بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه،یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان،در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

نام خدمت قیمت تومان
نشت یابی و رفع آبریزی 250.000 - 400.000 تومان
پمپ تخلیه 400.000 تومان
تعویض یا تعمیر برد 600.000 تومان
جرم گیری 100.000 تومان
نصب 100.000 - 150.000 تومان
تعویض آکوا 200.000 تومان
تعویض موتور 600.000 تومان
تعویض سنسور 400.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
100 هزارتومان
200 هزارتومان
600 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

 • تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در محل
 • تعمیر ماشین ظرفشویی مدل های رومیزی و ایستاده
 • راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی
 • تعمیر موتور ماشین ظرفشویی و تعمیر مخزن رزین آن
 • عیب یابی و رفع مشکل ظرفشویی
 • سرویس کامل و دوره ای ظرفشویی

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

ماشین ظرف‌شویی وسیله‌ای است که آب را با فشار به ظروفی که در آن قرار می‌دهیم وارد می‌کند و درنتیجه ظرف‌های کثیف را تمیز تحویل ما می‌دهد. گاهی نیز از آن برای شستن میوه‌ها و سبزیجات استفاده می‌شود. این دستگاه همچنین در مصرف مواد شوینده و آب نیز صرفه‌جویی می‌کند. شرکت زیمنس (SIEMENS) شرکتی آلمانی و چندملیتی می‌باشد که در زمینه‌های گوناگونی اعم از تولید انواع لوازم‌خانگی مانند ماشین ظرف‌شویی فعالیت دارد. ماشین ظرف‌شویی از سه نوع تشکیل‌شده است که عبارت‌اند از انواع رومیزی، توکار و ایستاده. پین ورک نمایندگی معتبر تعمیرات ماشین ظرف‌شویی زیمنس با داشتن بهترین تجهیزات و لوازم و نیز حرفه‌ای‌ترین و مجرب‌ترین متخصصین و تعمیرکاران درزمینهٔ ماشین ظرف‌شویی آماده خدمت‌رسانی به شما مصرف‌کننده گرامی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس می‌باشد. شما عزیزان در صورت رویارویی با هرگونه مشکل در ماشین ظرف‌شویی خود اعم از ایجاد صدای زیاد، خراب شدن قطعاتی مانند المنت، میکرو سوییچ، شیر برقی، تایمر، مخزن مایع، هیدروستات، برد الکترونیکی، آبگیری نکردن، تخلیه نشدن آب، خشک نکردن ظرف‌ها و …می‌توانید تعمیر ظرف‌شویی خود را به پین ورک نمایندگی معتبر تعمیرات ظرف‌شویی زیمنس بسپارید. به‌منظور استفاده کردن از این خدمات تنها کافی است به سایت و یا اپلیکیشن پین ورک مراجعه کرده و به‌صورت رایگان سفارش مربوطه خود را ثبت کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?صداهای زیاد ماشین ظرف‌شویی زیمنس از چیست؟
اگر در قسمت ورودی پمپ و یا بخش تخلیه پمپ مشکلی وجود داشته باشد می‌تواند باعث صدای زیاد از ماشین ظرف‌شویی شود. گرفتاری تکه اشغال یا ظرفی که شکسته، به قسمت تیغه‌های پروانه می‌تواند از مشکلاتی باشد که برای بخش تخلیه پمپ می‌تواند به وجود بیاید. اگر با خارج کردن آن مشکل شما باز برطرف نشد باید پمپ خود را عوض کنید. اگر ناگهان متوجه صدای زیادی شدید ممکن است این صدا از ظروف شکسته باشد. برای حل این مشکل باید ظرف‌شویی را بازکرده و در کف آن اگر ظرف‌های شکسته وجود دارد، جمع‌آوری کنید. بازوی آب‌پاش و یاتاقان نیز از دیگر مواردی هستند که باید برای حل این مشکل بررسی شوند.
?مشکل نشتی آب ماشین ظرف‌شویی زیمنس خود را چگونه حل کنیم؟
همان‌طور که می‌دانید، شیر ورودی بخشی است که آبی که موردنیاز دستگاه است را فراهم می‌کند پس می‌تواند سبب نشتی هم بشود. در ماشین‌های ظرف‌شویی محل قرارگیری شیر ورودی، پشت روکش پایینی است. باید از درست و سالم بودن محل اتصال شیر ورودی و شیلنگ‌ها مطمئن شوید. یکی دیگر از قطعاتی که ممکن است سبب نشتی شود و باید حتماً آن را بررسی کنید، بازوهای اسپری کننده ظرف‌شویی هستند که آب و مواد شوینده به‌وسیله آن به دستگاه وارد می‌شود. علاوه بر بازوی پایینی، بعضی از ماشین ظرف‌شویی‌ها همچنین دارای بازوی بالایی و میانی هستند. جنس این بازوها اغلب از پلاستیک می‌باشد. شکسته شدن پلاستیک‌ها و بسته شدن حفره‌ها می‌تواند نشتی آب را در پی داشته باشد. شناور و کلید شناور، گرومت، ، واشر درب و شیر ورودی نیز از دیگر مواردی هستند که خرابی آن‌ها باعث نشتی آب می‌شود. آن‌ها را نیز چک کنید.
?چرا ماشین ظرف‌شویی ظرف‌ها را خوب نمی‌شوید؟
بازوی اسپری کننده از مواردی است که می‌تواند سبب تمیز شسته نشدن ظرف‌ها شود. مواد شوینده و آب از طریق قطعه مذکور به ماشین ظرف‌شویی اسپری می‌شوند. گیرکردن بازوها به ظرف‌ها، خراب شدن و یا شل شدن حلقه بیرینگ بازوی اسپری کننده، شکسته شدن و یا جداشدگی درزهای آن، بسته شدن حفره‌ها توسط آشغال‌های کوچک و یا براثر خرابی فیلتر و ... از مواردی‌اند که جلوی کارکرد درست بازوی اسپری کننده را می‌گیرند. هرگونه اختلال در این قطعه باعث می‌شود ظرف‌ها به‌درستی شسته نشوند. موارد دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند سبب این مشکل شوند. برای حل این مشکل می‌توانید از تعمیرکاران پین ورک کمک بگیرید.
?علت پخش نکردن شوینده به‌وسیله ماشین ظرف‌شویی چیست؟
خراب شدن، شل شدن یا آسیب دیدن درپوش مایع کمک آبکشی، می‌تواند سبب توزیع نشدن درست شوینده در ظرف‌شویی شود. محل قرارگیری قطعه مذکور در قسمت پایینی در پنل می‌باشد. آن را بررسی کنید. از دیگر مواردی که می‌تواند باعث این مسئله شود می‌توان به موتور مومی اشاره کرد. عدم کارکرد صحیح آن از باز کردن درب توزیع‌کننده شوینده جلوگیری می‌کند. این موتور مومی به‌وسیله کنترل الکترونیکی یا تایمر فعال می‌شود. برای حل مشکل شما باید از رسیدن برق به موتور مومی مطمئن شوید و همچنین پیوستگی آن را نیز به‌وسیله یک مولتی متر بررسی کنید. سالم بودن تایمر و آزادکننده دوفلزی را نیز باید بررسی کنید. برای این کار می‌توانید با پین ورک در تماس باشید.
?روند ثبت سفارش نمایندگی ماشین ظرف‌شویی زیمنس در پین ورک به چه صورت است؟
شما می‌توانید برای ثبت سفارش خود با مراجعه به سایت و یا اپلیکیشن پین ورک درخواست خود را ثبت نمایید سپس با پاسخ به چندین سؤال که روز و ساعت و اینکه نوع خرابی شما و مدل ماشین ظرف‌شویی زیمنس چه می‌باشند درخواست شما به‌طور رایگان ثبت می‌شود. حال منتظر بمانید تا همکاران ما با شما تماس حاصل فرمایند و قیمت دقیق تعمیر را به شما اعلام کنند. سپس در صورت توافق طرفین، درخواست شما کامل می‌شود. در غیر این صورت سفارش شما به‌صورت رایگان لغو می‌شود.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 5

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین