بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین ظرقشویی سامسونگ از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

نام خدمت قیمت تومان
نشت یابی و رفع آبریزی 250.000 - 400.000 تومان
پمپ تخلیه 400.000 تومان
تعویض یا تعمیر برد 600.000 تومان
جرم گیری 100.000 تومان
نصب 100.000 - 150.000 تومان
تعویض آکوا 200.000 تومان
تعویض موتور 600.000 تومان
تعویض سنسور 400.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
100 هزارتومان
200 هزارتومان
600 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

 • تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در محل
 • تعمیر ماشین ظرفشویی مدل های رومیزی و ایستاده
 • راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی
 • تعمیر موتور ماشین ظرفشویی و تعمیر مخزن رزین آن
 • عیب یابی و رفع مشکل ظرفشویی
 • سرویس کامل و دوره ای ظرفشویی
 • و…

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با بالا‌ترین امتیاز به محل اعزام می‌گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما اعزام خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده‌اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می‌گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی پین ورک 4.78 از 5 می‌باشد.

اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما به هر دلیلی خراب شده‌ است، دلیلی بر بی‌ کیفیتی برند سامسونگ نیست. ماشین ظرفشویی سامسونگ یکی از قوی‌ترین برند‌ها در زمینۀ ماشین ظرفشویی است.حالا هم با تعمیر به موقع ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تیم تخصصی پین ورک، اجازه ندهید بیشتر از این شستسوی دستی ظروف اعصاب و روان شما را نشانه برود. ما با کمال میل مسئولیت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما را به عهده می‌گیریم.

این صفحه را به دقت دنبال کنید. در این صفحه موارد زیر را به طور کامل بررسی خواهیم کرد؟

۱٫توضیحی در مورد برند ماشین ظرفشویی شما

۲٫ نکاتی در مورد نصب و سرویس به موقع ماشین ظرفشویی

۳٫بررسی مشکلات متداول و آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

۴٫هزینۀ تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

۵٫برندهای تحت پوشش در مرکز خدماتی پین ورک

۶٫مزایای سپردن تعمیرات به دست ما

۷٫مناطق تحت پوشش ما

در مورد برند سامسونگ

در حال حاضر سامسونگ یک ابر شرکت چند ملیتی است که در صنایع مختلف به شاخه‌هایی مانندسامسونگ الکترونیک، سامسونگ لایف و سامسونگ فایر، صنایع سنگین سامسونگ و سامسونگ سی‌اندتی تقسیم می‌شود. برند سامسونگ در ابتدا  در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول، به‌عنوان یک شرکت بازرگانی تأسیس شد و تا الان در همۀ زمینه‌هایی که اشاره کردیم در بیش از صد کشور محصولات مختلف خود را عرضه می‌کند.

نصب و سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ

اول از همه به سراغ نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ می‌رویم. در همین ابتدا باید به شما بگویم، اگر مهارت خاصی در کارهای فنی ندارید، نیازی نیست به طور شخصی نسبت به نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ خود اقدام کنید. همین حالا آچار و پیچ گوشتی خود را زمین بگذارید و از طریق همین صفحه با ثبت سفارش در کمتر از ۱۵ دقیقه، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را به متخصصین کارآزمودۀ ما در پین ورک بسپارید.

نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر هم مایلید که نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ را خودتان انجام دهید حتما نکات زیر را رعایت کنید:

 • ۱٫تمامی وسایل را به دقت از جعبۀ ماشین ظرفشویی سامسونگ خارج کنید. با توجه به دفترچه راهنما از وجود تمام قطعات مطمئن شوید.
 • ۲٫مکان مناسب برای نصب ماشین ظرفشویی را از قبل شناسایی کنید. مکانی که شما انتخاب کردید باید اول از همه تراز باشد. در درجۀ دوم به سینک ظرفشویی شما و لولۀ فاضلاب نزدیک باشد.
 • ۳٫در صورت وجود آب در داخل ماشین ظرفشویی سامسونگ نگران نباشید. همۀ ماشین‌های ظرفشویی قبل از خروج از کارخانه یکبار تست می‌شوند.
 • ۴٫لولۀ تخلیه را اول به پشت ماشین ظرفشویی و سپس به کانال خروجی در پایین سینک ظرفشویی متصل کنید. بعد از اتصال حتما با بست دو طرف اتصال را محکم کنید تا بعد از مدتی از این قسمت‌ها شاهد نشتی نباشیم.
 • ۵٫حالا ماشین ظرفشویی را در جای مد نظر قرار دهید. با آچار پیچ های تنظیم ارتفاع ماشین ظرفشویی را تنظیم کنید. مطمئن شوید که ماشین ظرفشویی در تراز‌ترین حالت قرار گرفته باشد.
 • ۶٫اگر محل نصب شما بصورت پیشخوان است، با استفاده از پیچ، ماشین ظرفشویی را با میز بالای پیشخوان محکم کنید.
 • ۷٫حالا وقت آن است سیم ها را به هم وصل کنید. وصل کردن سیم ها ساده است. کافیست سیم‌های هم رنگ را با مهره‌های موجود به هم متصل کنید. برای اطمینان بیشتر یک دور چسب برق به سیم‌های متصل شده بپیچید. سیم مسی رنگ را هم در محل پیچ سبز رنگ محکم کنید.
 • ۸٫یک زانویی ۹۰ درجه برای اتصال به ورودی مخزن آب دستگاه احتیاج دارید. شلنگ فنری مخصوص اتصالات آب را با استفاده از آچار به زانویی محکم کنید. طبیعتا سر دیگر شلنگ هم باید به شیر آب زیر سینک ظرفشویی متصل گردد. حالا ماشین ظرفشویی شما به منبع آب متصل شده و می‌تواند آبگیری کند.
 • ۹٫از محکم بودن تمام اتصالات، شامل لولۀ تخلیه آب، سیم کشی‌ها و شیلنگ ورودی آب به دستگاه مطمئن شوید.
 • ۱۰٫حالا ماشین ظرفشویی خود را با خیال راحت به برق بزنید. توجه کنید که شیر آب ورودی زیر سینک را هم باز کرده باشید.
 • ۱۱٫تبریک؛ ماشین ظرفشویی سامسونگ شما آماده به کار است.

ماشین ظرفشویی سامسونگ

سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ

سرویس به موقع ماشین ظرفشویی سامسونگ مسئلۀ بسیار مهمی است که معمولا به فراموشی سپرده می‌شود. پیشنهاد ما این است که قبل از نیاز به تعمیر جدی ماشین ظرفشویی سامسونگ، حداقل دو بار در سال را به سرویس این وسیلۀ ارزشمند اختصاص دهید. با این کار می‌توانید در هر زمانی با خیال راحت از کارکرد این دستگاه مطمئن باشید و در آینده از بروز مشکلات جدی و تعمیرات هزینه بر ماشین ظرفشویی سامسونگ جلوگیری کنید.

ما در پین ورک، مسئولیت سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ شما را می‌پذیریم. به شما اطمینان می‌دهیم که این سرویس توسط متخصصان همین برند انجام خواهد شد. هدف ما در مرکز تخصصی پین ورک این است که تجربۀ یک سرویس راحت و بدون دردسر را برای شما رقم بزنیم.

برای این کار کافیست با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید و زمان مناسب برای سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ را اعلام کنید. ما با داشتن بیش از ۸۰۰۰ متخصص در برندهای مختلف به شما اطمینان می‌دهیم که در سریع‌ترین زمان، با کیفیت‌ترین خدمت را با ارزانترین قیمت به شما عزیزان ارائه کنیم.

مشکلات متداول و آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

ما در این بخش در درجۀ اول سعی کردیم که اگر مشکل شما جزئی است، خودتان از پس تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بر بیایید.در درجۀ بعدی، با شناخت بهتر از مشکل ایجاد شده، تخمین دقیق‌تری از هزینۀ تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ به شما اعلام می‌شود و تعمیرکاران ما با تجهیزات کامل‌تری برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما اعزام خواهند شد و پروسۀ تعمیر سرعت بیشتری به خود می‌گیرد.

لیست زیر شامل شکایات رایجی است که صاحبان ماشین ظرفشویی سامسونگ از این دستگاه داشته‌اند. متن زیر را به دقت دنبال کنید. به احتمال زیاد ماشین ظرفشویی شما هم به یکی از مشکلات دچار شده است.

۱٫ کثیف ماندن ظروف در پایان شستشو

 •  بازوهای اسپری:

اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما، ظروف را (به خصوص ظروف قرار گرفته در ریل بالای قفسۀ شستشو) را به خوبی نمی‌شوید. اولین مظنون ما بازوهای چرخان(بازوهای اسپری) ماشین ظرفشویی است. گیر کردن مواد غذایی در حفره های آن باعث کاهش فشار آب می‌شود. پس به طور کامل این قسمت را بررسی کنید و در صورت مشاهدۀ بقایای غذا، این قسمت را کاملا تمیز کنید. پیشنهاد ما این است برای جلوگیری از این اتفاق، قبل از گذاشتن ظروف در ماشین ظرفشویی یکبار آن‌ها را با دستمال تمیز کنید.

 • کیفیت شوینده:

از سلامت و تاریخ انقضا قرص، مایع و یا پودر شویندۀ خود مطمئن شوید. پیشنهاد ما استفاده از مایع شوینده است که به خوبی در آب حل می‌شود. در صورتی که از شوینده به مقدار درست و طبق برنامۀ شستشو استفاده می‌کنید و همچنان در پایان شستشو شوینده در محفظه باقی می‌ماند، احتمالا باید نسبت به تعویض شویندۀ خود اقدام کنید. اگر با تعویض شوینده هم نتیجه‌ای حاصل نشد برای بررسی بیشتر و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با ما تماس بگیرید.

 • فیلتر ماشین ظرفشویی:

گاهی اوقات رسوب مواد غذایی در فیلتر ماشین ظرفشویی سامسونگ علت تمیز شسته نشدن ظروف است. گیر کردن مواد غذایی در فیلتر باعث کاهش فشار آب و در نتیجه شسته نشدن صحیح ظروف می‌‌شود. برای بررسی فیلتر، ابتدا سر اسپری را باز کنید. با استفاده از پیچ گوشتی لوله‌های آب را باز کنید تا به فیلتر دستگاه برسید. فیلتر را باز کنید. پروانۀ فیلتر هم با چرخاندن در جهت عقربۀ ساعت بیرون می‌آید. فیلتر را از مواد غذایی کاملا پاک کنید و دوباره همه چیز را سر جای خود نصب کنید. یکبار دیگر شستشو را انجام دهید. اگر مشکل همچنان باقی مانده است با ثبت سفارش در پین ورک، از متخصصین مجرب ما در زمینۀ تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ کمک بگیرید.

۲٫ روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ

 • اتصالات و پریز برق:

اول از همه خوشبین باشید. اگر به هر دلیلی فیوز خانه هم می‌پرد می‌توانید روی این مشکل بیشتر عمیق شوید. گاهی اوقات سیم کشی ساختمان مقصر روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ شماست. شاید مشکل از پریز برقی باشد که ماشین ظرفشویی شما به آن متصل است. برای اطمینان از این مسئله با استفاده از فازمتر، پریز مربوطه را چک کنید. در صورت روشن شدن فازمتر می‌توانید، مطمئن شوید که ماشین ظرفشویی سامسونگ شما نیاز به بررسی و تعمیر دارد.

 • برد ماشین ظرفشویی سامسونگ:

یکی از دلایل اصلی روشن نشدن، خرابی برد ماشین ظرفشویی سامسونگ است. ممکن است برد ماشین لباسشویی در اثر نوسانات برق صدمه ببیند و گاهی اوقات به کلی از کار بیافتد. دستگاه را از برق بکشید و بعد از چند دقیقه به برق بزنید اگر دستگاه روشن شود و با از کار افتادن صفحۀ لمسی، دوباره از کار بیفتد، می‌توانید مطمئن شوید که مشکل از همین قطعه است. ما در مرکز تخصصی پین ورک می‌توانیم در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر برد ماشین ظرفشویی سامسونگ اقدام کنیم. در صورت نیاز به تعویض قطعه نیز، از قطعات اصلی و ضمانت دار سامسونگ استفاده خواهیم کرد.

 • کد خطای PE:

هر کدام کدهای خطای ماشین ظرفشویی سامسونگ، می‌تواند به شما در شناسایی و در برخی موارد رفع مشکل کمک زیادی بکند. کد خطای PE به طور مستقیم به نقص در پاور برد ماشین ظرفشویی شما اشاره دارد. یکبار دستگاه را ریست کنید و بعد از روشن شدن ببینید باز خطای ذکر شده نشان داده می‌شود و یا رفع شده است. معمولا با نشان دادن این خطا، شما باید آمادۀ تعمیر و یا تعویض پاور برد ماشین ظرفشویی سامسونگ خود باشید. بنابراین بهتر است برای جلوگیری از خسارت بیشتر به دستگاه با متخصصان این برند در پین ورک جهت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید.

 •  مکانیسم قفل درب ماشین ظرفشویی:

در صورت هر گونه اشکال در قسمت مکانیسم قفل ماشین ظرفشویی سامسونگ این دستگاه به هبچ وجه روشن نمی‌شود. فرسودگی یا خرابی این مکانیسم یکی از دلایل شایع از کار افتادن ماشین ظرفشویی سامسونگ است. وقتی دستگاه هیچ کد خطایی نشان نمی‌دهد و شروع به کار هم نمی‌کند، تقریبا می‌توانید مطمئن شوید که مشکل شما از سوویچ درب ماشین ظرفشویی سامسونگ است. تعویض و یا تعمیر قفل درب ماشین ظرفشویی سامسونگ کار چندان ساده‌ای نیست، چون تقریبا باید تمام سیم‌های برد و پنل داخلی و خارجی دستگاه را جدا کنید. به شما پیشنهاد می‌کنم با چند کلیک ساده از تعمیرکاران ما برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ کمک بگیرید.

۳٫ عدم تخلیۀ آب در ماشین ظرفشویی سامسونگ

احتمال اصلی ما برای این مشکل، گیر کردن بقایای غذا در مسیر خروجی آب دستگاه است. موارد زیر را به ترتیب چک کنید. در صورت نشانه‌های فرسودگی در هر یک از این قطعات، با ثبت سفارش از پین ورک با یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ارتباط برقرار خواهید کرد. در این صورت می‌توانید با صرفه جویی در زمان و هزینۀ خود سریعا نسبت به تعمیر و یا تعویض قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ اقدام کنید.

 • شلنگ تخلیه: 

به شلنگ تخلیۀ دستگاه دقت کنید. حتی یک پیچ خوردگی ساده هم می‌تواند دلیلی بر عدم تخلیۀ آب ماشین ظرفشویی سامسونگ باشد. پیچ خوردگی را رفع کنید در صورت نشانه‌هایی از فرسودگی حتما این قطعه را تعویض کنید. گاهی اوقات نیز گیر کردن بقایای غذا در این شلنگ می‌تواند مشکل ساز شود. برای بررسی حتما شیلنگ را باز کنید و نسبت به تمیز کردن آن اقدام نمایید. اگر هنوز هم مشکل تخلیۀ آب وجود دارد، از متخصصین ما در پین ورک برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ کمک بگیرید.

 • شیر یک طرفه:

شیر یک طرفه ماشین ظرفشویی در واقع باعث ایجاد جریان آزاد در یک طرف می‌شود و در صورت چرخش جریان برای محافظت از لوله کشی، شیرآلات دیگر، پمپ‌ها و… بسته می‌شود. اگر به هر دلیلی این شیر بسته باشد. در درجۀ اول شیر را کاملا تمیز کنید و مطمئن شوید که باز می‌شود. اگر نشانه‌هایی از فرسودگی را در این شیر مشاهده می‌کنید احتمالا مشکل تخلیۀ آب دستگاه همین قطعه است. می‌توانید برای تعمیر یا تعویض شیر یک طرفۀ ماشین ظرفشویی سامسونگ روی ما حساب کنید.

 • فیلتر تخلیه:

گیر کردن بقایای غذا و تجمع آن در قسمت فیلتر هم یکی از دلایل عدم تخلیۀ صحیح ماشین ظرفشویی سامسونگ است. در فیلد اول مشکلات متداول چگونگی شناسایی و بررسی این قطعه آموزش داده شده است. فیلتر تخلیه را به دقت بررسی کنید و بقایای غذا را از آن پاک نمایید. حالا دستگاه را دوباره جمع کنید و یکبار ماشین ظرفشویی را امتحان کنید. اگر مشکل شما رفع نشد، سریعا با تکنسین‌های متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در پین ورک ارتباط حاصل کنید. متخصصین ما به تعمیر و یا تعویض فیلتر تخلیۀ ماشین ظرفشویی سامسونگ شما خواهند پرداخت.

 • پمپ تخلیه:

 اول از همه هرگونه آب و رطوبت را از سطح فیلتر پمپ تخلیه پاک کنید. پوشش رویی پمپ تخلیه را بردارید. پروانه‌ پمپ را بررسی کنید. با چرخاندن انگشتتان در پروانه مطمئن شوید که چرخش آن مشکلی ندارد و به درستی می‌چرخد. پمپ تخلیه را از وجود هرگونه جرم، آب و رطوبت پاک کنید. اگر مولتی متر دارید، مطمئن شوید که جریان در پمپ وجود دارد. اگر نشانه‌هایی از خرابی مشاهده می‌کنید، برای جلوگیری از خسارت بیشتر دستگاه را خاموش کنید. با ما تماس بگیرید تا ماشین ظرفشویی  شما را بررسی کنیم و نسبت به تعویض و یا تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی سامسونگ اقدام نماییم.

 • شیر برقی: 

عملکرد شیربرقی ماشین ظرفشویی بسیار حساس است. وقتی زمان تخلیۀ آب ماشین ظرفشویی می‌شود، کنترل تایمر دستگاه جریان الکتریکی را به شیر برقی هدایت می‌کند. با ورود جریان الکتریکی، شیر برقی باز می‌شود. در واقع این قطعه انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می‌کند تا شیر تخلیه شروع به کار کند و عملیات تخلیۀ ماشین ظرفشویی انجام شود. تعمیر شیر برقی ماشین ظرفشویی سامسونگ، مهارت یک تکنسین را می‌طلبد. وجود جریان برق و آب در کنار هم در شیر برقی، بررسی این قطعه توسط شما را بسیار خطرناک می‌کند. به شما پیشنهاد می‌کنم که در مورد تعمیر و یا تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی سامسونگ حتما با متخصصین ما در پین ورک تماس بگیرید.

 • دریچۀ ورودی آب:

این قسمت معمولا در پشت و پایین‌تر از ضربه گیر پنل در کنار شیربرقی قرار دارد. حالا شلنگ ورودی را شل کنید و از دریچه جدا کنید. در اکثر ماشین‌های ظرفشویی دو پیچ در بالا یا پایین این پنل وجود دارد. با پیچ گوشتی این دو پیچ را باز کنید و سپس ضربه گیر را از آن جدا کنید. شما به دریچۀ ورودی آب رسیدید. در صورت مشاهدۀ هر گونه جرم یا مواردی مشابه، آن را کامل تمیز کنید. قظعات را دوباره در سر جای خود قرار دهید. اگر همچنان آب دستگاه تخلیه نمی‌شود، برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با ما در ارتباط باشید.

۴٫ شنیدن صدای غیر عادی از ماشین ظرفشویی

 • عدم تراز:

اول از همه نسبت به تراز بودن محل قرارگیری ماشین ظرفشویی سامسونگ اطمینان حاصل کنید. بیشتر اوقات تراز نبودن دستگاه با سطح زمین باعث ایجاد سر و صدای غیر عادی می‌شود. پیچ‌های تنظیم ارتفاع را هم بررسی کنید. ممکن است به مرور زمان تنظیم این پیچ‌ها به هم خورده باشد. اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما در زیر پیشخوان قرار دارد، پیشنهاد می‌کنیم که حتما آن را در کنار سینک و به میز بالایی پیچ کنید.

 •  لب پر شدن ظروف:

یکبار داخل ماشین ظرفشویی سامسونگ را به دقت بررسی کنید. در برخی موارد ظروفی که از قبل ترک داشته اند داخل دستگاه لب پر می‌شوند و باعث ایجاد سر و صدای غیر عادی خواهند شد. به دقت سبد شستشو و بازوهای چرخان دستگاه را بررسی کنید تا مطمئن شوید، وجود شی خارجی باعث تولید این صدا نشده باشد. اگر بعد از بررسی هنوز هم صدای غیر طبیعی می‌شنوید جهت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ از متخصصین ما در این برند کمک بگیرید.

 • قرارگیری نادرست ظروف:

درست قرار نگرفتن ظروف در سبد شستشو ممکن است از عملکرد درست بازوهای چرخان دستگاه جلوگیری کند. گیر کردن بازوهای چرخان ماشین ظرفشویی سامسونگ می‌تواند دلیلی برای سر و صدای غیر طبیعی دستگاه باشد. برای رفع این مشکل ظروف را به ترتیب و درست در ماشین ظرفشویی خود قرار دهید. مطمئن شوید که ظروف چیده شده خللی در پروسۀ شستشو ایجاد نمی‌کند. اگر همچنان صدای غیر طبیعی می‌شنوید، برای رفع مشکل به تکنسین‌های حرفه‌ای ما در پین ورک اعتماد کنید.

 • صدای غیر عادی در هنگام تخلیۀ:

پمپ تخلیه و شیر برقی معمولا در هنگام کار کردن صدایی تولید می‌کنند که کاملا طبیعی است. اگر فقط در هنگام تخلیه ماشین ظرفشویی صدا غیر طبیعی است، احتمال خرابی پمپ تخلیه یا شیر برقی وجود دارد. از آنجایی که فرسودگی مکانیسم تخلیه می‌تواند فشار زیادی به موتور ماشین ظرفشویی سامسونگ وارد کند، سریعا دستگاه را خاموش کنید. با تکنسین‌های ما در رابطۀ تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ارتباط برقرار کنید. متخصصین ما تمام علت‌های این مشکل را به سرعت بررسی می‌کنند و در صورت نیاز به تعمیر شیر برقی ماشین ظرفشویی و یا سایر قطعات معیوب اقدام خواهند کرد.

ماشین ظرفشویی سامسونگ

پین ورک؛ مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ تنها یکی خدماتی است که ما در مرکز تخصصی پین ورک انجام می‌دهیم. ما با جذب بیش از ۸۰۰۰ تعمیرکار ماهر در برندهای مختلف، تیم پشتیبانی شبانه روزی و تجهیزات کامل و پیشرفته، با هدف ارتقا سطح تعمیرات و با نازل‌ترین قیمت می‌توانیم با افتخار، پاسخگوی شما عزیزان باشیم. برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ حتما از تکنسین‌های متخصص همین برند در پین‌ورک کمک بگیرید.

سپردن پروسۀ تعمیر به تعمیرکاران محلی، از آنجایی که متخصص برند سامسونگ نیستند، می‌تواند باعث بروز مشکلات جدی‌تر در این دستگاه ارزشمند شود. ضمن اینکه بعد از پروسۀ تعمیر شما دسترسی به این تعمیرکاران ندارید. پس برای صرفه جویی در هزینه و زمان خود به متخصصین برند سامسونگ ما اعتماد کنید.

با توجه به شرایط اقتصادی کشور اولویت ما در پین ورک تعمیر است و تنها در صورتی که مجبور به تعویض قطعات باشیم این کار را انجام خواهیم داد. تمامی قطعات تعویضی در مرکز تخصصی پین ورک اورجینال و اصلی هستند و در پایان تعمیر، ضمانت نامۀ رسمی و فاکتور معتبر به شما اهدا خواهد شد. بعد از تعمیر هم پخش پشتیبانی، در ۲۴ ساعت شبانه روز در اختیار شماست تا خیالتان از همه چیز راحت باشد.

برندهای تحت پوشش پین‌ ورک

وجود انواع متخصصین چه در برندهای ایرانی مانند اسنوا و پاکشوما و… و برندهای معتبر خارجی مانند بوش و ال جی و… ما را از سایر مراکز خدمات در سراسر کشور متمایز می‌کند. اگر ماشین ظرفشویی شما سامسونگ نیست می‌توانید، با کلیک بر روی برند ماشین ظرفشویی خود به صفحۀ اختصاصی همان برند بروید.

در لیست زیر می‌توانید انواع برندهای ماشین ظرفشویی که توسط مجموعۀ پین ورک سرویس و تعمیر می‌شوند را مشاهده کنید:

این لیست، تنها بخشی از برندهای تحت پوشش پین ورک است. اگر برند ماشین ظرفشویی شما در این لیست وجود ندارد، با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید. در مجموعۀ ما تمام خدمات با سرعت و کیفیت انجام خواهد گرفت. به شما اطمینان می‌دهیم در کمتر ۱۵ دقیقه، متخصص برند مربوطه، با شما ارتباط برقرار می‌کند و در صورت تمایل، سریعا با تجهیزات کافی به محل شما اعزام خواهد شد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در پین ورک

ما در برآورد هزینه کاملا با شما شفاف خواهیم بود. در ابتدای همین صفحه قیمت تقریبی سرویس، نصب و انواع تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ اعلام شده‌ است. بدیهیست تا قبل از حضور تکسین‌های ما نمی‌توان قیمت دقیقی از خدمت به شما عزیزان ارائه داد. ولی خیالتان راحت باشد. در پین ورک تمام هزینه‌های تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ زیر نظر اتحادیه است.

تلاش ما این است که خدمتی سریع، با کیفیت و مقرون به صرفه را به شما ارائه کنیم. برای استعلام حدودی قیمت می‌توانید با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید و بعد از ثبت سفارش و بررسی تعمیرکار قیمت دقیق تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ به شما اعلام می‌شود و فقط در صورت رضایت شما پروسۀ تعمیر آغاز خواهد شد.

در صورت نیاز به تعویض هم تعمیرکاران ما از قطعات اصلی و اورجینال شرکت سامسونگ استفاده خواهند کرد. قیمت دقیق تعویض قطعات به شما اعلام می‌گردد و در صورت تمایل تعویض قطعات انجام خواهد شد. در صورت استفاده از قطعات اصلی ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط متخصصان ما ضمانت نامۀ کتبی این قطعه به شما داده می‌شود تا در صورت خرابی این قطعه از مزایای گارانتی آن استفاده نمایید.

چرا از پین ورک استفاده کنیم؟

 • پین ورک مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ است.
 • با ما تمام پروسۀ تعمیر را در منزل خود تجربه خواهید کرد و نیازی به جابچایی ماشین ظرفشویی ندارید.
 • شما می‌توانید در تمام مدت زمان تعمیر در کنار تعمیرکاران را باشید و از نزدیک پروسۀ تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را ببینید.
 •  سهولت در ثبت سفارش از ویژگی‌های ماست. دانلود اپلیکیشن پین ورک، استفاده از همین صفحه برای ثبت سفارش و تماس با شمارۀ ۰۲۱-۸۷۷۰۰۷۷۰ راه‌های ارتباط با ماست.
 • تعمیرات در پین ورک بسیار مقرون به صرفه است. لیست هزینه‌های احتمالی در صفحه موجود است و شما در هر زمانی امکان استعلام قیمت را خواهید داشت. تعمیرکاران ما بعد از تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ، فاکتور رسمی تمام خدمات انجام شده را به شما می‌دهند.
 • وجود متخصصین کارآزموده و قابل اعتماد، باعث می‌شود که، تعمیر ماشین ظرفشویی شما با سرعت و کیفیت همراه باشد.
 • از زمان مراجعۀ تعمیر کار به محل شما و بعد از خدمت ارائه شده، تیم پشتیبانی ما، شما را همراهی می‌کند.
 • در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعۀ اصل و اورجینال سامسونگ استفاده خواهد شد و در پایان ضمانت نامه رسمی به شما اهدا می‌شود.
 • ما صدای شما را در ۲۴ ساعت شبانه روز می‌شنویم و در تمام پروسۀ تعمیر با شما هستیم. در صورت هرگونه نارضایتی کافیست با تیم پشتیبانی پین ورک تماس بگیرید.

ما چه مناطقی را پوشش می‌دهیم؟

چشم انداز ما ارتقای پروسۀ انواع تعمیرات و خدمات در محل است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به زودی بتوانیم در تمامی مناطق کشور خدمتگذار شما عزیزان باشیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در مرکز تهران

 • میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و…

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شمال تهران

 • فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و…

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در غرب تهران

 • آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و …

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران

 • تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و …

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در جنوب تهران

 • آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان،  یاخچی آباد، حافظ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین، و…

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?هزینۀ تعمیرات ماشین ظرفشویی چگونه دریافت می‌شود؟
بعد از حضور تعمیر کار درمحل و عیب یابی، قیمت دقیق خدمت ارائه شده یا تعویض قطعه به شما اعلام خواهد شد. در صورتی که مایل به دریافت خدمت بودید. بعد از تعمیر و یا تعویض کامل ماشین ظرفشویی سامسونگ مبلغ مورد نظر را پرداخت خواهید کرد. در انتهای پروسۀ تعمیر هم تمام هزینه‌های سرویس، تعمیر و تعویض قطعات به صورت فاکتور رسمی به شما ارائه می‌شود.
?چگونه از ضمانت نامه ماشین ظرفشویی سامسونگ استفاده کنیم؟
در صورتی که تاریخ گارانتی ماشین ظرفشویی شما به پایان نرسیده است پیشنهاد می‌کنیم از خود نمایندگی سامسونگ خدمت را به صورت رایگان دریافت نمایید. اگر تاریخ گارانتی اصلی سامسونگ تمام شده‌است با مرکز تخصصی ماشین ظرفشویی سامسونگ در پین ورک تماس بگیرید. در صورت نیاز به تعویض قطعات تمام قطعات تعویضی از جانب ما اورجینال و با ضمانت خواهد بود و در صورت خرابی این قطعه در مدت زمان گارانتی به طور کامل پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.
?آیا امکان رزرو خدمات در مجموعۀ پین ورک وجود دارد؟
بله، ما به صورت شبانه روزی و در 7روز هفته پاسخگوی نیاز شما خواهیم بود. شما می‌توانید در هر زمانی که مایلید با چند کلیک ساده و یا ارتباط تلفنی با بخش پشتیبانی خدمت مورد نظر خود را رزرو کنید. همچنین برای بررسی و سرویس دوره‌ای می‌توانید تنها، با یک بار تماس با بخش پشتیبانی و درخواست خدمات دوره‌ای خیال خودتان را برای همیشه از بررسی و سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ و یا سایر خدمات راحت کنید.
? تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در پین ورک شامل چه خدماتی است؟
پین ورک با دارا بودن بهترین قطعات، تجهیزات و تعمیرکاران آموزش دیده هرگونه خرابی ظرفشویی سامسونگ در زمینه: تعمیر سنسور دما ،برد اصلی و الکتریکی ،سوئیچ درب ماشین ظرف شویی سامسونگ ، پمپ فاضلاب ظرفشویی و… را به راحتی برای شما عزیزان انجام می‌دهد.
?روند ثبت سفارش تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در پین ورک چگونه است؟
شما می‌توانید با مراجعه به اپلیکشین و یا سایت پین ورک و ثبت تاریخ مناسب خود و پاسخ به چند سوال در مورد خدمات مورد نظرتان سفارش خود را ثبت کنید و در زمان خود صرفه جویی نمایید. پس از آن همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و تمامی اطلاعات مورد نظر را به شما می‌دهند. حالا در صورت تمایل و رضایت شما سفارشتان ثبت می‌شود و در صورت عدم رضایت به طور رایگان لغو خواهد شد.
?در صورت نارضایتی از خدمت ارائه شده چه اقدامی انجام دهیم؟
تمام تلاش ما در مرکز تخصصی پین ورک ارائۀ یک خدمت بی‌دردسر، سریع و با کیفیت است. شما از زمان ثبت سفارش می‌توانید با پشتیبانان ما در پین ورک ارتباط برقرار کنید. ما صدای شما را به صورت کامل و شفاف خواهیم شنید و در صورت هرگونه نارضایتی شما سریعا مشکل را برطرف خواهیم کرد تا خاطره‌ای ماندگار را از حضورمان در ذهن شما بجای بگذاریم.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
196
خیر 182

4 دیدگاه

  عسل نیکبخت 3 سال پیش

  ببخشید ماشین ظرفشویی سامسونگ اگر گارانتی داشته باشه باید با شما در تماس باشیم یا خود نمایندگی سامسونگ در ارتباط باشیم؟

   فاطمه مهدی پور 3 سال پیش

   سلام و عرض ادب خدمت شما در صورتی که تاریخ گارانتی ماشین ظرفشویی شما به پایان نرسیده است پیشنهاد میکنیم از خود نمایندگی سامسونگ خدمت را به صورت رایگان دریافت نماییداما اگر تاریخ گارانتی اصلی سامسونگ تمام شده است با مرکز تخصصی پین ورک تماس بگیرید و تعویض قطعات تعویضی از جانب ما اورجینال و با ضمانت خواهد بود

  فاطمه میرباقری 3 سال پیش

  سلام خدمت شما ماشین ظرفشویی من بعد از اینکه تایم شستنش تموم میشه مایع در محفظه باقی میماند علتش چیست؟برند ماشین ظرفشویی هم مارک سامسونگ میباشد

   فاطمه مهدی پور 3 سال پیش

   سلام و عرض ادب خدمت شما از سلامت و تاریخ انقضا قرص، مایع و یا پودر شویندۀ خود مطمئن شوید. پیشنهاد ما استفاده از مایع شوینده است که به خوبی در آب حل می‌شود. در صورتی که از شوینده به مقدار درست و طبق برنامۀ شستشو استفاده می‌کنید و همچنان در پایان شستشو شوینده در محفظه باقی می‌ماند، احتمالا باید نسبت به تعویض شویندۀ خود اقدام کنید. اگر با تعویض شوینده هم نتیجه‌ای حاصل نشد برای بررسی بیشتر و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین