بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعویض شیشه اجاق گاز

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه،یک متخصص در زمینۀ تعویض شیشه اجاق گاز از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعویض شیشه اجاق گاز

قیمت تعویض شیشه اجاق گاز

نام خدمت قیمت تومان
تعویض ترانس 75.000 تومان
تعویض بویین 50.000 تومان
تعویض ترموکوبل 45.000 تومان
تعویض سیم ترموکوبل 50.000 تومان
تعویض سر شعله 40.000 تومان
تعویض شیشه 70.000 تومان
سرویس کامل 150.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
40 هزارتومان
100 هزارتومان
150 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

یکی از نادرترین مشکلاتی که ممکن است برای اجاق‌گاز شیشه‌ای و صفحه‌ای اتفاق بیفتد، شکستن شیشه آن‌ است که در صورت آسیب، نیاز به تعویض شیشه اجاق‌ گاز خواهید داشت. صفحه اجاق گاز یکی از قسمت‌هایی است که تنوع بسیاری در این اثاث منزل دارد و به آن زیبایی دو چندانی می‌بخشد.
صفحه شیشه‌ای، صفحه چدنی، صفحه استیلی و … یکی از مدل‌های بسیار پر طرفدار صفحه اجاق گاز، صفحات استیل هستند که با وجود طرفداران پر تعداد، بسیار عمر کوتاهی دارند که اگر جنس این صفحه از استیل بسیار باکیفیت باشد مصرف کنندگان می‌توانند به آن اعتماد کنند. صفحه شیشه‌ای از مدل‌هایی است که بسیار خریداری می‌شود به دلیل مدل لوکس و زیبا بودن که در رنگ‌های متفاوتی تولید می‌شود.

برای اجتناب از پیش آمدن هر گونه مشکل برای صفحات اجاق گازها باید از قرار دادن وسایل و قابلمه‌های بسیار سنگین بر روی آن خودداری کنید و اجازه ندهید لکه‌های چربی برای مدت زمان طولانی بر روی این صفحات باقی بمانند. در هر صورت اگر مشکلی برای اجاق گاز شما پیش آمد، نگران نباشید؛ پین ورک؛ مرکز معتبر تعمیرات انواع اجاق ‌گاز آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در جهت تعویض شیشه اجاق ‌گاز شماست.

کافیست درخواست تعمیر اجاق گاز خود را در پین ورک ثبت کنید.! زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعویض شیشه اجاق گاز از شرکت ما معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهد بود.

تعمیر اجاق گاز

دلایل شکستن شیشه اجاق گاز و نیاز به تعویض شیشه اجاق گاز

خیلی کم پیش می‌آید که شیشه گاز بشکند و دلایل گوناگونی وجود دارد برای این موضوع، اما برای اینکه هرگز به چنین مشکلی برخورد نکنید، بهتر است از برندهای معتبری خرید کنید. برخی دلایل شکستن شیشه اجاق گاز عبارتند از:

۱٫ عدم تناسب اندازه ظرف پخت و پز با سرشعله

هر سرشعله از اجاق گاز برای نوعی ظرف پخت و پز طراحی شده که در صورت گذاشتن ظرف بزرگتر روی آن شعله، احتمال شکستن شیشه به دلیل برگشت حرارت به سطح شیشه، وجود خواهد داشت.

۲٫ عدم جاسازی درست اجاق گاز صفحه‌ای بر روی کابینت

زمانیکه جای قرارگیری اجاق گاز صفحه‌ای بر روی کابینت درست برش نخورده باشد و الگوی برش گاز خیلی بزرگتر یا حتی کوچکتر باشد، از آنجاکه شیشه گاز نسبت به تغییر سایز بسیار حساس است، در اثر کوچکترین تغییر دما یا فشاری، شیشه اجاق گاز می‌شکند.

۳٫ خرید اجاق گاز غیراستاندارد و از برندهای متفرقه

امروزه اجاق گاز صفحه‌ای شیشه‌ای به دلیل زیبایی و سهولت استفاده، طرفداران زیادی دارد، اما باید بدانید که تنها اجاق گازهای استاندارد و از برندهای معتبر، کمترین آسیب را می‌بینند و نیاز به تعویض شیشه اجاق گاز، به حداقل خواهد می‌رسد.

خدمات تعمیر اجاق گاز صفحه‌ای در پین ورک

خدمات ارائه‌شده در پین ورک در حوزه تعمیر و تعویض شیشه اجاق‌گاز شامل؛ تعمیر شیشه اجاق‌گاز نارسانا، تعویض شیشه شکسته و… است. سایر خدمات تعمیرات اجاق گاز در پین ورک عبارتند از:

 • تعویض ترانس
 • تعویض بویین
 • تعویض ترموکوبل
 • تعویض سیم ترموکوبل
 • تعویض سر شعله
 • تعویض شیشه
 • و…

خدمات پین ورک در حوزه تعویض شیشه اجاق‌ گاز، بسیار گسترده است و شامل خدماتی همچون؛ تعویض شیشه اجاق‌ گاز توکار، تعویض شیشه اجاق گاز رومیزی، تعویض شیشه اجاق گاز استیل، تعویض شیشه اجاق گاز صفحه‌ای و.. است که برای بهره‌مندی از این خدمات با ما در پین ورک با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ در تماس باشید و یا درخواست تعمیر اجاق گاز خود را در اپلیکیشن رایگان و یا وبسایت پین ورک ثبت کنید.! زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعویض شیشه اجاق گاز از شرکت ما معرفی می‌گردد.
بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهد بود.

نحوه تعویض شیشه اجاق گاز

برای تعویض شیشه اجاق گاز صفحه‌ای باید کامل شیشه جدید تهیه کنید. شیشه گاز رومیزی سایزها و انواع مختلفی دارد و با کیفیت‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شود. اگر روزانه زمان زیادی را در آشپزخانه سپری می‌کنید و ساعات استفاده‌تان از گاز زیاد است، بهتر است برای تعویض شیشه اجاق گاز با کارشناسان خبره پین ورک، مشورت نمایید.

پین ورک؛ نمایندگی تعمیرات انواع اجاق‌گاز با در اختیار داشتن بهترین نیروهای تعمیر اجاق‌گاز آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در محل موردنظر شماست. برای استفاده از این خدمات تنها کافی است به سایت یا اپ پین ورک مراجعه کرده و درخواست تعمیر اجاق گاز خود را در پین ورک ثبت کنید.! زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعویض شیشه اجاق گاز از شرکت ما معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهد بود.

هزینه خدمات تعمیرات اجاق گاز 

هزینه تعمیرات اجاق گاز در مرکز پین ورک به عنوان یکی از مراکز معتبر و مجاز تعمیرات لوازم خانگی با توجه به نرخ تصویب شده در اتحادیه مربوطه مشخص می‌گردد. این امکان برای تمامی کاربران وجود دارد تا بتوانند اطلاعات دقیقی را از هزینه و نرخ تعمیرات اجاق گاز با مراجعه به صفحه قیمت تعمیرات سایت به دست آورند. هزینه‌های تعمیرات عمدتاً شامل این موارد می‌شوند:

 • دستمزد تعمیرکار
 • هزینه تعویض قطعات
 • هزینه ایاب و ذهاب تکنسین ها
 • نوع خرابی اجاق گاز
 • برند اجاق گاز
 • میزان و شدت آسیب دیدگی دستگاه
 • نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات
 • و…

به این نکته مهم توجه داشته باشید که با در نظر داشتن نوسانات اخیر در تعیین هزینه‌های تعمیرات لوازم خانگی، تعرفه خدمات عیب یابی شامل فراز و فرودهایی خواهد بود. برای اطلاع از دقیق‌ترین جزئیات هزینه تعمیرات اجاق گاز در پین ورک پس از بررسی لیست هزینه ها در ابتدا این صفحه، برای کسب اطلاعات دقیق تر با کارشناسان پین ورک با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید.

تنها کافی‌ست درخواست تعمیر اجاق گاز خود را ثبت کنید!
در کمتر از ۱۵دقیقه، تعمیرکار حرفه‌ای پین ورک برای تعویض شیشه اجاق گاز توسط کارشناسان ما تعیین و به شما معرفی می‌گردد. در نهایت بعد از تایید شما، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان ممکن در محل مورد نظرتان حاضر خواهد شد.

چرا تعویض شیشه اجاق گاز را به پین ورک بسپاریم؟!

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر اجاق گاز پیلوت با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می‌گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +۸۰۰۰ نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده‌اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده‌اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می‌گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر اجاق گاز پین ورک ۴٫۷۸ از ۵ می‌باشد.

مزایای استفاده از خدمات پین ورک

۱٫ بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

۲٫ حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیازدهی همواره بررسی می‌گردد.

۳٫ قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

۴٫ پیگیری ۲۴ ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز در تمام نقاط تهران

خدمات تعمیر اجاق گاز در پین ورک تنها محدود به یک نقطه یا بخش خاص از تهران نیست. تکنسین‌های تعمیرات پین ورک خدمات حرفه‌ای را به ساکنین کرج و سراسر مناطق تهران، ارائه می‌دهند.

۱٫ نمایندگی تعویض شیشه اجاق گاز در شمال تهران

الهیه، نیاوران، فرمانیه، اقدسیه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، بلوار ارتش، محمودیه، زعفرانیه، ولنجک، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و …

۲٫ نمایندگی تعویض شیشه اجاق گاز در جنوب تهران

آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، امام خمینی، شهرک ولیعصر، وحدت اسلامی، میدان قزوین و …

۳٫ نمایندگی تعویض شیشه اجاق گاز در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سیدخندان، فرجام، امامت، پیروزی، لواسانات، نیرو هوایی و …

۴٫ نمایندگی تعویض شیشه اجاق گاز در غرب تهران

آریاشهر، اشرفی اصفهانی، جنت آباد، دهکده المپیک، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی، تهرانسر و …

۵٫ نمایندگی تعویض شیشه اجاق گاز در مرکز تهران

کریم خان، انقلاب، حسن آباد، مطهری، عباس آباد، شهرآرا، گیشا، امیرآباد و …

نحوه ثبت سفارش در پین ورک

ثبت سفارش در پین ورک برای خدمت تعویض شیشه اجاق ‌گاز کاملاً رایگان صورت می‌گیرد. برای ثبت سفارش هم می‌توانید از طریق وبسایت و هم از طریق اپلیکیشن پین ورک اقدام نمایید. پس از ثبت اولیه سفارش همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و نحوه انجام خدمت را به شما توضیح خواهند داد، درصورتی‌که با متخصص به توافق برسید، درخواست سفارش شما توسط پشتیبانان پین ورک تکمیل می‌شود در غیر این صورت سفارش شما به‌صورت رایگان لغو خواهد شد.

در هر حال در صورت نیاز به تعویض شیشه اجاق گاز، کافیست درخواست تعمیر اجاق گاز خود را در پین ورک ثبت کنید.! زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر اجاق گاز از شرکت ما معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهد بود.

تعویض شیشه اجاق گاز را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعویض شیشه اجاق گاز

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?علت شکسته شدن شیشه اجاق‌گاز چیست؟
توجه داشته باشید که هر سر شعله از اجاق‌گاز برای ظروف مخصوصی طراحی‌شده است و درصورتی‌که ظروف بزرگ‌تری روی آن‌ها قرار دهید، شیشه اجاق‌گاز می‌شکند. یکی دیگر از علت‌های شکسته شدن شیشه‌های گاز، ریختن مایعات بسیار داغ روی آن‌هاست. زیرا این صفحات به تغییر دما بسیار حساس هستند و درصورتی‌که مایعات بسیار داغ روی سطح آن‌ها بریز، احتمال دارد شیشه شکسته شود.
?از چه ظروفی برای طبخ غذا روی اجاق‌گاز شیشه‌ای استفاده کنیم؟
اگر قصد دارید از ظروف بزرگ‌تر برای طبخ غذا استفاده کنید، پیشنهاد می‌شود که از ظروف چدنی برای این کار استفاده کنید تا هم فاصله ظرف با شیشه رعایت شود و هم میزان حرارت روی تمام سطح ظرف به‌طور مساوی تقسیم شود.
?تمیز کردن اجاق غذا شیشه‌ای به چه صورت انجام می‌شود؟
شما می‌توانید با استفاده از موادی همچون؛ جوش‌شیرین، پارچه، محلول آب و صابون به تمیز کردن شیشه گاز خود بپردازید. علت استفاده از جوش‌شیرین برای تمیز کردن شیشه این است که اگر صفحه شما را جرم و آلودگی زیادی گرفته است که با محلول آب و صابون تمیز نمی‌شود، از جوش‌شیرین برای تمیز کردن استفاده کنید.
?خدمت تعویض شیشه اجاق‌گاز در پین ورک شامل چه خدمات است؟
خدمات پین ورک در حوزه تعویض شیشه اجاق‌گاز بسیار گسترده است و شامل خدماتی همچون؛ تعویض شیشه اجاق‌گاز توکار، تعویض شیشه گاز رومیزی، تعویض شیشه گاز استیل، تعویض شیشه گاز صفحه‌ای و.. است که برای بهره‌مندی از این خدمات با ما در پین ورک در تماس باشید.
?روند ثبت سفارش برای تعویض شیشه اجاق‌گاز توسط پین ورک به چه صورت است؟
ثبت سفارش در پین ورک برای خدمت تعویض شیشه اجاق‌گاز کاملاً رایگان صورت می‌گیرد. برای ثبت سفارش هم می‌توانید از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن پین ورک اقدام نمایید. پس از ثبت اولیه سفارش همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و نحوه انجام خدمت را به شما توضیح خواهند داد، درصورتی‌که با متخصص به توافق برسید، درخواست سفارش شما توسط پشتیبانان پین ورک تکمیل می‌شود در غیر این صورت سفارش شما به‌صورت رایگان لغو خواهد شد.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
293
خیر 300

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین