بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر ماشین ظرفشویی کرال

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه،یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی کرال از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان،در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر ماشین ظرفشویی کرال

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی کرال

نام خدمت قیمت تومان
نشت یابی و رفع آبریزی 250.000 - 400.000 تومان
پمپ تخلیه 400.000 تومان
تعویض یا تعمیر برد 600.000 تومان
جرم گیری 100.000 تومان
نصب 100.000 - 150.000 تومان
تعویض آکوا 200.000 تومان
تعویض موتور 600.000 تومان
تعویض سنسور 400.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
100 هزارتومان
200 هزارتومان
600 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر ماشین ظرفشویی کرال

 • تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در محل
 • تعمیر ماشین ظرفشویی مدل های رومیزی و ایستاده
 • راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی
 • تعمیر موتور ماشین ظرفشویی و تعمیر مخزن رزین آن
 • عیب یابی و رفع مشکل ظرفشویی
 • سرویس کامل و دوره ای ظرفشویی

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی کرال پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی کرال با بالا‌ترین امتیاز به محل اعزام می‌گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما اعزام خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده‌اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می‌گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی پین ورک 4.78 از 5 می‌باشد.

آیا نگران تعمیر ماشین ظرفشویی خود هستید؟ بهتر است نگرانی را کنار بگذارید و به دستورالعمل‌های پین ورک عمل کنید. نهایتا بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

برند لوازم خانگی کرال، یکی از محبوب‌ترین برندها است که این روزها طرفداران زیادی دارد. همان‌طور که انسان‌ها به مرور زمان فرسوده می‌شوند، وسایل پر کاربرد منازل مانند ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی نیز به‌مرور زمان دچار فرسودگی شده و به تعمیر نیازمند هستند.

امروزه که با قیمت بالای لوازم خانگی، همچنین تعمیر آن‌‌ها مواجه هستیم، انتخاب مناسب یک مرکز تخصصی تعمیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی کرال به یک نگرانی تبدیل شده است.

کافی است یک بار از خدمات مرکز تخصصی تعمیر پین ورک برای تعمیر لوازم الکتریکی خود استفاده کنید و به قول معروف به یک مشتری وفادار تبدیل شوید. حال در عرض کمتر از ۲ دقیقه درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی کرال را ثبت کنید. زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی کرال از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تأییدتان، در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر می‌شود.

چه کنیم تا تعمیر ماشین ظرفشویی کرال به تعویق بیفتد؟

اگر وسایل برقی مانند ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی به‌درستی استفاده شوند به تعمیر احتیاج پیدا نمی‌کنند و یا اینکه دیرتر این اتفاق می‌افتد.

به هر حال تیم پین ورک سعی دارد در این وضعیت اقتصادی به کاربران خود کمک کند تا از وسایل الکتریکی خود به‌خوبی مراقبت کرده و استفاده کنند.

حال چه کنیم تا تعمیر ماشین ظرفشویی کرال به تعویق بیفتد؟

۱٫ تمیز کردن فیلتر و صافی؛

اگر ماشین ظرفشویی خود را به‌خوبی تمیز کنید تعمیر ماشین ظرفشویی کرال شما سال‌ها به تعویق خواهد افتاد.

تعمیر ماشین ظرفشویی کرال

سبد قسمت پایینی ماشین ظرفشویی را دربیاورید. حالا با یک برس مویی نرم آن را تمیز کنید. این‌گونه هر مواد ریز و درشتی که به صافی چسبیده باشند را جدا کنید.

تمیز کردن برای به تعویق افتادن تعمیر ماشین ظرفشویی کرال

البته می‌توانید فیلتر را با چرخاندن به جهت خلاف عقربه‌های ساعت بیرون بیاورید و قسمت زیرین آن را با مسواک نرم نیز تمیز کنید.

۲٫ یک چرخه شستشو با سرکه؛

خیلی از افراد فکر می‌کنند چون ماشین ظرفشویی با مواد شوینده در ارتباط است، احتیاجی به تمیزکاری و شستشو ندارد. این تفکر کاملا اشتباه است. ماشین ظرفشویی جایگاهی برای تجمع باکتری‌ها است. برای اینکه از این تجمع جلوگیری شود، همچنین دستگاه شما کاملا تمیز شود تا از تجمع چربی و ذرات کوچک دچار مشکل نشود، بهتر است آن را یک بار در ماه، خالی و بدون ظروف روشن کرد.

آیا باید ماشین ظرفشویی را خالی و بدون پودر و ظرف روشن کنیم؟ در ادامه به شما خواهیم گفت چگونه یک چرخه شستشوی بی‌عیب و نقص برای تمیزکاری داشته باشید.

ابتدا یک ظرف شیشه‌ای یا پلاستیکی را با یک فنجان از سرکه سفید پر کنید و در سبد بالایی ماشین ظرفشویی خود قرار دهید. حالا تنظیمات دستگاه خود را روی شستشوی همیشگی تنظیم کنید. با این کار تعمیر ماشین ظرفشویی کرال شما به تعویق می‌افتد. دستگاه شما عملکرد بهتری نیز خواهد داشت.

چرا سرکه را در محفظه جاپودری نریزیم؟ چرا سرکه را روی سطوح ماشین ظرفشویی نریزیم؟ خوب جواب این سؤال‌ها سخت نیستند. اگر سرکه را روی سطوح دستگاه بریزیم، یا در محفظه جا پودری بریزیم، به یک باره بیرون می‌ریزد و چون سرکه مایع است با یک بار تخلیه آب، سرکه نیز از چرخه شستشو خارج می‌شود.

در حالی که ظرف پر از سرکه به‌مرور از سرکه خالی می‌شود و در چرخه شستشو تا انتهای برنامه شستشو خواهد بود.

۳٫ به‌موقع روشن کردن؛

صد در صد بارها شنیده‌اید وسایل برقی را در اوج مصرف روشن نکنید. به‌راستی علت چیست؟ آیا علت آن فقط صرفه‌جویی در مصرف برق است؟ جواب خیر است! زمان اوج مصرف، نوسانات برقی زیاد است. به همین دلیل بهتر است وسایل برقی در این ساعات روشن نشوند. این‌گونه تعمیر انواع ماشین ظرفشویی مثل کرال نیز به تعویق می‌افتد. شاید اطلاع نداشته باشید که علت احتیاج داشتن تعمیر و تعویض بورد ماشین ظرفشویی کرال و دیگر برندها همین امر است.

۴٫ دو شاخ را از پریز کشیدن بعد از اتمام کار؛

یکی دیگر از علت‌هایی که بورد انواع ماشین ظرفشویی از جمله کرال به تعمیر یا تعویض احتیاج پیدا می‌کنند به پریز ماندن دوشاخ آن بعد از استفاده است. بعد از اینکه کار ماشین ظرفشویی یا حتی ماشین لباسشویی شما تمام می‌شود فورا باید دوشاخ آن را از برق کشید. این‌گونه تعمیر ماشین ظرفشویی کرال به تعویق می‌افتد.

۵٫ باز گذاشتن درب ماشین ظرفشویی بعد از اتمام چرخه شستشو؛

همان‌طور که می‌دانید چرخه شستشو انواع ماشین ظرفشویی با آب گرم انجام می‌شود. به همین دلیل باید بعد از اتمام چرخه شستشو، درب ماشین ظرفشویی را باز گذاشت تا بخار حاصل از این چرخه خارج شود.

اگر این کار انجام نشود به‌مرور زمان بخار حاصل موجب خرابی قطعات داخلی ماشین ظرفشویی می‌شود. پس بهتر است برای اینکه تعمیر ماشین ظرفشویی کرال شما به تعویق بیفتد حتما درب ماشین ظرفشویی را بعد از اتمام چرخه شستشو باز بگذارید.

آشنایی با ارورهای معروف برای تعمیر ماشین ظرفشویی کرال

یک تعمیرکار متخصص و کار بلد، با انواع ارورهای ماشین ظرفشویی کرال آشنا است. برای تعمیر ماشین ظرفشویی ارورها یا کد خطاها نقش مهمی را ایفا می‌کنند. البته این امر به تخصص تعمیرکار نیز بستگی دارد. به این صورت که با توجه به هر ارور، کاملا بداند کدام قسمت به تعمیر احتیاج دارد. بد نیست با برخی از کد خطاهای ماشین ظرفشویی کرال آشنا شوید.

 • کد خطای اف ۲ (Error F2): نشان‌دهنده خطای عدم ورود آب به ماشین ظرفشویی کرال.
 • کد خطای اف ۳ (Error F3): نشان‌دهنده خطای تخلیه آب ماشین ظرفشویی کرال.
 • کد خطای اف ۵ (Error F5): نشان‌دهنده خطای کافی نبودن آب داخل ماشین ظرفشویی کرال.
 • کد خطای آی ای (Error IE): نشان‌دهنده خطا در ورودی آب مثل نشتی شیر ورودی ماشین ظرفشویی کرال.
 • کد خطای ای آی (Error FE): نشان‌دهنده خطای کافی نبودن آب در داخل ماشین ظرفشویی کرال.
 • کد خطای ۰۴ (Error 04): نشان‌دهنده خطای خشک‌کن ماشین ظرفشویی کرال.

به یاد داشته باشید که برند ماشین ظرفشویی کرال دارای مدل‌های مختلف است. ممکن است برخی مدل‌ها دارای کد خطاهای بیشتری باشند. اصلا نگران نباشید مرکز تخصصی تعمیر پین ورک دارای متخصصین امر است. به‌راحتی می‌توانند علت ایجاد کد خطاهای ماشین ظرفشویی کرال شما را تشخیص داده و در سریع‌ترین زمان ممکن آن را تعمیر کنند. کافی است در خواست تعمیر ماشین ظرفشویی کرال را در کمترین زمان ممکن ثبت کنید!

پین ورک و تعمیر ماشین ظرفشویی کرال و دیگر برندها

تیم پین ورک علاوه بر اینکه دارای متخصصین در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی کرال است، دارای متخصصین تعمیر دیگر برندها نیز هست:

تعرفه و هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کرال

جابجایی ماشین ظرفشویی هزینه بالا و صرف زمان زیادی را می‌طلبد. علاوه بر این موارد، ممکن است به دلیل سنگینی و حجیم بودن، بدنه آن نیز دچار خط و خش شود و از زیبایی آن نیز بکاهد.

مرکز تخصصی تعمیر پین ورک دارای خدمات در محل فوری است. هزینه تعمیر تخصصی پین ورک برای تعمیر ماشین ظرفشویی نسبت به خدماتی که ارائه می‌دهد دارای هزینه پایینی است.

برای آگاهی بیشتر در این زمینه می‌توانید به جدول هزینه‌های تعمیر ماشین ظرفشویی کرال توسط تیم پین ورک در همین صفحه مراجعه کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی کرال در تهران

پین ورک تمام خدمات مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی کرال شما را به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران انجام می‌دهد.

برخی از این محله‌ها عبارت‌اند از:

– تعمیر ماشین ظرفشویی کرال در مرکز تهران؛

 • میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهر آرا و …

– تعمیر ماشین ظرفشویی کرال در شمال تهران؛

 • فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، دارآباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و …

– تعمیر ماشین ظرفشویی کرال در غرب تهران؛

 • آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و …

– تعمیر ماشین ظرفشویی کرال در شرق تهران؛

 • تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و …

– تعمیر ماشین ظرفشویی کرال در جنوب تهران؛

 • آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین و …

پین ورک؛ بهترین خدمات تعمیر در تهران

درست است که به‌تازگی مراکز زیادی برای تعمیر در محل ایجاد شده‌اند. ما به‌طور خلاصه به شما می‌گوییم چرا باید خدمات مرکز تخصصی تعمیر پین ورک را برای تعمیر در محل تعمیر ماشین ظرفشویی کرال و دیگر لوازم برقی خانگی خود انتخاب کنید.

 • استفاده از متخصصین حرفه‌ای: امروزه با بالا رفتن قیمت انواع لوازم خانگی، به‌خصوص لوازم برقی، هر شخصی به لوازم خانگی خود بیش از پیش اهمیت می‌دهد. پین ورک با در نظر داشتن مسئولیت حرفه‌ای خود، افراد متخصص در این امر را برای ارائه بهترین خدمات در نظر گرفته است.
 • استفاده از متخصصین قابل اعتماد: متخصصین شاغل در پین ورک دارای صلاحیت تأیید شده از طرف پین ورک هستند. می‌توانید به آن‌ها اعتماد کرده و آن‌ها را با اطمینان کامل به منزل خود راه دهید.
 • استفاده از قطعات اصل و باکیفیت: پین ورک از قطعات اصلی و باکیفیت برای تعویض قطعات ماشین ظرفشویی کرال شما استفاده می‌کند.
 • خوش قول بودن: مطمئنا شما هم با مراکز تعمیر که دارای متخصصین بدقول بوده‌اند برخورد داشته‌اید. تیم پین ورک همان ساعتی را که با مشتری هماهنگ می‌کند در محل حاضر می‌شود. دیگر نیازی به هماهنگی مجدد نیست.
 • قیمت شفاف: قیمت‌ها و هزینه‌های پین ورک همیشه شفاف هستند، کافی است لیست قیمت‌ها را ببینید و سپس تصمیم بگیرید.
 • سهولت در ثبت سفارش: ثبت سفارش در پین ورک بسیار ساده است. با صرف زمان کمتر از ۲ دقیقه این امر امکان‌پذیر است.
 • پشتیبانی دائمی: پشتیبان‌های پین ورک به‌طور دائمی همراه شما خواهند بود. از زمان ثبت سفارش تا حضور متخصص امر و تعمیر ماشین ظرفشویی کرال این پشتیبانی وجود دارد. پین ورک می‌خواهد مطمئن شود که سفارش شما بدون نقص و به‌طور کامل انجام شده است.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت پین ورک یا تماس با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ -۰۲۱ ثبت سفارش کنید.

حال درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی کرال خود را ثبت کنید! زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی کرال از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تأییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی کرال را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر ماشین ظرفشویی کرال

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?چرا ظرف‌شویی‌های کرال صدای زیادی در حین شست‌وشو دارد؟
این مشکل بسیار رایج است و عوامل متعددی در آن مؤثرند. ابتدا بهتر است دقت کنید که پایه‌های ظرف‌شویی کرال سالم باشد و محل قرارگیری آن تراز باشد. در مرحله بعدی ممکن است این سروصدا ناشی از اشتباه بودن چیدمان ظروف باشد و با برخورد آبپاش به آن‌ها تولیدشده باشد. اگر بازهم مشکل شما ادامه داشت احتمالاً پمپ دستگاه دچار مشکل شده است و نیاز به بررسی دارد پس در اسرع وقت با همکاران ما در پین ورک تماس بگیرید.
?چرا ظرف‌شویی کرال ظروف را کاملاً تمیز نمی‌شوید؟
برای حل این مشکل موارد متعددی باید مورد برسی قرار گیرند. ابتدا اطمینان حاصل کنید که چیدمان ظرف‌ها کاملاً درست است و آبپاش می‌تواند همه ظروف را مورد شست‌وشو قرار دهد. پس‌ازآن چک کنید که بازوهای آبپاش توسط چیزی مسدود نشده باشند و آن‌ها را تمیز کنید. در آخرین مرحله ممکن است مشکل از فشار کم آب منزل باشد. برای بررسی بیشتر و حل این مشکل می‌توانید با همکاران ما در پین ورک تماس حاصل نمایید.
?چرا دکمه‌ها و یا صفحه لمسی ظرف‌شویی کرال درست‌کار نمی‌کند؟
دکمه‌های ظرف‌شویی کرال ممکن است براثر ضربه فیزیکی و یا استفاده در طولانی‌مدت هرز شده باشد و یا ظرف‌شویی دچار مشکلات برقی شده است. در صورت مواجهه با این مشکل در اسرع وقت با همکاران ما در پین ورک تماس بگیرید.
?خدمت تعمیر ظرف‌شویی کرال شامل چه تعمیراتی است؟
هرگونه تعمیرات ظرف‌شویی کرال اعم از تعمیرات موتور، بازوهای آب‌پاش، اتصالات برقی و… در پین ورک انجام می‌شود زیرا پین ورک نمایندگی رسمی تعمیرات ظرف‌شویی پین ورک است.
?روند ثبت سفارش تعمیرات ظرف‌شویی کرال پین ورک به چه صورت است؟
ثبت سفارش تعمیرات ظرف‌شویی در پین ورک کاملاً رایگان و بسیار سریع است. می‌توانید به سایت و یا اپلیکیشن پین ورک مراجعه کنید. روز مدنظر خود را مشخص کرده و به چند سؤال ساده دربارهٔ ظرف‌شویی خود پاسخ دهید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و تمامی اطلاعات موردنظر شما را به شما عزیزان خواهند داد. اگر به توافق رسیدید سفارش شما ثبت می‌شود ولی در صورت ناراضی بودن شما عزیزان به‌صورت رایگان لغو خواهد شد.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
208
خیر 209

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین