بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه،یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان،در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی

نام خدمت قیمت تومان
نشت یابی و رفع آبریزی 250.000 - 400.000 تومان
پمپ تخلیه 400.000 تومان
تعویض یا تعمیر برد 600.000 تومان
جرم گیری 100.000 تومان
نصب 100.000 - 150.000 تومان
تعویض آکوا 200.000 تومان
تعویض موتور 600.000 تومان
تعویض سنسور 400.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
100 هزارتومان
200 هزارتومان
600 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی

 • تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در محل
 • تعمیر ماشین ظرفشویی مدل های رومیزی و ایستاده
 • راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی
 • تعمیر موتور ماشین ظرفشویی و تعمیر مخزن رزین آن
 • عیب یابی و رفع مشکل ظرفشویی
 • سرویس کامل و دوره ای ظرفشویی

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی

تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی را به با خیال راحت به متخصصان همین برند بسپارید. ما در مجموعۀ پین ورک مسئولیت تعمیرات ماشین ظرفشویی زانوسی شما را به طور کامل می‌پذریم. با ثبت سفارش از طریق همین صفحه در کمتر از ۱۵ دقیقه، با متخصص تعمیر برند زانوسی ارتباط برقرار خواهید کرد. بعد از تایید شما در کمترین زمان با تجهیزات کافی متخصصین ما به منزل شما مراجعه خواهند کرد.

با وجود ما دیگر نگرانی بابت خرابی این دستگاه نخواهید داشت. ما در کمترین زمان ماشین ظرفشویی زانوسی را تعمیر می‌کنیم تا شما جای خالی این وسیلۀ ارزشمند خانه و آشپزخانه را حس نکنید.

در ادامۀ این صفحه، به طور کامل ماشین ظرفشویی زانوسی و مشکلات متداول این دستگاه را بررسی می‌کنیم. گاهی اوقات شما خودتان می‌توانید با یک تعمیر جزئی از پس تعمیر این وسیله بر بیایید. به این صورت به راحتی در هزینۀ خود صرفه جویی نموده‌اید. همچنین در پایان این متن شما کاملا با مجموعۀ پین ورک و پروسۀ تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی توسط ما بیشتر آشنا خواهید شد.

لوگو محصولات خانگی زانوسی

آشنایی بیشتر با برند زانوسی

زانوسی یک برند معتبر لوزم خانگی در ایتالیاست. آنتونی زانوسی در سال ۱۹۱۶ از یک کارگاه کوچک در شهر پوردنونه کار خود را شروع کرد. این برند در حوزۀ اجاق و کورۀ خانگی کار خود را آغاز کرد و موفقیت بسیاری در این زمینه به دست آورد. صادرات محصولات رانوسی از سال ۱۹۴۶ به سراسر دنیا آغار شد. این برند آنقدر موفق بود که شرکت بزرگ الکترولوکس در سال ۱۹۸۴، آن را خرید.

در حال حاضر لوازم خانگی زانوسی زیر نظر برند الکترولوکس در کشورهای  ایتالیا، چین، تایلند و اکراین تولید می‌شود. یکی از محصولات فوق العادۀ این شرکت، ماشین ظرفشویی است که در ادامه با آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

نصب ماشین ظرفشویی زانوسی

اگر می‌خواهید این دستگاه برای مدت زمان زیاد و بدون ایراد کار کند. نصب ماشین ظرفشویی زانوسی را به دست افراد متخصص بسپارید. توجه داشته باشید که نصب این دستگاه توسط افراد غیر حرفه‌ای و بی تجربه، در آینده باعث مشکلات زیادی خواهد شد.

ما در پین ورک فقط و فقط از متخصصین همین برند برای نصب، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی استفاده خواهیم کرد. شما می‌توانید از یکی از راه‌های زیر به راحتی با ما ارتباط برقرار کنید:

 • ثبت سفارش و درخواست از طریق همین صفحه
 • تماس با بخش پشتیبانی، ثبت درخواست به همراه مشاوره رایگان
 • دانلود اپلیکیشن پین ورک، عضویت و ثبت درخواست

تعمیرکاران ما بسیار وقت شناس هستند و در سریع‌ترین زمان نسبت به نصب اصولی ماشین ظرفشویی شما و سایر خدمات تعمیر اقدام خواهند کرد.

سرویس ماشین ظرفشویی زانوسی

وقتی این وسیلۀ ارزشمند از کار بیافتد، تازه به اهمیت و نقش پررنگ آن در زندگی روزمره پی خواهیم برد. پس بیایید، همین الان از خسارات بیشتر به ماشین ظرفشویی خود جلوگیری کنیم.  ماشین‌های ظرفشویی در تمام طول شبانه روز ما و در چند نوبت به طور مداوم استفاده می‌شوند. دقیقا همین جاست که سرویس به موقع اهمیت پیدا می‌کند. شما می‌توانید با سرویس به موقع ماشین ظرفشویی زانوسی از نیاز به تعمیر جدی این دستگاه جلوگیری کنید. متخصصین ما در پین ورک پیشنهاد می‌کنند، حداقل دوبار در سال را به سرویس ماشین ظرفشویی زانوسی اختصاص دهید.

متخصصین برند زانوسی در پین ورک، به دقت و جز به جز ماشین ظرفشویی شما را بررسی می‌کنند. به شما اطلاعات مفیدی در مورد نگهداری صحیح این وسیله می‌دهند. در صورت نیاز به تعمیر ظرفشویی زانوسی هم، سریعا این کار را انجام می‌دهند. سرویس دوره‌ای لوازم خانگی جدا از اهمیتش بسیار مقرون به صرفه است. چرا؟ چون با بررسی منظم دستگاه از خسارات بیشتر و نیاز به تعویض قطعات جلوگیری می‌کنید. مهم‌تر از همه با این کار در زمان خود صرفه جویی کرده و از خراب شدن ناگهانی دستگاه غافل گیر نخواهید شد.

مشکلات متداول و آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی

بررسی مشکلات متداول و آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی

هر چقدر شناخت شما از مشکلات این دستگاه بیشتر باشد در پروسۀ تعمیر آن موفق‌تر هستید. در این قسمت، عمده مشکلات ماشین ظرفشویی زانوسی را جمع‌آوری کردیم. همچنین به شما یاد می‌دهیم تا در صورت نیاز به تعمیر جزئی خودتان از پس حل مشکل بر بیایید. هدف ما این است که شما در زمان و هزینۀ خود صرفه جویی کنید. بخاطر همین پیشنهاد می‌کنیم نکات زیر را به دقت بخوانید. زمانی که مشکل شما جدی باشد، بهتر است که پروسۀ تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی را به متخصصین ما واگذار کنید. به این صورت مطمئن هستید که تعمیر و یا تعویض قطعات ماشین ظرفشویی شما به بهترین شکل انجام خواهد شد.

۱-ارورهای ماشین ظرفشویی زانوسی

ارورهای دستگاه به صورت کد‌هایی روی صفحۀ نمایشگر ماشین ظرفشویی زانوسی نشان داده می‌شود. با شناختن این کد‌ها می‌توانید به صورت دقیق متوجه بشوید که کدام یک از اجزای ماشین ظرفشویی زانوسی شما نیاز به بررسی یا تعمیر دارند. تمامی این کدها در دفترچۀ راهنمای ماشین ظرفشویی زانوسی وجود دارد. اگر هم دسترسی به دفترچه راهنما ندارید، اصلا نگران نباشید. ما تمام این کدها و توضیحات مربوط به آن‌ها را به دقت جمع‌آوری کردیم. کافیست لینک زیر را کنار این صفحه باز کنید و در ادامۀ این متن از این مقاله کمک بگیرید.

ارورهای ماشین ظرفشویی زانوسی

۲-تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی زانوسی

ممکن است از کیفیت شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی زانوسی راضی نباشید. برای رفع این مشکل موارد زیر را به دقت بررسی کنید. معمولا با رعایت موارد زیر مشکل شما حل خواهد شد. در صورتی که بعد از انجام کارهای زیر همچنان با مشکل مواجه بودید. می‌توانید روی متخصصین برند زانوسی در مجموعۀ ما حساب کنید.

 • ۱/بررسی کیفیت پودر شستشو و دریچۀ نمک دستگاه

اول از همه مطمئن شوید که تاریخ انقضا پودر، قرض یا مایع شویندۀ ماشین ظرفشویی نگذشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم از مایع شوینده به جای پودر یا قرص استفاده کنید. چون در محفظۀ شستشو به راحتی با آب ترکیب می‌شوند. در درجۀ دوم اگر روی ظروف شیشه‌ای لک سفید میبینید، باید دریچۀ نمک ماشین ظرفشویی زانوسی را بررسی کنید. در صورتی که نمک دستگاه کم یا تمام شده باشد این اتفاق خواهد افتاد.

 • ۲/بررسی بازوهای چرخان ماشین ظرفشویی زانوسی

یکی از اجزای مهم تمام ماشین‌های ظرفشویی همین بازوهای چرخان است. این قسمت محل مناسبی برای جمع شدن بقایای غذا در ماشین ظرفشویی است. هر چند وقت یکبار باید نسبت به بررسی و تمیز کردن آن اقدام نمایید. آب با فشار زیاد از طریق حفره‌های بازوهای چرخان به ظروف کثیف پاشیده می‌شود. در صورتی که این حفره‌ها توسط مواد غذایی مسدود شده باشد، ظروف به خوبی شسته نخواهند شد. شما می‌توانید با یک سوزن و یا یک خلال دندان به راحتی بقایای غذا را از حفره‌های پاک کنید. عملکرد بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی زانوسی را هم به دقت بررسی کنید. در صورتی که این قسمت فرسوده شده باشد باید سریعا نسبت به تعویض آن اقدام نمایید. اگر نقصی در این قسمت مشاهده می‌کنید، در تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی عجله کنید. کافیست با ثبت سفارش از متخصصین ما بخواهید تا با سرعت مشکل شما را رفع کنند.

 • ۳/فیلتر ماشین ظرفشویی زانوسی و بررسی سیستم تخلیه

فیلتر ماشین ظرفشویی را هر چند وقت یکبار بررسی کنید. بقایای مواد غذایی می‌توانند درون این قطعه نفوذ کنند. در صورت مشاهدۀ پسماند غذا این قطعه را کاملا پاک کنید. گرفتگی در سیستم تخلیه هم می‌تواند علت دیگر تمیز نشستن ظروف باشد. تمام مسیر خروجی و تخلیۀ ماشین ظرفشویی نیاز به بررسی دارند. اگر پسماند غذا در این قسمت‌ها یاقی مانده باشد نسبت به رفع آن اقدام نمایید. لاستیک دور درب را هم بررسی کنید. شاید دلیل خوب شسته نشدن ظروف، مواد غذایی جمع شده در این قسمت باشد. خرابی پمپ تخلیه هم آخرین مضنون ماست. اگر مشکل شما هنوز ادامه داشته باشد، به یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی احتیاج دارید. با ثبت سفارش در همین صفحه، می‌توانید به سرعت ماشین ظرفشویی خود را تعمیر کنید.

 • ۴/جاگذاری دقیق و مناسب ظروف در قفسۀ ماشین ظرفشویی

جاگذاری نامناسب ظروف هم می‌تواند دلیلی خوبی برای درست شسته نشدن ظروف باشد. به هیچ وجه بیش از حد مجاز ظروف را داخل ماشین ظرفشویی قرار ندهید. با این کار عملا کارکرد بازوهای چرخان مختل خواهد شد. از کار افتادن بازوهای چرخان در دراز مدت باعث فشار به موتور دستگاه و خرابی این قسمت خواهد داشت. پس به دقت ظروف را در قفسه‌های شستشوی ماشین ظرفشویی جاگذاری کنید.

راهکارهای بالا می‌تواند به شما کمک کند تا این مشکل را رفع کنید. در صورتی که هنوز ماشین ظرفشویی شما ظروف را درست نمی‌شوید. وقت آن رسیده که به متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی اعتماد کنید. این متخصصان با بررسی کامل اجزای ماشین ظرفشویی به دقت مشکل شما را تشخیص می‌دهند و نسبت به رفع آن اقدام خواهند کرد.

۳-خشک نشدن ظروف در پایان شستشو

این مسئله به احتمال زیاد به خاطر درست کار نکردن هیتر و المنت‌های حرارتی و یا ترموستات ماشین ظرفشویی شماست. به هر حال خوشبین باشید و راه حل‌های پایین را بررسی کنید.

 • ۱/بررسی تنظیمات ماشین ظرفشویی زانوسی

بعضی از مدل‌های ماشین ظرفشویی برای صرفه جویی در انرژی دکمه‌ای مجزا برای خشک کردن ظروف قرار می‌دهند. در صورتی که این دکمه را مشاهده می‌کنید کافیست آن را فشار دهید تا در پایان پروسۀ شستشو، ظروف شما خشک شود. دقت کنید ماشین‌های ظرفشویی در حالت شستشوی سریع و یا پیش شستشو ظروف را خشک نمی‌کنند. پس برنامۀ درست را به ماشین ظرفشویی بدهید.

 • ۲/ترموستات ماشین ظرفشویی زانوسی

ترموستات وظیفۀ کنترل دما در هر دستگاهی را به عهده دارد. این قطعه در زمان مشخص به هیتر و المنت‌های حرارتی دستور می‌دهد که فعالیت خود را شروع کنند. اگر به کارهای فنی مهارت دارید، این قطعه را بررسی کنید. با یک مولتی متر ساده می‌توانید متوجه شوید که شمل از این قطعه است یا نه. در صورتی هم که تجربه‌ای در امور فنی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم از متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی کمک بگیرید.

 • ۳/هیتر و المنت ‌های حرارتی ماشین ظرفشویی

این قطعات در ماشین ظرفشویی شما وظیفۀ تنظیم دمای آب و خشک کردن ظروف را به عهده دارند. آب ورودی با کمک المنت‌های گرمایی به دمای مناسب می‌رسند و از طریق بازوهای آبپاش به ظروف پاشیده می‌شوند. در واقع مظنون اصلی خشک نشدن ظروف همین قطعات هستند. باز هم مثل مرحلۀ قبل با استفاده از مولتی متر می‌توانید از کارکرد صحیح این قطعات مطمئن شوید. ولی باز کردن ماشین ظرفشویی و رسیدن به این قطعات نیاز به مهارت متخصص دارد. برای صرفه جویی در هزینه و زمان پیشنهاد می‌کنیم، ماشین ظرفشویی را از برق بکشید و با ما تماس بگیرید.

مشکل در پنل برق ماشین ظرفشویی و برد اصلی دستگاه هم می‌تواند باعث نرسیدن برق کافی به اجزای گرمایی ماشین ظرفشویی زانوسی شود.

۴-نقص در سیستم تخلیۀ ماشین ظرفشویی زانوسی

یکی از مشکلات رایج در ماشین‌های ظرفشویی عدم تخلیۀ دستگاه است. برای حل مشکل ابتدا موارد زیر را بررسی کنید:

 • ۱/بررسی کامل شیلنگ تخلیه و چاه فاضلاب

شینلگ تخلیۀ ماشین ظرفشویی شما نباید به هیچ وجه تا خورده باشد. هر گونه تا خوردگی و یا له شدگی این لوله باعث عدم تخلیۀ ماشین ظرفشویی شما خواهد شد. در قدم بعدی باید درون لولۀ تخلیه بررسی شود. تجمع مواد غذایی به مرور زمان درون این لوله باعث عدم تخلیه صحیح می‌شود. پس لولۀ تخلیه را باز کنید و تمام مواد غذایی جمع شده را پاک کنید. چاه فاضلاب هم اگر پر یا مسدود شده باشد، باعث عدم تخلیۀ ماشین ظرفشویی شما می‌شود. اگر مدتی است بوی نامطبوع از آشپزخانه به مشام می‌رسد و ماشین ظرفشویی هم تخلیه نمی‌شود احتمالا باید از لوله کش کمک بگیرید.خبر خوب اینکه اگر چاه فاضلاب شما گرفته است هم می‌توانید روی مجموعۀ ما حساب کنید. روی لینک زیر کلیک کنید تا بهترین لوله کش در سریع‌ترین زمان به منزل شما مراجعه کند.

 

 • ۲/دریچه هوا ماشین ظرفشویی

دریچۀ تنظیم هوا هم می‌تواند مقصر این مسئله باشد. این قسمت به عنوان یک دریچه برای جلوگیری از تشکیل قفل هوا در شلنگ تخلیه استفاده می‌شود. زمانی که این دریچه به درستی کار نکند، هوا وارد لوله خواهد شد. به این صورت فشار کافی برای تخلیه وجود ندارد و ماشین ظرفشویی شما تخلیه نمی‌شود. دریچه هوا را در خلاف عقربه ساعت پخرخوانید. بقایای غذا و یا رسوب را پاک کنید. احتمالا مشکل شما حل خواهد شد. در صورت حل نشدن مشکل می‌توانید روی متخصصین ما در زمینۀ تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی حساب باز کنید.

 • ۳/تخلیۀ آب جمع شده در ماشین ظرفشویی

یکی از مهم‌ترین کارهایی که در این مواقع باید انجام دهید، تخلیۀ آب جمع شده درون دستگاه است. با این کار می‌توانید سایر اجزای ماشین ظرفشویی را به طور واضح بررسی کنید. در ضمن ماندن آب داخل دستگاه اصلا برای سلامتی ماشین ظرفشویی خوب نیست. پس به دقت سینی زیرین ماشین ظرفشویی را خارج کنید. حالا می‌توانید تمام آب جمع شده داخل دستگاه را خارج کنید. حالا یکبار دیگر ماشین ظرفشویی خود را روشن کنید. اگر مشکل حل نشد، برای بررسی بیشتر و تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی از تعمیرکاران ما کمک بگیرید.

۵-عدم آبگیری ماشین ظرفشویی زانوسی

اگر ماشین ظرفشویی شما اصلا آبگیری انجام نمی‌دهد موارد زیر را بررسی کنید:

 • ۱/چک کردن شیر ورودی آب به دستگاه:

اگر ماشین ظرفشویی شما اصلا آبگیری انجام نمی‌دهد. در قدم اول شیر ورودی را چک کنید. مطمئن شوید که شیر آب کاملا باز است. لولۀ ورودی آب هم باید بدون هیچ تاخوردگی باشد. در مرحلۀ دیگر لوله ورودی را باز کنید و مطمئن شوید رسوب آب مسیر ورودی را مسدود نکرده باشد. اگر شیر آب و لولۀ ورودی مشکلی نداشته باشند دو عامل زیر مضنون اصلی این خرابی هستند.

 • ۲/دریچۀ ورودی آب ماشین ظرفشویی زانوسی

دریچه ورودی آب را در پشت پنل و زیر درب ماشین ظرفشویی خود پیدا خواهید کرد. این دریچه وظیفه دارد تا آب را به اندازه وارد ماشین ظرفشویی کند. همچنین از ایجاد برگشت هوا در مسیر ورودی آب جلوگیری می‌کند. اگر مشکلی در این قطعه به وجود بیایید، آبگیری کامل انجام نمی‌شود. ابتدا مطمئن شوید که ضایعات غذا و یا رسوب آب عملکرد دریچه را مختل نکرده باشد. در صورتی که این قسمت دچار نقص شده باشد می‌توانید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید. ما در پین ورک برای تعویض قطعات ماشین ظرفشویی زانوسی از قطعات اورجینال و اصلی همین برند استفاده خواهیم کرد.

 • ۳/بررسی‌ سوویچ شناور ماشین ظرفشویی

سوییچ شناور هم میزان ورود آب را کنترل می‌کند. وقنی ماشین ظرفشویی شما شروع به آبگیری می‌کند، شناور با آب بالا می‌رود. و زمانی که مقدار آب به حد کافی رسید، جریان آب را قطع می‌کند. ممکن است به دلیل نقص یا حتی گیر کردن بقایای مواد غذایی یا رسوبات آب، شناور شما اجازۀ ورود آب را به دستگاه ندهد. شناور را بررسی کنید. اگر در وضعیت رو به بالا قرار داشت، با دست پایین بیاورید و ببینید آب جریان پیدا می‌کند یا نه. در صورتی که شناور همچنان در بالا قرار گرفته باشد باید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

سایر عوامل

موارد بالا اصلی ترین دلایل برای آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی شماست. اگر موارد بالا به شما کمکی نکرد و همچنان با مشکل روبه رو هستید. می‌توانید از تعمیرکاران ما بخواهید تا در سریع‌ترین زمان به بررسی و تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی بپردازند. احتمالا برد اصلی، پنل برق دستگاه، رلۀ استارت، تایمر و یا حتی شیر برقی ماشین ظرفشویی شما نیاز به بررسی داشته باشند.

۶-روشن نشدن ماشین ظرفشویی زانوسی

اگر ماشین ظرفشویی زانوسی روشن نمی‌شود. یعنی صفحۀ نمایشگر ماشین ظرفشویی خاموش است و دکمه‌ها کار نمی‌کنند. اول از همه پریز برقی که دوشاخۀ دستگاه به آن وصل شده است را بررسی کنید. گاهی اوقات مشکل از برق خانه است. با یک فاز متر ساده هم می‌توانید به راحتی متوجه این مشکل شوید. اگر برق خانه شما مشکلی نداشته باشد علل زیر ممکن است باعث روشن نشدن ماشین ظرفشویی زانوسی باشد.

 • ۱/درب ماشین ظرفشویی زانوسی

اگر درب ماشین ظرفشویی زانوسی باز باشد. دستگاه به هیچ وجه روشن نخواهد شد. پس مطمئن شوید که درب به صورت کامل و صحیح بسته شده باشد. خرابی در قسمت میکروسوویچ درب ماشین ظرفشویی زانوسی هم می‌تواند دلیلی برای روشن نشدن ماشین ظرفشویی شما باشد. یکبار درب ماشین ظرفشویی را باز وسپس محکم ببندید. اگر هنوز دچار مشکل هستید، شاید سوویچ درب ماشین ظرفشویی شما باید تعویض شود. برای تعویض این قطعه و تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی می‌توانید روی مجموعه ما حساب کنید.

 • ۲/ برد اصلی ماشین ظرفشویی و پنل برق ماشین ظرفشویی

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار روشن نشدن ماشین ظرفشویی پنل برق دستگاه و رلۀ استات است. بهتر است برای بررسی این قسمت از متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی کمک بگیرید. اما اگر خودتان تصمیم به بررسی و تعمیر دارید. اول از همه ماشین ظرفشویی را از برق بکشید. پانل جلویی ماشین ظرفشویی را باز کنید. تمام سیم کشی ها را بررسی کنید. مطمئن شوید که هیچ کدام از سیم‌ها جدا نشده باشد. با یک مولتی متر برد اصلی و سوویج کنترل درب را چک کنید. اگر مشکل در قسمت برد باشد، ناچار به تعویض آن هستید.

 • ۳/موتور یا پمپ تخلیۀ ماشین ظرفشویی زانوسی

معمولا بیشترین دلایل روشن نشدن ماشین ظرفشویی دو مورد بالایی است. کمتر اتفاق می‌افتد که موتور یا پمپ تخلیه با این مشکل مواجه شود. ولی اگر اخیرا در سیستم تخلیۀ ماشین ظرفشویی خود دچار مشکل شده‌اید یا صدای غیر عادی می‌شونید می‌توانید به موتور و پمپ تخلیه شک کنید. به خصوص اگر ماشین ظرفشویی شما سعی در روشن شدن دارد ولی در همان ابتدا از کار می‌افتد. بررسی این قسمت‌ها هم مهارت یک متخصص را می‌طلبد. پس به شما پیشنهاد می‌کنیم در این موارد تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

پین ورک مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی

پین ورک؛ مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی

ما به طور کامل مسئولیت تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی را به عهده می‌گیریم. با وجود ما نیازی به اعتماد کردن به تعمیرکاران غیر مجاز و یا جابجایی ماشین ظرفشویی نخواهید داشت. ما بیش از ۸۰۰۰ متخصص را در انواع برند‌ها جذب کرده‌ایم. تمامی این افراد به طور کامل احراز هویت شده‌اند و کاملا مجرب و قابل اعتمادند.  برای تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی هم، فقط از تعمیرکاران همین برند استفاده خواهیم کرد.

به شما اطمینان می‌دهیم که پروسۀ تعمیر در کوتاه‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام خواهد شد. هر چند که در پین ورک، تعمیرات بر تعویض قطعات مقدم است. ولی در صورت نیاز به تعویض قطعات از قطعات اصلی و فابریک برند زانوسی استفاده خواهیم کرد. برای اثبات این ادعا در پایان ضمانت نامۀ معتبر قطعۀ مورد نظر به شما ارائه خواهد شد.

از زمان ثبت سفارش تا بعد از پروسۀ تعمیر ما با شما خواهیم بود. تعمیرکاران بعد از خدمت انجام شده، موظف به ارائۀ فاکتور رسمی و معتبر هستند. در صورت هرگونه ابهام یا نارضایتی تیم پشتیبانی ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند و در سریع‌ترین زمان مشکل شما را برطرف می‌کنند.

دیگر برند‌های تحت پوشش

همانطور که گفتم جذب متخصصین  در برند‌های مختلف به ما این توانایی را داده است که از پس تعمیر انواع ماشین ظرفشویی بر بیاییم. در لیست زیر تنها بخشی از برند‌های تحت پوشش مجموعۀ ما را مشاهده خواهید کرد.

برای مشاهدۀ دیگر برند‌های تحت پوشش و سایر خدمات ارائه شده توسط ما می‌توانید به صفحۀ اصلی پین ورک مراجعه کنید. با یک جستجوی ساده در صفحۀ اصلی ما می‌توانید از دیگر خدمات ما باخبر شوید.

پین ورک؛ قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی

اساس سیاست گذاری در مجموعۀ ما کسب رضایت شما است. در ابتدای همین صفحه تمام هزینه‌های تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی به شما نشان داده شده است. قیمت دقیق تعمیرات هم با حضور تعمیرکاران ما و بررسی کامل دستگاه مشخص خواهد شد. تمامی قیمت گذاری‌ها هم زیر نظر اتحادیه است. شما با یک استعلام ساده و مقایسۀ ما با سایر مراکز تعمیر می‌توانید به ارزان و مقرون به صرفه بودن خدمات ما پی ببرید.

تمامی خدمات انجام شده توسط تعمیرکاران در مجموعۀ ما ثبت می‌شود. جدا از آن در پایان تعمیر، فاکتور رسمی و معتبر دریافت خواهید کرد. به این صورت می‌توانید مطمئن شوید که همیشه مرجعی برای پاسخگویی وجود خواهد داشت. تمامی تلاش ما ارئۀ خدمتی سریع و با کیفیت، راحت و بی دردسر و ارزان و مقرون به صرفه است.

ما چه مناطقی را پوشش می دهیم؟

چشم انداز ما ارتقای پروسۀ انواع تعمیرات و خدمات در محل است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به زودی بتوانیم در تمامی مناطق کشور خدمتگذار شما عزیزان باشیم. ما در حال حاضر تمامی مناطق تهران را به طور کامل پوشش می‌دهیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی در مرکز تهران

 • میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و…

تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی در شمال تهران

 • فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و…

تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی در غرب تهران

 • آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و …

تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی در شرق تهران

 • تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و …

تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی در جنوب تهران

 • آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان،  یاخچی آباد، حافظ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین، و…

چرا از پین ورک استفاده کنیم؟

 • مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی زانوسی
 • امکان تعمیرات در محل و منزل شما
 • سهولت در ثبت درخواست برای دریافت خدمات.
 • تعمیرات سریع و با کیفیت در همان روز
 • قیمت‌گذاری ارزان و مقرون به صرفه
 • متخصصین قابل اعتماد و کارآزموده
 • تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصلی

www.zanussi.de/www.wikipedia.org/

تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?چرا ظرف‌شویی زانوسی در ناحیه موتور نشتی آب دارد؟
این مشکل بسیار خطرناک است و باید فوراً موردبررسی یک تعمیرکار قرار گیرد. علت اول می‌تواند آسیب دیدن درزگیر موتور دستگاه باشد که باید تعویض شود، احتمال بعدی خراب شدن لوله خروجی آب است. اگر بازهم مشکل ادامه داشت پمپ و یا موتور ظرف‌شویی دچار مشکل شده است و باید تعمیر شود برای حل این مشکل در اسرع وقت با همکاران ما در پین ورک تماس بگیرید.
?چرا درب ظرف‌شویی زانوسی کامل قفل نمی‌شود؟
این خرابی پس از استفاده مداوم از ظرف‌شویی ممکن است ایجاد شود و ناشی از خرابی لاستیک درب و یا قفل آن است که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد. همکاران ما در پین ورک برای حل این مشکل می‌توانند به شما کمک کنند.
?چرا زمان شست‌وشو با ظرف‌شویی زانوسی بیش‌ازحد معمول است؟
در مرحله اول بررسی کنید که تایمر را درست تنظیم کرده‌اید و اینکه ممکن است مشکل از خرابی تایمر دستگاه باشد، در مرحله بعدی ممکن است ترموستات دچار مشکل شده باشد و کُند عمل کند. برای حل این مشکل با همکاران ما در پین ورک تماس بگیرید.
?خدمت تعمیر ظرف‌شویی زانوسی شامل چه خدماتی است؟
پین ورک با دارا بودن تجهیزات پیشرفته، باکیفیت‌ترین قطعات و کادر باتجربه و متخصص تمامی تعمیرات ظرف‌شویی شما مانند تعمیر هیتر، موتور، پمپ، ترموستات و…را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت برای شما عزیزان انجام خواهد داد.
?روند ثبت سفارش تعمیر ظرف‌شویی زانوسی در پین ورک به چه صورت است؟
تیم پین ورک برای سرعت عمل و راحتی شما عزیزان ثبت سفارش را از دو طریق مراجعه به سایت و یا اپلیکیشن پین ورک کاملاً رایگان آماده کرده‌اند. ابتدا به اپ و یا سایت پین ورک مراجعه کرده و تاریخ موردنظر خود را تعیین کنید و به چند سؤال ساده دربارهٔ ظرف‌شویی خود پاسخ دهید. همکاران ما در اسرع وقت با شما عزیزان تماس خواهند گرفت و شما را از هزینه و روند تعمیر آگاه خواهند کرد.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
128
خیر 118

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین