرینتر توشیبا ما با شما تماس خواهند گرفت و قیمت تعمیر پرینتر توشیبا را به شما اعلام می‌کنند. این هزینه توسط متخصص با توجه نوع خرابی پرینتر توشیبا محاسبه می‌شود. درصورتی‌که با متخصص به توافق رسیدید ثبت سفارش شما کامل می‌شود.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
145
خیر 132

2 دیدگاه

  یسنا شیوایی 3 سال پیش

  سلام وقت بخیر خدمات دهی شما در محل خانی اباد تهران هم صورت میگیرد؟

  فاطمه مهدی پور 3 سال پیش

  سلام و عرض ادب خدمت شما شرکت پین ورک در ۴ محدوده شرق غرب شمال و جنوب تهران خدمات رسانی میکنند و منطقه خانی ابادنو هم خدمات رسانی داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین