بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی دوو از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

نام خدمت قیمت تومان
نشت یابی و رفع آبریزی 250.000 - 400.000 تومان
پمپ تخلیه 400.000 تومان
تعویض یا تعمیر برد 600.000 تومان
جرم گیری 100.000 تومان
نصب 100.000 - 150.000 تومان
تعویض آکوا 200.000 تومان
تعویض موتور 600.000 تومان
تعویض سنسور 400.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
100 هزارتومان
200 هزارتومان
600 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

 • تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در محل
 • تعمیر ماشین ظرفشویی مدل های رومیزی و ایستاده
 • راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی
 • تعمیر موتور ماشین ظرفشویی و تعمیر مخزن رزین آن
 • عیب یابی و رفع مشکل ظرفشویی
 • سرویس کامل و دوره ای ظرفشویی

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی دوو پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

اگر ماشین ظرفشویی دوو شما دچار مشکل شده است و به هر دلیلی نمی‌توانید شستشوی ظروف خود را به این وسیلۀ ارزشمند بسپارید. پیشنهاد می‌کنم متن زیر را بخوانید تا با علل مختلف بروز مشکل در این وسیله و پروسۀ تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در پین ورک آشنا شوید.

مشکل آنجایی شروع می‌شود که ماشین ظرفشویی شما به هر دلیلی خراب شده است و استرس شستن ظروف و به هم ریختن برنامۀ روزانه، حسابی فکر شما را مشغول کرده ‌است.

نگران نباشید ما در پین ورک مسئولیت تعمیر انواع ماشین ظرفشویی شما را به عهده می‌گیریم.

در مورد برند دوو

این برند در سال ۱۹۶۷ توسط کیم وو-یونگ در کره جنوبی تاسیس شد و نام صنایع دوو را برای خود برگزید. در حال حاضر سومین کمپانی قدرتمند در کره جنوبی بعد از سامسونگ و ال جی است. تا به امروز هم به ۲۰ زیر شاخه تقسیم شده و طیف وسیعی از لوازم الکترونیکی و خانگی را تولید می‌کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

ماشین ظرفشویی دوو یکی از برندهای معتبر در زمینۀ وسایل الکترونیکی است و در زمینۀ شستشوی ظروف شما مانند یک متخصص عمل می‌کند. این وسیلۀ ارزشمند آشپزخانه نیز مانند سایر وسایل الکترونیکی ممکن است دچار مشکل شود.

این ماشین ظرفشویی به همان اندازه که در شستن ظروف بی نظیر عمل می‌کند در صورت خرابی نیز حتما باید توسط یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی دوو بررسی شود.

پین ورک یک مجموعۀ بزرگ شامل انواع متخصصان برند‌های مختلف در زمینۀ تعمیرات است. تعمیر ماشین ظرفشویی دوو نیز تنها یکی از خدمات ماست که توسط تکنسین حرفه‌ای همین برند انجام می‌شود. ما اهمیت زمان شما را درک می‌کنیم و تمام هدف و برنامه ریزی ما برای تجربۀ یک تعمیر بی دردسر،سریع و با کیفیت برای شماست است.

ولی بهتر است قبل از تماس یا ثبت سفارش نگاهی به مشکلات متداول ماشین ظرفشویی دوو بیاندازید. بررسی مشکلات متداول در وهلۀ اول به شما کمک خواهد کرد که اگر تعمیر ماشین ظرفشویی شما جزئی است، به راحتی از پس تعمیر آن برآیید و در درجۀ دوم خواهید توانست با اطلاعات بیشتری با تکنسین‌های مجرب ما صحبت کنید تا پروسۀ بررسی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو شما با سرعت و کیفیت بیشتری انجام شود.

ماشین ظرفشویی دوو

 

مشکلات متداول ماشین ظرفشویی دوو

ماشین ظرفشویی دوو نسبت به سایر رقبای خود کمتر دچار مشکل می‌شود. عمر مفید این دستگاه بین ۷ تا ۱۲ سال تخمین زده شده است. ولی از آنجایی که از ماشین ظرفشویی همیشه و در طول هر وعدۀ غذایی استفاده می‌کنیم ممکن است، به دلایل مختلفی نیاز به بررسی و تعمیر آن زودتر از موعد مقرر باشیم. ولی راه حلی وجود دارد که انجام آن، تا حد ممکن پروسۀ تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را به تعویق خواهد انداخت.

 

سرویس ماشین ظرفشویی دوو

پیشگیری بهتر از درمان است. این جمله برای تمام وسایل خانه هم قابل استناد است. توجه به عملکرد ماشین ظرفشویی دوو و بررسی در بازه‌های ۳ یا ۶ ماهه باعث می‌شود که شما همیشه از حضور قدرتمند این دستگاه ارزشمند بهره ببرید. پیشنهاد ما به شما این است که حداقل در سال ۲ بار سرویس ماشین ظرفشویی دوو خود را به ما بسپارید تا هم از کارکرد مناسب آن مطمئن شوید و هم اینکه در آینده از ایجاد هزینه‌های سرسام آور تعویض قطعات یا تعمیر ماشین ظرفشویی دوو جلوگیری کنید.

حالا وقت آن رسیده است تا برخی از مشکلات متداول این دستگاه و روش تعمیر ماشین ظرفشویی دوو آشنا شویم:

 

۱٫تمیز نشدن ظروف در انتهای پروسۀ شستشو

 • مطمئن شوید که از برنامۀ شستشوی درستی برای شستن ظروف استفاده می‌کنید و به نسبت برنامۀ شستشو مقدار شوینده کافیست.
 • دفترچۀ راهنمای ماشین ظرفشوویی دوو را یک بار دیگر مرور کنید. در این دفترچه در مورد چگونگی استفاده و نگهداری ماشین ظرفشویی دوو توضیح داده شده است.
 • اگر دستگاه وسط پروسۀ شستشو از کار می‌افتد، به ارورهای ماشین ظرفشویی دوو توجه کنید. ارورهای دستگاه اطلاعات دقیقی از نوع مشکل به وجود آمده به شما می‌دهند.
 • حتما از سلامتی و تاریخ انقضای قرص یا پودر شستشوی خود مطمئن شوید. گاهی اوقات مقصر اصلی پودر یا قرص شستشوی شماست.
 • ظروف باید به اندازه و در جای مناسب در قفسه های شستشو قرار بگیرند، بنابراین ظروف را با دقت بیشتری بچینید و یکبار دیگر از دستگاه تست بگیرید.
 • گاهی مواد غذایی روی ظروف خشک شده است، پس باید ابتدا به صورت دستی مقداری ظرف را تمیز کنید و بعد به ماشین ظرفشویی منتقل کنید.
 • داخل قفسۀ جاگذاری ظروف، واشر های درب و بازوهای چرخان را به دقت بررسی کنید و اگر مواد غذایی به آن‌ها چسبیده، آلودگی را برطرف کنید.
 • بازوهای چرخان دستگاه را به آرامی بالا و پایین ببرید و بچرخانید تا مطمئن شوید که اختلالی در آنها به وجود نیامده باشد. در صورت مشاهدۀ خرده‌های غذا و چربی آن‌ها را با مسواک تمیز کنید.

اگر تمامی موارد بالا را انجام داده‌اید و نتیجه نگرفتید، تیم ما در پین ورک آمادۀ ارائه هر گونه خدمت در زمینۀ تعمیر ماشین ظرفشویی دوو شماست. تعمیر ماشین ظرفشویی شما توسط متخصص همان برند انجام خواهد شد و در صورت نیاز به تعویض قطعه حتما از قطعات اصلی و اورجینال برند دوو استفاده خواهیم کرد. در پایان این پروسه هم ضمانت نامۀ تعمیر و تعویض قطعه را به شما تقدیم خواهیم نمود.

 

۲٫نشتی آب از ماشین ظرفشویی دوو

 • در ابتدای کار حتما واشر درب ماشین ظرفشویی دوو را بررسی کنید و مطمئن شوید که درب آسیب ندیده باشد و یا واشر ترک نخورده باشد.
 • تمام واشر دور درب ماشین ظرفشویی دوو را با مادۀ ضدعفونی کننده تمیز کنید و اگر ترک یا پارگی بزرگی دیدید با ما تماس بگیرید تا تعمیر ماشین ظرفشوویی شما را به عهده بگیریم و واشر درب را برای شما تعویض کنیم.
 • مظنون دیگر ما برای نشتی ماشین ظرفشویی دوو شما سوویچ شناور است. این قطعه وظیفۀ کنترل آب ورودی به دستگاه را به عهده دارد. اول از همه بررسی کنید که چیزی باعث گیر کردن سوویچ شناور و پایین ماندن آن نشده باشد.
 • در صورتی که قطعه‌ای فعالیت سوویچ شناور را مختل نکرده بود و دستگاه همچنان در حال نشتی است. با ثبت سفارش در پین ورک از متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی دوو، مشکل خود را به سرعت برطرف کنید.

 

۳٫خشک نشدن ظروف در پایان شستشو

 • در درجۀ اول مطمئن شوید که برنامۀ درست به ماشین ظرفشویی دوو داده‌اید. ماشین‌های ظرفشویی در حالت شستشوی سریع یا به اصطلاح پیش شستشو ظروف را خشک نمی‌کنند و فقط ظروف را می‌شویند.
 • مسئلۀ بعدی المنت‌های حرارتی ماشین ظرفشویی دوو است که در صورت کار نکردن باعث می‌شود، ظروف اصلا خشک نشوند. پس اگر ظروف شما اصلا خشک نمی‌شود حتما از تعمیرکاران پین ورک برای تعمیر المنت حرارتی ماشین ظرفشویی دوو کمک بگیرید.
 •  ترموستات هم نقش مهمی در رود خشک کردن ظروف دارد. المنت‌های حرارتی از ترموستات برای عمل کردن فرمان می‌گیرند و اگر ظروف شما فرآیند خشک کردن را کامل انجام نمی‌دهد احتمالا ترموستات ماشین ظرفشویی زودتر از موعد فرمان خاموش شدن را به المنت‌های حرارتی می‌دهد. اگر مشکل از ترموستات ماشین ظرفشویی باشد پروسۀ تعمیر ماشین ظرفشویی دوو کار چندان سختی نیست. تکنسین‌های پین ورک، تعویض یا تعمیر ترموستات ماشین ظرفشویی دوو را به سادگی برای شما انجام می‌دهند.

 

۴٫روشن نشدن ماشین ظرف شویی دوو

 • قبل از هرچیزی از سلامتی پریزی که دوشاخۀ ماشین ظرفشویی به آن متصل شده، مطئن شوید. برای اینکار از یک فاز‌متر استفاده کنید و در صورت روشن شدن فازمتر مشکل از دستگاه است.
 • درب ماشین ظرفشویی دوو را بررسی کنید. مطمئن شوید که کاملا بسته و قفل شده باشد. در صورت درست بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی دوو دستگاه به هیچ وجه روشن نمی‌شود.
 • اگر ماشین ظرفشویی شما تلاش می‌کند که روشن شود ولی این اتفاق نمی‌افتد، مشکل را باید در موتور ماشین ظرفشویی دوو بررسی کرد. برای اینکار اول از همه مطمئن شوید که فن موتور کار می‌کند. شاید هم سوویچ تغذیه دستگاه به مشکل خورده باشد. در این گونه موارد بهتر است هرچه سریعتر با ثبت سفارش در پین ورک از یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی دوو کمک بگیرید تا از خسارات بیشتر به ماشین ظرفشویی جلوگیری کنید.

 

۵٫عدم تخلیۀ آب توسط پمپ تخلیۀ ماشین ظرفشویی

 • اگر در پابان شستشو وقتی که درب ماشین ظرفشویی دوو را باز می‌کنید مقداری آب روی زمین می‌ریزد، لازم نیست که در مورد سلامت دستگاه نگران باشید. تمام ماشین‌های ظرفشویی ممکن است در پایان پروسۀ شستشو مقداری آب در خود ذخیره کرده باشند.
 • هنگامی که دستگاه وسط پروسۀ شستشو به علت ارورهای مختلف قطع شود، ظبیعتا پمپ تخلیۀ ماشین ظرفشویی کار نمی‌کند. وجود آب در دستگاه کاملا طبیعیست. ارور را شناسایی کنید و یکبار دیگر عملیات شستشو را انجام دهید و در پایان شستشو نتیجه را بررسی کنید.
 • حالا اگر مشکل از عوامل بالا نبود، به سراغ لولۀ تخلیه ماشین ظرفشویی بروید. مطمئن شوید که پس ماند‌های غذا درون لوله گیر نکرده باشد. در بیشتر موارد با تمیز کردن لولۀ خروجی پمپ تخلیه مانند روز اول کار می‌کند و شما نیازی به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود ندارید.
 • پمپ تخلیه در هنگام کار کردن صدایی از خود ایجاد می‌کند. این صدا را می‌توانید در آخرین مرحلۀ شستشو تشخیص دهید. اگر به هر دلیلی مطمئن شده‌اید که این قسمت کار نمی‌کند با متخصصان تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در پین ورک ارتباط برقرار کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به عیب یابی دستگاه شما بپردازند.

 

۶٫ایجاد سر و صدای غیر عادی از ماشین ظرفشویی دوو

 • اول از همه نسبت به تراز بودن محل قرارگیری ماشین ظرفشویی دوو اطمینان حاصل کنید. بیشتر اوقات ترتز نبودن دستگاه با سطح زمین باعث ایجاد سر و صدای غیر عادی می‌شود.
 • یکبار داخل ماشین ظرفشویی دوو را به دقت بررسی کنید. در برخی موارد ظروفی که از قبل ترک داشته اند داخل دستگاه لب پر می‌شوند و باعث ایجاد سر و صدای غیر عادی خواهند شد. پس قبل از تماس با ما برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو، حتما یکبار داخل دستگاه را چک کنید.
 • درست قرار نگرفتن ظروف در سبد شستشو ممکن است از عملکرد درست بازوهای چرخان دستگاه جلوگیری کند. گیر کردن بازوهای چرخان ماشین ظرفشویی دوو می‌تواند دلیلی برای سر و صدای غیر طبیعی دستگاه باشد.
 • پمپ تخلیه و شیر برقی معمولا در هنگام کار کردن صدایی تولید می‌کنند که کاملا طبیعی است. ولی اگر تمام موارد بالا را بررسی کردید و همچنان سر و صدای غیر عادی از دستگاه می‌شنوید. دستگاه را از برق بکشید و سریعا با تکنسین‌های ما در رابطۀ تعمیر ماشین ظرفشویی دوو ارتباط برقرار کنید.

 

۷٫عدم استفادۀ ماشین ظرفشویی از شوینده

 • در قدم اول از سالم بودن پودر، مایع یا قرص شویندۀ ماشین ظرفشویی مطمئن شوید. گاهی اوقات کیفیت بد شوینده باعث می‌شود که در فرآیند شستشو با آب مخلوط نشود و در نتیجه در پایان فرآیند شستشو اصلا استفاده نشوند. پیشنهاد می‌کنیم از مایع شوینده استفاده کنید تا به راحتی با آب درون محفظه مخلوط شود.
 • حتما از مقدار مناسب شوینده در جا پودر دستگاه استفاده کنید. هر برنامه شستشو مقدار خاصی از شوینده را میطلبد و در صورتی که کم‌تر یا زیاد‌تر از مواد شوینده استفاده کنید ممکن است، پروسۀ شستشوی شما کامل انجام نشود.
 • بعد از اتمام مراحل شستشو درب جا پودر ماشین ظرفشویی دوو شما به طور خودکار باز می‌شود تا به شما نشان دهد تمام شوینده در فرآیند شستشو استفاده شده است. اگر به هر دلیلی درب جا پودری گیر کرده و یا باز نمی‌شود. حتما برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با ما تماس بگیرید.

 

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به چه صورت ارائه خواهد شد؟

ما در مرکز بزرگ و تخصصی پین ورک تمام تلاش خود را کرده‌ایم که شما تنها با چند کلیک ساده بتوانید به راحتی خدمت مورد نظر خود را شناسایی کنید. برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود کافیست روی دکمۀ ثبت سفارش کلیک کنید. در قدم بعد زمان مناسب را برای حضور متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی دوو تعیین می‌کنید. در کمتر ۱۵ دقیقه می‌توانید با متخصص مربوطه ارتباط برقرار کنید و مشکل خود را مطرح کنید. در سریع‌ترین زمان ممکن تکنسین ما در محل حضور پیدا می‌کنند و نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی شما اقدام خواهد کرد.

از لحظۀ ورود متخصصین پین ورک در محل، تمامی مسئولیت ماشین ظرفشویی دوو شما به عهدۀ ماست. اولویت ما در پین ورک تعمیر است، اما گاهی اوقات هم ناچار به تعویض قطعات می‌شویم. ما مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو هستیم و بدیهیست در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اورجینال استفاده خواهیم کرد. در پایان پروسۀ تعویض و تعمیر تمامی خدمات انجام شده توسط ما گارانتی می‌شود. به این ترتیب شما می‌توانید در هر شرایطی و در هر زمانی روی مجموعۀ ما حساب کنید.

چرا از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو پین ورک استفاده کنیم؟

 • پین ورک مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو است.
 • تعمیر در محل شما انجام می‌گیرد و نیازی به جابجایی ماشین ظرفشویی نیست.
 • در تمام پروسۀ تعمیر شما می‌توانید در کنار تعمیرکار حضور پیدا کنید و از نزدیک شاهد تعمیر ماشین ظرفشویی دوو باشید.
 •  سهولت در ثبت سفارش از ویژگی‌های ماست. تنها با چند کلیک ساده می‌توانید، متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را انتخاب کنید.
 • تعمیرات در پین ورک بسیار مقرون به صرفه است. لیست هزینه‌های احتمالی در صفحه موجود است و شما در هر زمانی امکان استعلام قیمت را خواهید داشت.
 •  متخصصصین ما کاملا قابل اعتماد و با مهارت هستند و پروسۀ تعمیر ماشین ظرفشویی شما به سرعت انجام خواهد شد.
 • از زمان مراجعۀ تعمیر کار به محل شما و بعد از خدمت ارائه شده، تیم پشتیبانی ما شما را همراهی می‌کند.
 • در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعۀ اصل و اورجینال دوو استفاده خواهد شد و در پایان ضمانت نامه رسمی به شما اهداد می‌شود.
 • ما صدای شما را در ۲۴ ساعت شبانه روز می‌شنویم و در تمام پروسۀ تعمیر با شما هستیم. در صورت هرگونه نارضایتی کافیست با تیم پشتیبانی پین ورک تماس بگیرید.

ما در پین ورک چه برندهایی از ماشین ظرفشویی را پوشش می‌دهیم؟

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو تنها یکی از برندهایی است که ما در مرکز تخصصی پین ورک انجام می‌دهیم. ما بهترین تعمیر کاران را در برندهای مختلف جذب کرده‌ایم تا شما در کمترین زمان ممکن بتوانید تعمیرات خود را انجام دهید. وجود انواع متخصصین چه در برندهای ایرانی مانند اسنوا و پاکشوما و… و برندهای معتبر خارجی مانند بوش و ال جی و… ما را از سایر مراکز خدمات در سراسر کشور متمایز می‌کند.

در لیست زیر می‌توانید انواع برندهای ماشین ظرفشویی که توسط مجموعۀ پین ورک سرویس و تعمیر می‌شوند را مشاهده کنید:

مرکز تعمیرات پین ورک چه مناطقی را پوشش می‌دهد؟

چشم انداز ما ارتقای پروسۀ انواع تعمیرات و خدمات در محل است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به زودی بتوانیم در تمامی مناطق کشور خدمتگذار شما عزیزان باشیم.

پین ورک در حال حاضر از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب تهران را به طور کامل پوشش می‌دهد. برای دریافت خدمات در مرکز تخصصی پین ورک کافیست بعد از ثبت سفارش در سامانۀ پین ورک، در کمتر از ۱۵ دقیقه با متخصص مربوطه ارتباط برقرار کنید. متخصصین ما قابل اعتماد و کارآزموده‌اند و در اعلام قیمت با شما کاملا شفاف خواهند بود. حالا می‌توانید با پین ورک تجربۀ یک تعمیر سریع، با کیفیت و بی دردسر را برای خود رقم بزنید.

 

 

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?جابجایی ماشین ظرفشویی دوو توسط پین ورک انجام می‌شود؟
تمام تلاش ما در مجموعۀ پین ورک این است که تمامی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو توسط تکنسین مجرب و ابزار پیشرفته در محل شما انجام گیرد. اما در صورتی که نیاز به جابجایی دستگاه باشد متخصصین ما تمام پروسۀ حمل و نقل و جابجایی دستگاه را شخصا انجام خواهند داد.
?خدمت تعمیر ظرف‌شویی دوو شامل چه خدماتی است؟
پین ورک به‌عنوان نمایندگی رسمی و معتبر تعمیرات ظرف‌شویی دوو با تعمیرکاران متخصص خود هرگونه تعمیرات ظرف‌شویی دوو مانند: تعمیر موتور، تعمیر درب ظرف‌شویی، تعمیر اتصالات برقی، تعمیر پمپ و… را در اسرع وقت و با بروزترین تجهیزات برای شما عزیزان انجام خواهد داد.
?روند ثبت سفارش تعمیر ظرف‌شویی دوو چگونه است؟
ثبت سفارش تعمیر ظرف‌شویی در پین ورک بسیار ابتدایی و سریع است. ابتدا به سایت و یا اپ پین ورک مراجعه کرده و روز مدنظر خود را تعیین کنید. پس از پاسخ به چند سؤال درباره ظرف‌شویی خود منتظر زنگ همکاران ما بمانید. همکاران ما تمامی اطلاعات لازم درباره روند و هزینه تعمیر را به اطلاع شما عزیزان می‌رسانند. در صورت رضایت شما درخواستتان ثبت‌شده و در صورت عدم رضایت لغو خواهد شد.
?خدمات پشتیبانی در پین ورک به چه صورت است؟
از شروع پروسۀ ثبت سفارش تا پایان خدمت توسط تکنسین‌های مجموعۀ پین ورک تیم پشتیبانی با شما در ارتباط است. شما می‌توانید در هر لحظه با مرکز پشتیبانی در ارتباط باشید. استعلام قیمت، اعلام رضایت و یا عدم رضایت از تکنسین یا خدمت، شرایط استفاده از ضمانت نامه و سایر اطلاعات خدمات را با بخش پشتیبانی در میان بگذارید.
?در صورت نیاز به تعویض قطعات، پین ورک این کار را انجام می‌دهد؟
بله، شما می‌توانید به محض ثبت سفارش و حضور تکنسین ما تمامی کار را به مجموعۀ پین ورک بسپارید. ما مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو هستیم و به شما اطمینان می‌دهیم در صورت نیاز به تعویض قطعات، تمامی قطعات تعویضی از جانب ما گارانتی خواهند شد. بدیهیست در صورت تهیۀ قطعات توسط خودتان پین ورک مسئولیتی در قبال قطعۀ تعویضی نخواهد داشت.
?محاسبۀ هزینه در پین ورک به چه صورت انجام می‌شود؟
اعلام و استعلام قیمت در مجموعۀ ما کاملا شفاف است. شما می‌توانید در بالای همین صفحه هزینۀ انواع خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را مشاهده کنید. پیشنهاد ما این است به خاطر شرایط اقتصادی پیش رو در کشور، حتما قبل از سفارش با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کنید تا از برآورد هزینه به صورت شفاف‌تریبه شما اعلام گردد. نکتۀ بعدی در مورد هزینۀ تعمیر ماشین ظرفشویی دوو نوع خرابی آن است و بدیهیست تنها با حضور متخصصین ما و عیب یابی در محل می‌توان هزینۀ دقیق را اعلام کرد. مطمئن باشید بعد از اعلام هزینۀ تعمیر تنها با خواست شما تعمیر صورت خواهد گرفت و در غیر این صورت فقط هزینۀ ایاب و ذهاب متخصص را پرداخت خواهید کرد.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
121
خیر 105

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین