بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه،یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت از شرکت ما معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

نام خدمت قیمت تومان
نشت یابی و رفع آبریزی 250.000 - 400.000 تومان
پمپ تخلیه 400.000 تومان
تعویض یا تعمیر برد 600.000 تومان
جرم گیری 100.000 تومان
نصب 100.000 - 150.000 تومان
تعویض آکوا 200.000 تومان
تعویض موتور 600.000 تومان
تعویض سنسور 400.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
100 هزارتومان
200 هزارتومان
600 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

 • تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در محل
 • تعمیر ماشین ظرفشویی مدل های رومیزی و ایستاده
 • راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی
 • تعمیر موتور ماشین ظرفشویی و تعمیر مخزن رزین آن
 • عیب یابی و رفع مشکل ظرفشویی
 • سرویس کامل و دوره ای ظرفشویی

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

اگر به هر دلیلی ماشین ظرفشویی ایندزیت شما خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد، نگران نباشید. ما در مرکز تخصصی پین ورک تمام تلاش خود را می‌کنیم تا هر چه سریعتر، پروسۀ تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت شما انجام شود. مطالب زیر را به دقت بخوانید تا اطلاعات کاملی نسبت به موضوعات زیر به دست آورید:

۱٫برند ماشین ظرفشویی ایندزیت

۲٫نصب و سرویس ماشین ظرفشویی

۳٫نکاتی برای طرز استفادۀ صحیح از ماشین ظرفشویی ایندزیت

۴٫مشکلات متداول و عیب یابی ماشین ظرفشویی ایندزیت

۵٫مرکز خدمات تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

۵٫سایر برندهای تحت پوشش پین ورک در زمینۀ تعمیر ماشین ظرفشویی

۶٫هزینۀ تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در مرکز تخصصی پین ورک

۷٫مزایای استفاده از خدمات تعمیر در پین ورک

۸٫مناطق تحت پوشش ما.

 

در مورد برند ایندزیت

ایندزیت یک برند ایتالیایی پیشگام در زمینۀ تولیدات لوازم خانگی در اروپا به شمار می‌رود. در سال ۱۹۷۵ با نام صنایع مرلونی در شهر فابریانو ایتالیا و توسط ویتوریو مرلونی تاسیس شد و تا به امروز مهم‌ترین برند تولیدات لوازم خانگی در اروپا و پنجمین در جهان است. این شرکت محصولات خود را تحت عنوان ۷ برند اصلی در سراسر جهان عرضه کرده است:

 • ایندزیت
 • هات‌پوینت-آریستون
 • شولتز
 • استینول
 • اکسپریال
 • الکو
 • ترموگاما

جالب است بدانید در سال ۲۰۱۴ شرکت ویرپول ۶۰% از سهام ایندزیت را خرید. در حال حاضر این شرکت بزرگ زیر مجموعۀ یکی از بزرگ‌ترین برندهای جهان است. پس اگر به هر دلیلی به تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت نیاز پیدا کردید، دلیلی بر عدم کیفیت این برند نیست. نصب صحیح، سرویس به موقع  و طرز استفادۀ درست از ماشین ظرفشویی ایندزیت می‌تواند به طور چشمگیری موجب کاهش نیاز به تعویض قطعات و یا تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت شود.

نصب ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل

نصب ماشین ظرفشویی به نسبت کار آسانی به نظر می‌رسد. ولی به شما توصیه می‌کنیم که اگر نسبت به کارهای فنی تخصص خاصی ندارید، این مورد را به مرکز تخصصی پین ورک بسپارید. استفاده از لوله‌های مناسب با قطر استاندارد، محکم کردن مسیر ورود و خروج آب ماشین ظرفشویی و تراز بودن سطح نصب، مهم‌ترین نکاتی است که باید در نظر گرفت.

مهم نیست که ماشین ظرفشویی ایندزیت را از کجا تهیه کرده‌اید، تیم تخصصی پین ورک آماده است تا در سریع‌ترین زمان و بالاترین کیفیت، نصب و راه‌اندازی ماشین ظرفشویی ایندزیت را برای شما انجام دهد. برای استفاده از خدمات مرکز تخصصی ما می‌توانید هم از طریق دانلود اپلیکیشن پین ورک در بازار، زدن دکمۀ ثبت سفارش در همین صفحه یا از طریق شماره تلفن۸۷۷۰۰۷۷ -۰۲۱ و ارتباط با بخش پشتیبانی، با ما در تماس باشید.

سرویس ماشین ظرفشویی ایندزیت

سرویس به موقع ماشین ظرفشویی ایندزیت باعث می‌شود که شما همیشه از درست کار کردن این وسیلۀ مهم و با ارزش در آشپزخانۀ خود اطمینان حاصل کنید. ماشین‌های ظرفشویی تقریبا هر روز و بعد از هر نوبت از وعده‌های غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

به همین جهت سرویس به موقع این دستگاه اهمیت زیادی پیدا می‌کند. جدا از طرز استفادۀ درست از ماشین ظرفشویی و رعایت نکات نگهداری، به شما پیشنهاد می‌کنیم در سال حداقل دو نوبت را به سرویس ماشین ظرفشویی خود اختصاص دهید تا از هزینه‌های بیشتر در زمینۀ تعمیر و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی ایندزیت جلوگیری کنید.

مرکز تخصصی ما برای سرویس ماشین ظرفشویی ایندزیت، تنها از متخصصین کارآزموده از همین برند استفاده خواهد کرد. ما با جذب هزاران تعمیرکار در برندهای مختلف می‌توانیم در هر زمانی که شما بخواهید برای نصب، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی به شما کمک کنیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

 

طرز استفاده صحیح از ماشین ظرفشویی ایندزیت

استفادۀ درست از ماشین‌های ظرفشویی می‌تواند به طور مستقیم روی عمر دستگاه و بازدهی آن تاثیر زیادی داشته باشد. برای استفادۀ درست از ماشین ظرفشویی ایندزیت موارد زیر را رعایت کنید تا این وسیلۀ پرقدرت مثل روز اول ظروف شما را با بهترین کیفیت، تمیز و درخشان کند و نیاز به تعمیر و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی ایندزیت را تا مدت زیادی به تعویق بیاندازد.

 • ۱-استفاده منظم از ماشین ظرفشویی ایندزیت:

استفادۀ منظم از این ماشین ظرفشویی باعث می‌شود که بقایای غذا و رسوبات ته نشین نشوند و در پروسۀ تخلیۀ دستگاه به طور منظم از ماشین ظرفشویی شما خارج شود. برای صرفه جویی در مصرف آب و برق نیز توصیه می‌کنیم که از حداکثر ظرفیت ماشین ظرفشویی ایندزیت استفاده کنید. فقط ظروف را به صورت کامل و دقیق در سبد شستشو بگذارید که باعث فشار آمدن به بازوهای شستشو و یا موتور ماشین ظرفشویی نشود.

 • ۲-خارج کردن تمام ظروف بعد از شستشو

بعد از شستشوی کامل ظروف توسط ماشین ظرفشویی، حتما ظروف را از داخل دستگاه خارج کنید. رعایت این مسئله کمک می‌کند که از فشار اضافه به قفسه‌های شستشو جلوگیری شود. از طرف دیگر هم شما بعد از برنامۀ شستشو و خارج کردن ظروف می‌توانید داخل ماشین ظرفشویی را بررسی کنید و در صورت مشاهدۀ اجزای فرسوده نسبت به تعمیر و یا تعویض قطعات ماشین ظرفشویی ایندزیت اقدام نمایید.

 • ۳-بررسی و تمیز کردن بازوهای چرخان ماشین ظرفشویی

ماشین ‌های ظرفشویی از طریق پاشیدن آب توسط بازو‌های چرخان ظروف را تمیز می‌کنند. گاهی اوقات با مسدود شدن حفره‌های موجود در سطح بازو‌های چرخان، آب به درستی به ظروف نمی‌رسد. اول از همه ظروف را درست در قفسۀ شستشو قرار دهید تا عملکرد بازو‌های چرخان مختل نشود. نکتۀ دیگر هم تمیز کردن حفره‌های روی بازوی چرخان است. می‌توانید با یک خلال دندان هم بقایای مواد غذایی یا رسوبات دیگر را از سطح این حفره‌ها پاک کنید.

 • ۴-تمیز کردن لبه‌های بیرونی ماشین ظرفشویی

گاهی اوقات ممکن است بوی ناخوشایندی از ماشین ظرفشویی به مشام شما برسد. نگران نباشید به احتمال زیاد نیازی به تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت ندارید. ولی به یاد داشته باشید ممکن است به هر دلیلی مقداری از بقایای غذا در هنگام تخلیۀ دستگاه همچنان در قسمت‌های بیرونی باقی بماند. هر چند وقت یکبار داخل ماشین ظرفشویی و به خصوص موارد زیر را بررسی کنید و در صورت دیدن بقایای غذا نسبت به پاک کردن این قطعات اقدام کنید:

 • زیر درب ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • سبد قرارگیری ظروف ماشین ظرفشویی
 • واشر دور درب ماشین ظرفشویی
 • بازوهای چرخان ماشین ظرفشویی
 • جای شویندۀ ماشین ظرفشویی
 • ۵-رفع انسداد و پاک کردن لولۀ فاضلاب

این لوله‌ از پشت ماشین ظرفشویی شما به لولۀ فاضلاب پایین سینک ظرفشویی متصل شده است. گرفتن این لوله به علت تجمع بقایای غذا و رسوبات یکی از دلایل اصلی فشار آمدن به موتور ماشین ظرفشویی ایندزیت است. پس اگر می‌خواهید پروسۀ تعویض و یا تعمیر موتور یا سایر اجزای ماشین ظرفشویی ایندزیت را به تعویق بیاندازید هر چند وقت یک بار لولۀ تخلیه را بررسی کنید و تمام بقایای جمع شده در این قسمت را پاک کنید.

 • ۶-استفاده از اسید‌های ضعیف برای از بین بردن رسوبات

برای از بین بردن رسوبات جمع شده درون ماشین ظرفشویی ایندزیت پیشنهاد می‌کنیم در ماه یکبار از اسید‌های ضعیف و خوراکی در چرخۀ شستشوی خود استفاده کنید. برای اینکار کافیست برنامۀ شستشوی سریع را انتخاب کنید. مقدار مناسب و طبق برنامۀ شستشوی سریع، شوینده بریزید. مقداری از اسید خوراکی را درون یک کاسۀ کوچک در بالای قفسۀ شستشو بگذارید و عملیات شستشو را آغاز کنید. اسید‌هایی مانند سرکه و آبلیمو می‌تواند گزینۀ مناسبی برای از بین بردن رسوبات داخل ماشین ظرفشویی ایندزیت باشند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

مشکلات متداول و عیب یابی ماشین ظرفشویی ایندزیت

در این قسمت هم بخشی از مهم‌ترین مشکلات متداول در ماشین ظرفشویی ایندزیت و راه‌هایی برای عیب یابی این دستگاه را با هم مرور می‌کنیم. این قسمت به شما کمک می‌کند، اطلاعات بیشتری از علل خرابی ماشین ظرفشویی ایندزیت به دست آورید و در صورت نیاز به تعمیر جزئی خودتان از پس تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت بر بیایید.

ارورهای ماشین ظرفشویی ایندزیت

اگر ماشین ظرفشویی شما در وسط پروسۀ شستشو متوقف می‌شود و در صفحۀ نمایشگر این وسیله اروری را مشاهده می‌کنید. می‌توانید با مراجعه به دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی ایندزیت خود، علت را بررسی کنید. اگر هم دسترسی به دفترچه راهنما ندارید روی، ارورهای ماشین ظرفشویی ایندزیت کلیک کنید:

ارورهای ماشین ظرفشویی ایندزیت

ریست کردن ماشین ظرفشویی ایندزیت

همچنین در بسیاری از مواقع، برای رفع مشکل، نیاز به ریست کردن ماشین ظرفشویی ایندزیت خود دارید، که می‌توانید با کلیک کردن برروی لینک زیر مشکل خود را حل کنید:

ریست کردن ماشین ظرفشویی ایندزیت

۱-تمیز نشدن ظروف در پایان شستشو

تمیز شسته نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی ایندزیت می‌تواند دلایل زیادی داشته‌ باشد موارد زیر را بررسی کنید:

 •  درست چیده نشدن ظروف در قفسۀ شستشو
 • استفاده از شویندۀ غیر استاندارد
 • مشکل در شیر ورودی و فشار آب
 • انسداد حفره‌های بازو‌های چرخان
 • خرابی پمپ آب دستگاه
 • تمام شدن نمک دستگاه

اگر موارد زیر را بررسی کردید و مطمئن شده‌اید که این قطعات مشکلی ندارند با مرکز تخصصی ما ارتباط برقرار کنید. ماشین ظرفشویی ایندزیت شما باید توسط متخصص این برند بررسی و تعمیر شود.

۲-خشک نشدن ظروف بعد از شستشو

معمولا این یکی از مهم‌ترین مشکلات ماشین ظرفشویی ایندزیت به شمار می‌رود. اگر از حالت شستشوی سریع استفاده می‌کنید نباید انتظار خشک کردن ظروف را داشته باشید. در غیر این صورت، مشکل از دو عامل زیر است.

 •  هیتر و المنت‌های حرارتی ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • ترموستات ماشین ظرفشویی ایندزیت

اگر مطمئن شدید که برنامۀ شستشو در حالت سریع قرار ندارد. برای تعمیر و یا تعویض هیتر و ترموستات ماشین ظرفشویی ایندزیت با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰ -۰۲۱ تماس بگیرید یا از طریق دکمۀ زیر ثبت سفارش کنید. متخصصین ما در کم‌ترین زمان و با تجهیزات کافی در محل شما حاضرند.

۳-به مشام رسیدن بوی ناخوشایند از دستگاه

این مشکل معمولا به خاطر تجمع بقایای مواد غذایی در لبه‌های بیرونی ماشین ظرفشویی است. به دقت داخل ماشین ظرفشویی را نگاه کنید و بقایای غذا را از سطح ماشین ظرفشویی پاک نمایید. در صورتی که بعد از شستشوی ماشین ظرفشویی هنوز بوی بدی به مشام می‌رسد، قطعات زیر مظنونین اصلی ما هستند.

 • فیلتر ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی

تعمیر و یا تعویض صحیح این دو قطعه نیز کار آسانی نیست. پس برای جلوگیری از خسارت بیشتر با متخصصان پین ورک تماس حاصل کنید.

۴-عدم تخلیۀ ماشین ظرفشویی ایندزیت

برای رفع این مشکل اول از همه لولۀ تخلیۀ ماشین ظرفشویی ایندزیت را بررسی کنید. توجه کنید که مواد غذایی در این لوله انباشته نشده باشد و نسبت به تمیز کردن آن اقدام کنید. فیلتر ماشین ظرفشویی هم می‌تواند یکی از دلایل تخلیه نشدن دستگاه شما باشد. علت‌های دیگر برای بروز این مشکل می‌تواند شامل:

 •  شیر برقی ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • موتور ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • دریچۀ تخلیۀ ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • پمپ تخلیۀ ماشین ظرفشویی ایندزیت

باشد.

در صورتی که تمیز کردن فیلتر و لولۀ تخلیه به شما کمک نکرد. پیشنهاد می‌کنیم که برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت، از تیم تخصصی ما کمک بگیرید. اولویت ما در پین ورک، مقدم شمردن تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت بجای تعویض قطعات است.

در صورت نیاز به تعویض هم تمامی قطعات شامل شیر برقی، پمپ تخلیۀ ماشین ظرفشویی ایندزیت و سایر اجزا در مرکز تخصصی ما به صورت اورجینال و همراه با ضمانت نامۀ رسمی عرضه می‌شود.

۵-روشن نشدن ماشین ظرفشویی ایندزیت

اول ازهمه مطمئن شوید که پریزی که ماشین ظرفشویی خود را به آن متصل کردید، دچار مشکل نشده باشد. حتما پریز را با یک فاز متر چک کنید. ماشین ظرفشویی شما دارای یک دوشاخۀ ۱۳ آمپری است. مطمئن شوید که درجه بندی فیوز متناسب با برق دستگاه است. همچنین روشن نشدن ماشین ظرفشویی می‌تواند به دلایل زیر اتفاق افتاده باشد:

 • خرابی برد ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • مشکل در قفل درب ماشین ظرفشویی
 • سوختن پاور برد ماشین ظرفشویی
 • مشکل در موتور ماشین ظرفشویی

پیشنهاد می‌کنیم اگر مشکل از پریز یا فیوز خانه نبود، دستگاه را از برق بکشید و هر چه سریع‌تر از طریق شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰ -۰۲۱ با پشتیبانی ما تماس بگیرید. در کمتر از ۱۵ دقیقه متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت با شما ارتباط برقرار می‌کند و در سریع‌ترین زمان برای تعمیر ماشین ظرفشویی شما اعزام خواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

پین ورک؛ مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت

پین ورک مرکز تخصصی تعمیر انواع ماشین‌های ظرفشویی ایندزیت است. ما با جذب بیش از ۸۰۰۰ متخصص در برند‌های مختلف می‌توانیم در کمترین زمان و با بیشترین کیفیت، ماشین ظرفشویی شما را تعمیر کنیم. ایندزیت یک برند عالی در زمینۀ ساخت لوازم خانگی به خصوص ماشین ظرفشویی است.

بدیهی است که همانند کارکرد عالی این دستگاه، پروسۀ تعمیر این وسیلۀ ارزشمند هم باید توسط متخصص همین برند انجام گیرد. ما در پین ورک برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت، از متخصصین قابل اعتماد و کارآزمودۀ همین برند استفاده می‌کنیم. بعد از خدمت انجام شده حتما فاکتور رسمی به شما اهدا خواهد شد. در صورت نیاز به تعویض قطعات هم، از برند اورجینال و اصلی ایندزیت استفاده خواهیم کرد و کارکرد این قطعه را به شما تضمین می‌کنیم. قسمت پشتیبانی پین ورک هم در ۷ روز هفته و به صورت شبانه روزی فعال است تا در صورت نیاز در هر زمانی با ما در ارتباط باشید.

-سایر برندهای تحت پوشش پین ورک

وجود انواع متخصصین چه در برندهای ایرانی مانند اسنوا و پاکشوما و… و برندهای معتبر خارجی مانند بوش و ال جی و… ما را از سایر مراکز خدمات در سراسر کشور متمایز می‌کند. اگر ماشین ظرفشویی شما ایندزیت نیست می‌توانید، با کلیک بر روی برند ماشین ظرفشویی خود به صفحۀ اختصاصی همان برند بروید.

در لیست زیر می‌توانید انواع برندهای ماشین ظرفشویی که توسط مجموعۀ پین ورک سرویس و تعمیر می‌شوند را مشاهده کنید:

این لیست، تنها بخشی از برندهای تحت پوشش پین ورک است. اگر برند ماشین ظرفشویی شما در این لیست وجود ندارد، با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید. به شما اطمینان می‌دهیم در کمتر ۱۵ دقیقه، متخصص برند مربوطه، با شما ارتباط برقرار می‌کند و در صورت تمایل، سریعا با تجهیزات کافی به محل شما اعزام خواهد شد.

-هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در پین ورک

ما با شما شفاف هستیم. در ابتدای همین صفحه، قیمت‌های تقریبی انواع سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت موجود است. بدیهیست که استعلام دقیق‌تر قیمت فقط در صورت حضور تعمیرکار ما و بررسی ماشین ظرفشویی شما امکان پذیر است. با توجه به شرایط کنونی کشور، تمام تلاش مجموعۀ پین ورک این است که خدمات خود را با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت ارائه دهد.

تمامی هزینه‌های دریافتی زیر نظر اتحادیه است و به شما اطمینان می‌دهیم هیچگونه هزینۀ اضافی بابت این خدمات پرداخت نخواهید کرد. در پایان کار تکنسین‌های ما بسته به نوع خدمات، فاکتور رسمی به شما ارائه خواهند داد. همچنین از زمان سفارش تا بعد از تعمیر تیم پشتیبانی ما در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخ گوی شما عزیزان خواهند بود.

-چرا از پین ورک استفاده کنیم؟

 • پین ورک مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت است.
 • تعمیر در محل شما انجام می‌گیرد و نیازی به جابجایی ماشین ظرفشویی نیست. همچنین شما می‌توانید از نزدیک شاهد تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت باشید.
 •  سهولت در ثبت سفارش از ویژگی‌های ماست. تنها با چند کلیک ساده می‌توانید، متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را انتخاب کنید.
 • تعمیرات در پین ورک بسیار مقرون به صرفه است. لیست هزینه‌های احتمالی در صفحه موجود است و شما در هر زمانی امکان استعلام قیمت را خواهید داشت. تعمیرکاران ما بعد از تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت، فاکتور رسمی تمام خدمات انجام شده را به شما می‌دهند.
 •  متخصصصین ما کاملا قابل اعتماد و با مهارت هستند و پروسۀ تعمیر ماشین ظرفشویی شما به سرعت انجام خواهد شد.
 • از زمان مراجعۀ تعمیر کار به محل شما و بعد از خدمت ارائه شده، تیم پشتیبانی ما، شما را همراهی می‌کند.
 • در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعۀ اصل و اورجینال ایندزیت استفاده خواهد شد و در پایان ضمانت نامۀ رسمی به شما اهدا می‌شود.
 • ما صدای شما را در ۲۴ ساعت شبانه روز می‌شنویم و در تمام پروسۀ تعمیر با شما هستیم. در صورت هرگونه نارضایتی کافیست با تیم پشتیبانی پین ورک تماس بگیرید.

-ما چه مناطقی را پوشش می دهیم؟

چشم انداز ما ارتقای پروسۀ انواع تعمیرات و خدمات در محل است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به زودی بتوانیم در تمامی مناطق کشور خدمتگذار شما عزیزان باشیم. در حال حاضر ما به طور کامل تمامی مناطق تهران و البرز را پوشش می‌دهیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در مرکز تهران

 • میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و…

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در شمال تهران

 • فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و…

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در غرب تهران

 • آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و …

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در شرق تهران

 • تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و …

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در جنوب تهران

 • آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان،یاخچی آباد، حافظ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین، و…

 

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?آیا امکان رزرو خدمات در مجموعۀ پین ورک وجود دارد؟
بله، ما به صورت شبانه روزی و در 7روز هفته پاسخگوی نیاز شما خواهیم بود. شما می‌توانید در هر زمانی که مایلید با چند کلیک ساده و یا ارتباط تلفنی با بخش پشتیبانی خدمت مورد نظر خود را رزرو کنید. همچنین برای بررسی و سرویس دوره‌ای می‌توانید تنها، با یک بار تماس با بخش پشتیبانی و درخواست خدمات دوره‌ای خیال خودتان را برای همیشه از بررسی و سرویس ماشین ظرفشویی ایندزیت و یا سایر خدمات راحت کنید.
? تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در پین ورک شامل چه خدماتی است؟
پین ورک با دارا بودن بهترین قطعات، تجهیزات و تعمیرکاران آموزش دیده هرگونه خرابی ظرفشویی ایندزیت در زمینه: تعمیر سنسور دما ،برد اصلی و الکتریکی ،سوئیچ درب ماشین ظرفشویی ایندزیت ، پمپ فاضلاب ظرفشویی و… را به راحتی برای شما عزیزان انجام می‌دهد.
?در صورت نارضایتی از خدمت ارائه شده چه اقدامی انجام دهیم؟
تمام تلاش ما در مرکز تخصصی پین ورک ارائۀ یک خدمت بی‌دردسر، سریع و با کیفیت است. شما از زمان ثبت سفارش می‌توانید با پشتیبانان ما در پین ورک ارتباط برقرار کنید. ما صدای شما را به صورت کامل و شفاف خواهیم شنید و در صورت هرگونه نارضایتی شما سریعا مشکل را برطرف خواهیم کرد تا خاطره‌ای ماندگار را از حضورمان در ذهن شما بجای بگذاریم.
?هزینۀ تعمیرات ماشین ظرفشویی چگونه دریافت می‌شود؟
بعد از حضور تعمیر کار درمحل و عیب یابی، قیمت دقیق خدمت ارائه شده یا تعویض قطعه به شما اعلام خواهد شد. در صورتی که مایل به دریافت خدمت بودید. بعد از تعمیر و یا تعویض کامل ماشین ظرفشویی ایندزیت مبلغ مورد نظر را پرداخت خواهید کرد. در انتهای پروسۀ تعمیر هم تمام هزینه‌های سرویس، تعمیر و تعویض قطعات به صورت فاکتور رسمی به شما ارائه می‌شود.
?روند ثبت سفارش تعمیرات ظرف‌شویی ایندزیت به چه صورت است؟
سیر ثبت سفارش در پین ورک بسیار ساده و در حین حال رایگان است. ابتدا می‌توانید به سایت و یا اپ پین ورک مراجعه کرده و تاریخ مناسب خود را مشخص کنید. سپس با چند سؤال ساده مواجه می‌شوید پس از پاسخگویی به آن‌ها، همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و شمارا از هزینه و روند تعمیر آگاه خواهند کرد. در صورت تمایل سفارشتان ثبت می‌شود و در صورت عدم تمایل کاملاً رایگان لغو خواهد شد.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
123
خیر 108

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین